Nejlevnější povinné ručení na trhu

Kalkulačka pro rok 2019

✔ Ušetřete až 75% z celkových nákladů na povinné ručení

✔ Jedním klikem porovnáte stovky nabídek

✔ Garantujeme nejnižší ceny

✔ 99% zákazníků nás doporučuje svým přátelům

✔ Právní servis zdarma

✔ Zelenou kartu zasíláme okamžitě emailem

✔ Originál do druhého dne

✔ Sjednání povinného ručení je nezávazné a bez poplatků

✔ Staňte se VIP klienty

✔ Pro každého dárek ZDARMA

Povinné ručení s nejnižší cenou již od 818 Kč ročně - zelenou kartu zasíláme obratem na Váš email

Povinné ručení pojišťovny

Jak sjednat povinné ručení?

Celý proces je velmi rychlý a jednoduchý, nemusíte mít žádné obavy. 

 
Krok číslo 1

Vyplňte nezávaznou online žádost

Po odeslání formuláře ihned získáte všechny dostupné nabídky povinného ručení i s ceníky.

 
Krok číslo 1

Vyberte si to nejlepší pojištění

V tomto kroku stačí vybrat pojišťovnu, jejíž nabídka vás nejvíce

zaujala.

 
Krok číslo 1

Povinné ručení online

Následně je Vám zaslána Zelená karta na email a originál obdržíte následující den do poštovní schránky. 

 
Zelená karta do 5 minut

Pojištění máte vyřízené

do 5 minut

Nejlevnější povinné ručení

Ceny již od 818 Kč

ročně

Ušetřete až 75%

S námi ušetříte

až 75%

Ceník

Cena povinného ručení

Objem

v cm3

Běžná

cena

Naše

cena

do 1000

1 674 Kč

818 Kč

1001 - 1250

2 071 Kč

1 181 Kč

1251 - 1350

2 128 Kč

1 337 Kč

1351 - 1400

3 092 Kč

1 714 Kč

1401 - 1650

3 150 Kč

1 714 Kč

1651 - 1850

3 150 Kč

1 798 Kč

1851 - 2000

4 718 Kč

1 798 Kč

2001 - 2500

4 718 Kč

1 798 Kč

nad 2500

6 838 Kč

1 798 Kč

Spočítáno pro pojistníka 58 let, bydliště Rožmitál pod Třemšínem, 150 měsíců bez nehody.

Nejčastější otázky

Dali jsme dohromady všechny nejčastější otázky, které nám pokládáte a zodpověděli je. V případě, že by jste zde nenašli odpověď neváhejte nás kontaktovat na emailu [email protected] a nebo rovnou na našem online chatu v levém dolním rohu. Odpovíme všem do 24 hodin.

Čím se Creditka.cz  zabývá?

Pomáháme lidem najít tu nejvýhodnější nebankovní půjčku, povinné ručení, havarijní pojištění, cestovní pojištění a nebo hypotéku. Pokud vás nebaví obíhat desítky institucí, aby jste našli tu vhodnou finanční službu je tento web pro vás to pravé. Naší další činností je také vydávání magazínu na téma finance a vše kolem nich.

 

Jak mi Creditka.cz pomůže s povinným ručením? 

Domníváte se, že platíte za povinné ručení příliš mnoho a nebo jste si koupili nový dopravní prostředek a nevíte, kde se pojistit? S naším online srovnávačem a kalkulačkou najdete během několika sekund takovou pojišťovnu, jejíž služby a cena bude vyhovovat vaším náročným kritériím. Není problémem si u nás sjednat i havarijní pojištění. Žádost je možné odeslat kdykoli, protože máme "otevřeno" nonstop i o víkendech a nebo ve svátky. Zprostředkujeme povinné ručení na jakékoli vozidlo.

 

Jak můžete nabízet povinné ručení s takto nízkými cenami?

Spolupracujeme se všemi pojišťovnami v České republice, díky tomu má možnost každý žadatel ušetřit nemalé peníze. Díky tomu, že si přes náš systém sjedná pojištění každý den desítky lidí se cena ještě snižuje.

 

Pojistíme mě vaše společnost? 

 

Ne, pojištěn/a budete u společnosti, kterou si vyberte z naší nabídky pojistitelů. My danou službu pouze zprostředkujeme. 

 

Jak si mohu u vás sjednat pojištění?

Není to nic těžkého, stačí navštívit náš web, kliknout na "Spočítat povinné ručení", poté vyplníte osobní údaje plus informace o vozidle a kliknete na "Spočítat ceny". V dalším kroku se zobrazí všechny společnosti, které vám poskytnou povinné ručení. V tabulce naleznete nejen roční sazby, ale veškeré dodatečné služby a výši plnění. Je na každém, zda mu bude nabídka vyhovovat a nebo ne. Služba je ZDARMA bez jakéhokoli poplatku.

 

Nakonec je klient kontaktován pojišťovacím specialistou, který s ním vyřeší zbylé náležitosti a dodá mu zbylé informace k uzavření smlouvy. Nezapomínejte na to, že smlouva je platná až po odeslání na adresu dané pojišťovny a zaplacení.

 

Veškerou dokumentaci obdržíte do emailové schránky, kterou jste uvedli v žádosti. A druhý den získáte Zelenou kartu, která bude zaslána na vaši adresu.

 

Co budu potřebovat k uzavření smlouvy?

Stačí vypsat svůj věk, bydliště, číslo mobilního telefonu a email. Všechny potřebné údaje o vozidle naleznete ve velkém technickém průkazu.

 

Jak pojistné uhradit?

Je velmi důležité zaplatit pojistné včas, aby mohla smlouva nabýt platnosti. Vybrat si můžete hned z několika možností: online platba kartou, převodem, na pobočce pojišťovny a nebo na poště.

 

Kdy se stává moje vozidlo pojištěným?  

Pozor, s podpisem smlouvy neznamená, že je od toho okamžiku povinné ručení platné. Tuto platnost a její konec vždy naleznete přímo v pojistné smlouvě a také v Zelené kartě.  

 

Kdo se mnou bude řešit pojistnou událost?

Nezapomínejte na to, že se opět musíte obrátit na pojišťovnu, u které máte uzavřené povinné ručení. Všechny telefonní kontakty najděte přímo na webu poskytovatele pojištění.

 

Jak postupovat při výběru pojišťovny?

Klidně si dejte na čas a důkladně si projděte veškeré nabídky. Cena služby je jistě důležitý faktor, ale rozhodně porovnejte i další faktory jako jsou doplňkové služby a nebo výši pojistného plnění. Na druhou stranu to nejdražší pojištění ještě negarantuje, že bude pro vás to nejlepší. Cenu nejvíce ovlivňuje druh vozidla, jeho stáří, k čemu jej používáte a vaše řidičské zkušenosti.

 

Chci změnit stávající pojišťovnu, jak na to? 

Nevyhovuje vám stávající pojišťovna? Změnou poskytovatele je možné dosáhnout na vyšší kvalitu služeb, ale také se dá ušetřit. Budete pro to muset udělat následující: vypovědět stávající smlouvu za pomoci písemné dohody o výpovědi. To zašlete na adresu pojišťovny a nebo jej doručte osobně.

 

Dohodu lze také rozvázat na konci pojistného období. Rovněž se jedná o písemné ukončení, které musí být doručeno alespoň 6 týdnů před koncem platnosti pojištění. Nové smlouvy mohou být z vaší strany ukončeny do prvních dvou měsíců, ale je zde 8 denní výpovědní lhůta.

 

Ukončení pojištění nastává také ve chvíli, kdy klient nehradil svůj závazek delší dobu a ignoruje upomínky.Ukončení pojištění nastává také ve chvíli, kdy klient nehradil svůj závazek delší dobu a ignoruje upomínky.   

 

A co bonusy, dají se převést?

Tato možnost může být u každé pojišťovny rozdílná, ale většinou z nich to umožňuje. Je nutné podotknout, že tyto slevy je nutné doložit z minulé smlouvy. Bonusy jdou také mnohdy převést mezi členy rodiny.

 

Jak zjistím orientační cenu mého vozidla?

Přesně to říci nejde, ale aktuální cenu lze odhadnout za pomocí několika ukazatelů. Zaměřte se na: značku, typ vozu, jeho stáří a stavu kilometrů na tachometru. Přesnější kalkulaci ovlivňuje také druh motoru a používané palivo.

Cenu dopravního prostředku, kterou uvedete ve formuláři následně posoudí odborník. 

 

Jak umístit na fotky datum?

Je to sice maličkost, ale velmi důležitá při posuzování pojistné události. Není to nic složitého. Všechny digitální fotoaparáty mají funkci přidání data k fotografii. Každá společnost vyžaduje rozdílný počet fotek, proto se ujistěte, že jste vozidlo vyfotili ze všech stran a umístili na snímky aktuální data..

 

Jak postupovat při dopravní nehodě?

Dopravní nehoda není nikdy nic příjemného, ale je velmi podstatné, aby jste věděli jak se správně zachovat jak přesně postupovat. V případě, že jste neutrpěli žádné závažné zranění zapněte varovné světlomety a oblečte si reflexní vestu. Dalším krokem je zabezpečení místa nehody výstražným trojúhelníkem a nebo alespoň výrazným kusem látky, pokud se nedostanete do kufru.

 

Poté se porozhlédněte po okolí a zjistěte, zda se na místě dopravní nehody nenacházejí vážně zranění. Pokud ano poskytněte jim první pomoc a zavolejte záchrannou službu na čísle 155. Ujetí od nehody či neposkytnutí první pomoci je trestný čin.

 

Kdy musím zavolat policii?

  • pokud dojde ke zranění
  • pokud dojde k úmrtí
  • také pokud je hmotná škoda na majetku vyšší než 100 000 Kč
  • pokud se nedohodnete s účastníky nehody, kdo incident zavinil

 

Ať vás ani nenapadne užívat nějaké návykové látky a nebo alkohol, ve výsledku by jste si jen přitížili.

 

Za předpokladu, že není nutné přivolat policii a vy jste se se všemi zúčastněnými shodli na viníkovi vyplňte Evropský záznam o dopravní nehodě. Z dokumentu musí být pochopitelně zřetelné, kdo je viník, což stvrdíte podpisy. Rozhodně není na škodu pořídit fotografie a zjistit, zda se na místě nacházejí nějací svědci.

 

Přivolání asistenční služby

Asistenční službu přivolejte pokud je váš vůz následkem nehody nepojízdný. Sjednané havarijní pojištění by mělo zajistit bezplatný odtah za předpokladu, že jste viníkem. Číslo najdete přímo na asistenční kartičce. 

 

Nejsem viník nehody

Nezavinili jste dopravní nehodu? Z toho vyplývá, že se naskytuje možnost vyžadovat uhrazení odtahu z viníkovi asistenční služby, ale především máte nárok na uhrazení celkové škody, která vám byla způsobena. Aby jste to mohli provést budete potřebovat od zúčastněného několik informací jako je: jméno, příjmení, bydliště, typ vozidla a SPZ. Dále se ujistěte, že je osoba skutečně pojištěná u nějaké pojišťovny. Tento člověk by vám měl předložit informace ze Zelené karty.

Chcete zlevnit povinné ručení?

 

Zjistili jste, že viník není pojištěn?

Kontaktujte Českou kancelář pojistitelů:

  • Česká kancelář pojistitelů
  • Štefánikova 32
  • 150 00 Praha 5
  • tel.: + 420 221 413 111
  • email: [email protected]

 

Jsem viník nehody

Pochopitelně jste povinni předložit všechny listiny, díky kterým uplatní poškozený svá práva na náhradu škod, kterou jste způsobil/a.

 

Co dělat při nehodě v zahraničí?

Nepříjemný incident může nastat pochopitelně i za hranicemi, jak postupovat při nehodě v zahraničí? Nejprve kontaktujte svou pojišťovnu, poté se budete spojeni s operátorem, který vás navede. Zahrnuje pojištění i asistenční službu? Pokud ano využijte číslo ze Zelené karty.

 

V první řadě je nutné vyplnit euroformulář, jenž je povinnou výbavou každého vozu. S vypsáním příliš dlouho neotálejte, ať jste schopní vše popsat.

 

Následujícím krokem by mělo být vyhotovení zápisu o dopravní nehodě. Pokud byla přivolána i místní policie měla by vám podepsat účast na vyšetřování dopravní nehody. Jakmile budete moct pošlete listiny do vaší pojišťovny, aby jste mohl/a být co nejdříve odškodněn/a.

 

Kolik mi pojišťovna vyplatí?

To je velmi dobrá otázka, ale nelze přesně říci jak vysoká tato částka bude. Pokud budete vykazovat součinnost a předložíte vše co je nutné zkrátíte dobu na uhrazení celé sumy. Všechny pojišťovací subjekty se řídí přesně danými tabulkami. 

 

Může se stát, že mi pojišťovna nevyplatí ani korunu?

Tato situace není příliš obvyklá, ale nastat může. Škoda není vyplacena při odhalení pojistného podvodu. Dále to může být újma způsobena přesunutím nákladu stojícího vozu atp. Škoda není rovněž uhrazena pokud je událost zapříčiněna válečnými a nebo teroristickými útoky.

 

Úmyslné zatajení něčeho podstatného je bráno jako porušení smlouvy a tudíž budete muset celou částku vrátit zpět.

 

Co je to bonus/y?

Každý řidič má právo na obdržení případných bonusů například pokud jezdí delší dobu bez jakékoli nehody a nebo má nadstandardně zabezpečený vůz. Pochopitelně je to nutné dokázat předložením určitých dokumentů.

 

Co je to asistenční služba a k čemu slouží?

Tuto přídavnou službu lze uzavřít k povinnému ručení, při nehodě máte právo na technickou či administrativní pomoc. 

 

Čím se zabývá pojišťovací makléř?

Tato osoba zprostředkovává pojišťovací služby (zákon č. 38/2004 Sb.)

 

Co je to Kryštof?

Chcete se vyhnout pokutě a nebo usilujete o to, aby nebyla tak vysoká? S tím vám může pomoci Kryštof. Díky němu za vás budou přestupky zaplaceny a nebo alespoň sníženy.

Chcete vědět kolik můžete ušetřit?

Povinné ručení online kalkulačka

Ačkoli se cena povinného ručení neustále zvyšuje my vás přesvědčíme o tom, že ho lze zprostředkovat za bezkonkurenční cenu! Díky našemu systému srovnáte desítek pojišťoven bez toho, aby jste byli nuceni navštěvovat kamenné pobočky. Nejlevnější povinné ručení nejen na auto a k tomu obdržíte navíc dárek zcela zdarma ve formě cestovního pojištění na celý rok ZDARMA + sleva 100 Kč na nákup v Mall.cz.

 

Neplaťte zbytečně více než opravdu musíte. Portál Creditka.cz umí zprostředkovat povinné ručení s nižší cenou a ještě vyšším plněním než poskytuje vaše současná pojišťovna. Naše klienty si opravdu hýčkáme, dokazuje to průměrná úspora kolem 1 800 Kč a více než 99% zákazníků je s výsledkem spokojena. Online kalkulačka poskytne cenové hladiny od nejdražších po ty nejlevnější. Je jen na vás jakou možnost si zvolíte.

Povinné ručení

Dnes ušetřilo na povinném ručení 65 lidí! Na nic nečekejte a zkuste to taky!

 

Vyplňte bezplatnou a nezávaznou žádost na webu, nebudete litovat.

Povinné ručení srovnání

Srovnání všech nabídek povinného ručení nebylo nikdy jednodušší, zadejte do formuláře základní údaje o vaší osobě a o vozidle, které chcete pojistit. Následně stačí spočítat ceny a vybrat si z nabídky.

 

Povinné ručení cena

Hledáte povinné ručení za tu nejlepší cenu, ale zároveň chcete, aby tato služba opravdu v případě nehody k něčemu byla? Ujišťujeme váš, že jste na správném místě, kde je skloubeno obojí dohromady.

 

Kalkulačka povinného ručení

Online kalkulačka povinného ručení by neměla chybět na žádném dobrém srovnávači pojišťovacích služeb a rozhodně by měla být zdarma. Nikdy předem neplaťte za porovnání služeb.

 

Povinné ručení 2019

Hodláte si prodloužit stávající pojištění a nebo uvažujete o změně? Ať už je to jakkoli i pro rok 2019 máte povinnost mít nějaké uzavřené. Pokud se tak nestane budete v případě nehody vše platit z vlastní kapsy plus vám hrozí velká pokuta.

 

Nejlevnější povinné ručení

Chcete si pojistit osobní vůz, náklaďák a nebo dodávku, ale zaskočila vás vysoká cena povinného ručení? Zkuste to u nás a získáte nejlevnější povinné ručení na trhu.

 

Povinné ručení

Toto zákonné pojištění se vztahuje na všechny řidiče motorových vozidel, díky němu budou ochráněni ostatní vozy pokud je svým provozem ohrozíte a způsobíte škodu. 

 

Povinné ručení porovnání

Jste spolehlivý řidič, který jezdí bez nehody již několik let? Neplaťte zbytečně více než je nutné a získejte slevu na povinném ručení. Dokonce ani změnou pojišťovny o své bonusy nepřijdete.

 

Povinné ručení kalkulačka

Váháte nad nabídkami všemožných pojišťoven? Právě proto existují nezávislé kalkulačky a porovnávače jako je Creditka. Ušetřete až 8 500 Kč díky několika klikům.

 

Porovnání povinného ručení

Cenu povinného ručení ovlivňuje několik faktorů, ale vždy dbejte na výběru té správné pojišťovny.

 

Online pojištění

Díky online pojištění neušetříme pouze čas, ale i peníze. Sjednání je velmi rychlé a jednoduché, postačí vám mobilní telefon s připojením na internet.

 

Povinné ručení online

Zajistíme 100% bezpečnost, vyzkoušejte povinné ručení online ještě dnes a nebudete litovat.

 

Chcete zlevnit povinné ručení?

NAŠE DALŠÍ SLUŽBY

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz