Cestovní pojištění

Online srovnání pro rok 2019

✔ Rychlé vyřízení do 5 minut

✔ Sleva na pojištění až 55%

✔ Možnost pojištění až v den odjezdu

✔ Připojistěte i svůj vůz

 

Nejlevnější cestovní pojištění 2019
Cestovní pojištění pojišťovny
 
rychlé pojištění do 2 minut
 

DO

2 MINUT

 
pojištění sleva
 

SLEVA
AŽ 55%

Vyrazte na cesty bezpečněji a levněji!

 

Uzavřít cestovní pojištění je jednodušší než kdykoli předtím. Stačí na našem webu kliknout na "Spočítat cenu". Následně zvolíte cílovou destinaci, datum odjezdu a návratu. Další kolonkou jsou pojištěné osoby. Po odeslání základních údajů se vám zobrazí všechny dostupné pojišťovny s podrobnými popisy služeb a ceníkem. Zvolte si takové cestovní pojištění, které vám vyhovuje, zaplatit je možné pomocí debetní karty a nebo bankovním převodem.

 

Cestovní pojištění není nikterak nákladné a vyplatilo se již tisícům zákazníkům. Nepodceňte ani jednodenní výlet za hranice, díky pár desítkám korun bude pojištění krýt veškeré léčebné výlohy. Rovněž bude poškozenému uhrazena zdravotní péče v zahraničí. Neriskujte drahé léčení a cestujte bezpečněji s dobrým pocitem. V případě potřeby je zde možnost výběru dražšího balíčku, který je určen pro rizikovější cesty a nebo pro ty, kteří chtějí mít 100% jistotu.

 

Cestujete do zahraničí autem?  

Patálie spojené s cestováním vlastním automobilem jsou velmi nepříjemné. Nejčastěji se jedná o vybitou autobaterii, nehodu a nebo jiný defekt. V těchto situacích je pochopitelně nutný odtah a nebo alespoň technická asistence, kterou poskytuje AXA Assistance. Tato služba zahrnuje nejen opravu, odtah vozu do ČR, ale také zajištění TAXI služby, která vás bezplatně dopraví na místo pobytu.

Příklady pojištění

Na zimní sporty pro týdenní dovolenou v Rakousku pro 4 člennou rodinu

Cestovní pojištění - ceník 2019
Cestovní pojištění - ceník 2019

Tato speciální služba je určená těm, kteří se chystají na hory autem mimo Českou republiku a zároveň chtějí být ochráněni před léčebnými výlohami a nebo odpovědností, kterou způsobí jejich lyže, či snowboard. Zahrnuje také odtah a nebo přesun do nemocnice pomocí vrtulníku. 

Cestujete často, sjednejte si celoroční cestovní pojištění

Nebaví vás neustále navštěvovat pojišťovnu a nebo si uzavírat stále nová cestovní pojištění online? Máme jednoduché řešení v podobě celoročního pojištění, které vás vyjde na méně než 1 Kč denně. Zbavte se starostí pouze jednou platbou.

 

Lze získat cestovní pojištění v den odjezdu?

Ano, u nás to není žádný problém. Neztrácejte čas hledáním nejbližší pobočky a sjednejte si tuto službu na poslední chvíli přes náš web. Zaplatíte online a smlouvu s kartičkou pojištěnce vám zašleme obratem na email. Zkuste to a přesvědčte se na vlastní kůži.

 

Proč uzavřít cestovní pojištění

Jestli se nevyplatí na něčem šetřit tak je to rozhodně cestovní pojištění. Nemusíte se bát, uzavřením této pojistky nijak nezchudnete, protože vyjde jen na několik desítek korun, maximálně pár stovek. Hlavní výhodou je, že s ním získáte finanční jistotu pokud vás potká na cestách nějaká nehoda, úraz a nebo onemocnění. Máte 100% garanci, že všechny nutné náklady na vaši léčbu budou hrazeny z pojistného plnění. 

 

Co vše kryje cestovní pojištění: léčebné výlohy, léky, hospitalizaci, lékařské zákroky a repatriaci.

 

Doplňková připojištění

Nespokojíte se základními službami cestovního pojištění? Náročnější klienti mohou sáhnout po celé řadě připojištění jako je například pojištění storna zájezdu, pojištění cestovních zavazadel pro případ ztráty a nebo krádeže atd. Mezí další rozšíření patří:

 

  • připojištění odpovědnosti
  • připojištění veterinární léčby
  • připojištění domácnosti, když jste v zahraničí
  • připojištění zimních a rizikových sportů
  • připojištění právní ochrany
  • připojištění přerušené cesty
  • připojištění nevyužité dovolené
  • připojištění úrazu (trvalé následky nebo smrt následkem úrazu)
  • rozšířené asistenční služby

Chcete nejlevnější cestovní pojištění?

Co o nás říkají naši zákaznici

Kateřina Veselá

Kateřina Veselá

 

Myslela jsem si, že sjednání cestovního pojištění online bude velmi nákladné a zdlouhavé, ale opak byl pravdou. Tuto stránku využívá celá moje rodina, dokonce i mí přátelé. Doporučuji!

Karel Bílek

Karel Bílek

 

 Dlouho jsem hledal přehledný srovnávač cestovního pojištění do té doby, než jsem narazil na Vás. Moc vám děkuji za poskytnuté služby, jistě je využiji i v budoucnu.

Petr Kvapil

Petr Kvapil 

 

Cestuji několikrát ročně, takže používám pojištění přes Creditku každou chvíli a nelituji!

Chcete vědět kolik můžete ušetřit?

NAŠE DALŠÍ SLUŽBY

 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© Creditka.cz

 
Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL
 

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz