Stránka je zabezpečena pomocí SSL
Creditstar

Tato finanční skupina působí na českém trhu již od roku 2006. CreditStar usiluje především o to, aby byl každý zákazník 100% spokojen. Kolik si zde můžeme půjčit, jak velkou částku zaplatíme a co vlastně musí každý žadatel splňovat? Na to a mnoho dalšího se podíváme v této recenzi. 

CreditStar recenze

Potřebujete uhradit náklady za lékařskou péči a nebo si koupit vysněný mobilní telefon? Využití tohoto rychlého úvěru vám pomůže překlenout špatné finanční období před výplatou. Noví klienti si mohou podat žádost až o 7 000 Kč. Velmi příznivá je doba splatnosti, která se pohybuje mezi 5 dny až 3 měsíci. Pokud jste splatili první úvěr navyšuje se zápůjční suma na 19 000 Kč .

Podmínky půjčky 

  • věk minimálně 18 let
  • trvalý pobyt v ČR
  • vlastní bankovní účet
  • stálý příjem 
  • být úvěruschopný/á

Jak o půjčku CreditStar zažádat

Pochopitelně to není nic těžkého. Poku máte připojení k internetu a 15 minut, tak může být půjčka vaše. Nejdříve zvolíte parametry úvěru, vyplníte osobní údaje a následně odešlete žádost. Ihned poté bude posouzena vaše schopnost splácet. Posledním krokem je převod financí na účet, jenž jste uvedli v žádosti.

Přihlášení

Pokud chcete mít přehled o svých půjčkách a všech dokumentech doporučujeme se zaregistrovat a přihlásit ZDE.

Prodloužení půjčky

Jste si jisti, že nebudete schopni uhradit splátku včas? Právě pro tyto případy zde je možnost prodloužení úvěru o 5 až 30 dnů. Aby byla tato služba platná musíte uhradit daný poplatek nejpozději do 30 dnů po termínu splatnosti. Kolik za to zaplatíte? Přesně tolik kolik by vás stála tato částka na dané období.

Kontakty

Creditstar Czech

Pobřežní 249/46, Karlín 
186 00 Praha 8

Zákaznický servis : +420 2 28885888

Email: [email protected]

Po-Pá 9.00-17.00

Závěrem

Společnost CreditStar bez problému obstojí proti konkurenci a je velmi zajímavým opepřením. Moc se nám libí možnost zápůjčky malé částky na delší dobu, tím pádem nemusíte po 30 dnech řešit splatnost celého úvěru. 

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.