Povinné ručení

Povinné ručení

Za tento typ pojištění bychom měli být rádi. Není povinné pro nic za nic. Pokud vyjedete na silniční komunikaci a nebudete mít tuto službu uzavřenou může vás to později velmi mrzet. V případě nehody budete muset uhradit veškerou způsobenou škodu ze své kapsy. Co si budeme povídat, při srážce několika vozů může škoda vyšplhat do závratných výšin. Za “pár” stovek měsíčně se rozhodně povinné ručení vyplatí. Jednou z výhod je, že neplatí jen na území České republiky, ale i v ostatních státech evropské unie. Přesný seznam najdete v zelené kartě, kterou obdržíte při uzavření této služby.

Povinné ručení 2018

I v roce 2018 se snaží stovky řidičů každý den najít takové ručení, které by pro ně bylo, to nejlepší. Velmi důležité jsou parametry vašeho vozu a osobních údajů, které zadáte do formuláře. Výhodou je pokud jste zkušený řidič, který jezdí již několik let bez nehody. Můžete obdržet řadu bonusů popřípadě si je převést z minulé pojišťovny. Také záleží na tom o jaký typ vozidla se jedná atd. Dbejte na to, ať jsou tyto parametry pravdivé.

Nejlevnější povinné ručení

Nejlevnější povinné ručení cena

Cena výsledné ceny za povinné ručení se také odvíjí od věku řidiče, při pojištění autobusu bude cena pochopitelně rozdílná než když se jedná o osobní automobil. Užíváte vůz v běžném provozu a nebo se jedná o taxislužbu, autoškolu a nebo jej půjčujete jiným klientům. To a celá řada dalších faktorů je velmi důležitá.

Online povinné ručení kalkulačka

Díky naší online kalkulačce garantujeme všem klientům nejnižší ceny na českém trhu. Čekají na vás slevy, akce a zajímavé bonusy ke každé uzavřené smlouvě. Dále se můžete spolehnout na bezplatný právní servis. Více než 97% našich klientů je s námi spokojená a využili by nás znovu. Naše online kalkulačka dokáže ušetřit až 70% veškerých nákladů na pojištění. Online kalkulačka je ZDE

Povinné ručení srovnání

Srovnejte si ceny všech pojišťoven na jednom místě PovinnéRučení.click

Nezávazná žádost až 20000 Kč ihned
Nezávazná žádost až 20000 Kč ihned
Povinné ručení
5 (100%) 2 hlasů

Další články