Stránka je zabezpečena pomocí SSL

DánskáPůjčka recenze

 

Jsou pro vás úvěry noční můrou? Nebo si občas vypůjčíte nějakou drobnou částku? Vše se odvíjí od toho jak přistupujeme k problémům. Pokud jste člověk, který raději sáhne po rychlém a účinném řešení pravděpodobně finanční výpomoc v podobě nebankovní půjčky příliš neřeší. Na druhou stranu toto "řešení" může být pouze dočasné pokud se vykašleme na následné splacení. Jednoduše řečeno na sebe šijeme bič, který se den ode dne zvětšuje. Je to jen na nás, zda necháme, aby nás zpráskal a nebo mu ukážeme, kdo je tu pánem. Dnes se podíváme na rychlý úvěr, který zprostředkovává Dánská Půjčka.

Půjčka vhodná téměř pro každého

Díky tomu, že se jedná o malou půjčku před výplatou není nutné splňovat žádné velké nároky. Samozřejmě je výhodou pokud jste zaměstnaní na plný úvazek a nejste ve zkušební době, ale velmi častými žadateli jsou i lidé, kteří zrovna změnili práci a nebo jsou ve výpovědní lhůtě. Zkusit to mohou i penzisti, invalidní důchodci, či matky na mateřské dovolené. Úvěr není určen pro právnické osoby, vyjímaje fyzické osoby samostatně výdělečně činné.

  • 5 000 - 8 000 Kč
  • doba splatnosti do 30 dnů
  • vyplacení formu převodu na váš účet 
DánskáPůjčka recenze

Peníze na pokrytí velkých výdajů

Krátkodobý úvěr pro mnohé nic neřeší, pokud hledáte půjčku několika stovek tisíc korun má pro vás DánskáPůjčka řešení v podobě úvěru až 300 000 Kč, což rozhodně není málo.

  • dobu splatnosti si zvolíte sami v rozmezí 1 měsíce až 7 let
  • bez zástavy nemovitosti
  • není potřeba ručitel
  • kompletní vyřízení online

Podmínky

O půjčku mohou usilovat pouze čeští občané, kteří dovršili zletilosti. K úspěšnému vyplnění formuláře mějte po ruce mobilní telefon, emailovou adresu, občanský průkaz a bankovní účet. Pozor, bankovní konto musí být skutečně vaše, dispoziční právo nestačí. Následně může být požadovaný verifikační poplatek ve výši 1 Kč, ale pouze v případě schválení půjčky.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

 

© 2024 Creditka.cz

 
Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.