Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Credit půjčka

 

Dnes si povíme něco málo o společnosti, která se chlubí tím, že dokáže pomoct z finanční tísně opravdu každému. Credit půjčka od společnosti Creditka.cz nabízí ideální řešení finančních problémů pro každého, kdo takovou pomoc potřebuje. Podmínky pro získání jsou jednoduché a přehledné a k dispozici máte hned dva různé produkty, které pomohou nepříznivý stav vyřešit.

Nemusí pršet, jen když kape

Ne vždy je nutné půjčovat si deseti nebo sta tisíce. V některých situacích postačí pár stovek nebo tisícovek a problém je zažehnán. Pokud to máte přesně takhle, je pro vás ideální volbou mikropůjčka, kterou Creditka nabízí. V rámci tohoto mikroúvěru vám může být poskytnuta částka v rozmezí 500 až 4500 korun. Doba splatnosti se nastavuje od jednoho do třiceti dnů a v závislosti na její délce se pak počítá i úrok a celkové náklady na vaši půjčku. Credit půjčka na 30 dnů je tak vhodnou volbou pro všechny, kteří potřebují překlenout kratší časové období, například před výplatou. Žádné dlouhodobé závazky, žádné úmorné splácení v řádu několika měsíců. Do třiceti dnů peníze vrátíte a nemusíte nic dalšího řešit.

Credit půjčka

Jenže někdy to jinak nejde

Credit půjčka od společnosti Creditka.cz ale počítá i s tím, že někdy můžete potřebovat větší množství financí. A opravdu nezáleží na tom, zda potřebujete jen vyrovnat jiné dluhy, vyřešit problém s nenadálým výdajem, nebo jestli si chcete splnit své velké přání, na které vám banka odmítá půjčit z jakéhokoliv důvodu peníze. Tady si můžete půjčit až 300 tisíc korun. A to dokonce až na šest let. Navíc je to bez nutnosti prokazovat společnosti svůj příjem a dávat do zástavy svou nemovitost jako záruku, nebo bez přemlouvání někoho z vašich známých, aby se za vás zaručil svým podpisem a majetkem.

Transparentní podmínky, které splní snad každý

Credit půjčka je určená bez výjimky pro všechny. Pro kladné vyřízení žádosti postačí, abyste se vešli do věkového rozmezí 18 až 65 let a měli alespoň nějaký základní příjem. Nemusí se nutně jednat o práci na hlavní pracovní poměr, může to být klidně i jen práce na dohodu. Dokonce vám projde i to, když pobíráte pouze podporu v nezaměstnanosti či jiné státní sociální dávky. Dále musíte mít otevřený bankovní účet vedený na vlastní jméno, samozřejmě u české banky. Poslední podmínkou je aktivní české číslo mobilního telefonu, aby vám mohla být zaslána SMS zpráva s vyhodnocením a potvrzením žádosti.

Vyhodnocení a schválení žádosti probíhá online. Vaše žádost je prohnána automatizovaným systémem, který na základě vámi zadaných dat posoudí vaše možnosti a nabídne vám tu nejlepší dostupnou nabídku. Pokud s tímto nezávazným návrhem budete souhlasit, zbývá už jen potvrdit svůj zájem a peníze jsou na cestě k vám.

Peníze snadno, rychle a na cokoliv

Pokud je žádost vyřízena kladně, jsou peníze okamžitě převáděny na váš účet. Menší částky by měly dorazit do patnácti minut. U těch větších si počkáte o něco déle, nikdy však více než 24 hodin od schválení vaší žádosti. Tím je celá věc uzavřena, peníze si můžete vyzvednout ze svého účtu nebo provést platbu po internetu, zkrátka cokoli, co vás napadne. Nikdo nebude zkoumat, na co jste peníze použili, protože tato půjčka je bezúčelová.

Dobrou zprávu pro všechny hříšníky představuje fakt, že společnost nijak neprověřuje záznamy zapsané v registrech dlužníků. I pokud už tedy dlužíte jinde, nemusíte věšet hlavu. Creditka.cz se zajímá pouze o to, abyste už současně nedlužili u nich. Splňujete tyto podmínky? Pak už vám nic nebrání v podání žádosti. Vaše šance na schválení jsou vysoké, proč to tedy nezkusit?

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

 

© 2024 Creditka.cz

 
Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.