Stránka je zabezpečena pomocí SSL

AeroPůjčka recenze

 

Peníze jistě nejsou všechno, ale snad každý se cítí komfortněji, když jich má dostatek. Kam se obrátit ve finanční tísni v případě, kdy nás všechny banky odmítly? Odpovědí může být nebankovní půjčka. V dnešním článku se zaměříme na web AeroPůjčka, který bude předmětem dnešní recenze.

Dostupná nebankovní půjčka

Na první pohled se může zdát, že peníze získá skutečně každý, kdo o ně zažádá, ale předtím musíte projít schvalovacím procesem jako kdekoliv jinde. Na druhou stranu zde máte mnohem vyšší na úspěch než kdekoliv jinde, protože Aero Půjčka spolupracuje s více nebankovními poskytovateli, tudíž nemusíte navštěvovat žádné pobočky ani se zabývat několika formuláři. Úvěr je bezúčelový, tudíž je jedno, zda jej použijete na nová okna a nebo rekonstrukci zašlé střešní krytiny. 

AeroPůjčka recenze

Půjčka před výplatou

Drobný, ale nečekaný výdaj nás může vyvést z rovnováhy velmi snadně. Právě proto si můžete zažádat o 500 Kč až 8 000 Kč na jeden měsíc. 

  • vhodné pokrytí menších transakcí
  • peníze do několika minut na vašem účtě
  • první půjčka je obvykle s 0 % přeplatkem

Velká půjčka až 300 000 Kč

Přesně tak Aero Půjčka vám také umožní získat až několik stovek tisíc. Pravdou je, že při podání žádosti nemusíte být zaměstnanec. To pochopitelně neznamená, že jako nezaměstnaný obdržíte automaticky požadované peníze, ale šanci mají také OSVČ. O libovolnou výpomoc mohou usilovat i matky na mateřské dovolené a nebo důchodci, ale ti s největší pravděpodobností takto vysokou sumu nedostanou. Na druhou stranu vám může být schválena nižší částka, kterou můžete, ale nemusíte přijmout.

Podmínky půjčky 

  • minimální věková hranice činí 18 let
  • půjčku mohou získat pouze občané České republiky
  • platný doklad totožnosti - občanský průkaz
  • emailová schránka a mobilní telefon
  • vlastní bankovní účet + výpis alespoň za poslední 2 měsíce, popřípadě výplatní pásky

Závěrem

Výslednou úrokovou sazbu a výši RPSN se dozvíte ihned po schválení nezávazné žádosti. Až poté se rozhodujete, zda na nabídku přistoupíte, či nikoli, což nám přijde v pořádku. Aero Půjčka jistě ušetří mnoho času i nervů.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

 

© 2019 Creditka.cz

 
Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.