Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Recenze nebankovní půjčky CreditMax.cz

 

Sháníte finance na zatékající střechu a nebo sníte po nové kuchyňské lince? S tím vám hravě pomohou na webu CreditMax. O tomto zprostředkovateli bude dnešní recenze. 

Kolik mi půjčí?

Nezáleží na tom, zdali potřebujete jen několik tisíc před výplatou a nebo sta tisíce na rekonstrukci bytu. Usilovat můžete o částku 10 000 Kč až 300 000 Kč se splatností do 7 let. Úroková sazba již od 2,99 % p.a. tak proč to nezkusit?

Creditmax

Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad půjčky 100 000 Kč se splatností 7 let s ročním úrokem 2,99 % p.a., RPSN 3,64 %, přeplatkem 13 138 , výší poslední splátky 1 337 Kč a jednorázovým 2% poplatkem ve výši 2 000 Kč (poplatek je stržen z poskytnuté částky, nikdy neplaťte žádné poplatky předem). Přesnou výši úroku a poplatků pro vaši půjčku zjistíte v nezávazné online poptávce.

Za jakých podmínek?

 • pro občany ČR
 • věková hranice 18 - 65 let
 • mobilní telefon a email
 • platný občanský průkaz
 • bankovní účet
 • stálý příjem, který můžete doložit

CreditMax - vyšší šance než kdekoli jinde?

Žádali jste už u mnoha poskytovatelů, ale nikde jste nepochodili? Na stránce CreditMax.cz má každý potencionální klient mnohem vyšší šanci na to, že půjčku získá. Jak je to možné? Díky tomu, že spolupracují téměř se všemi nebankovním společnostmi je možnost úspěchu mnohonásobně vyšší. Vyzkoušejte to zdarma a nezávazně. V případě, že vám nebude schválena požadována suma obdržíte návrh na nižší úvěr. Následně je jen na vás jak se rozhodnete. 

Hlavní výhody půjčky CreditMax

 • až 300 000 Kč na 84 měsíců
 • vysoká dostupnost
 • žádné poplatky za podání žádosti ani platba předem
 • O půjčku Credit Max můžete žádat 24 hodin denně 7 dní v týdnu
 • peníze do 24 hodin na účtě

Hlavní nevýhody půjčky CreditMax

 • úroková sazba může být vyšší než v bance
 • cizinci nemohou úvěr získat
 • v insolvenci nelze o půjčku žádat

Kontakty

INTERSTORE CAPITAL s.r.o.  (v sídle společnosti nelze podat žádost o půjčku)
Rybná 716/24 
Staré Město 
110 00 Praha 1 

email: [email protected]

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.