Stránka je zabezpečena pomocí SSL

EsoPůjčka recenze

 

Uvažujete o koupi nového domácího spotřebiče, protože vás už nebaví prát veškeré prádlo v ruce? Právě pro tyto případy bychom měli mít stranou alespoň pár tisíc na neočekávané výdaje. Bohužel mnoho z nás nemá jinou možnost než sáhnout po půjčce. Toto řešení nevypadá příliš dobře, ale pokud se budeme držet několika pravidel nic nám nehrozí. Dnes se zaměříme na nebankovní úvěr jménem EsoPůjčka. Pomůže nám překonat nečekanou situaci nebo se vyplatí nají jinou společnost? To vše mnohem více v této recenzi.

Rychlá nebankovní půjčka

Web vypadá velmi jednoduše, ale za to je přehledný. 

  • 500 Kč až 8 000 Kč
  • doba splatnosti 1 den až 30 dnů
  • úvěr bez ručitele a dlouhého papírování

Podmínky úvěru

  • věk minimálně 18 let
  • mobilní telefon
  • vlastní bankovní účet (dispoziční právo bohužel nestačí)
  • občanský průkaz, popřípadě druhý doklad totožnosti
  • zdroj příjmu (ze zaměstnání, OSVČ, důchod, mateřská dovolená atd.)
AeroPůjčka recenze

Jsem v registru dlužníků, půjčí mi?

Ačkoli se všude uvádí, že není nahlíženo do registru dlužníků všechny nebankovní společnosti tak činit musí, aby dostatečně posoudili vaši solventnost a zamezili přeúvěrování. Na druhou stranu i člověk s horší platební historií má  šanci takto malou částku získat.

Alternativní příjmy

Příjem nemusí pramenit pouze ze zaměstnání, ale o půjčku mohou žádat také podnikatelé, důchodci, ženy na mateřské a nebo studenti. Velmi často podají formulář i nezaměstnaní nebo lidé na sociálních dávkách. I oni to mohou pochopitelně zkusit, ale šance na úspěch je mnohonásobně nižší.

Eso Půjčka je napojena na automatický systém, který vám pomůže vyhledat tu nejvýhodnější půjčku právě pro vás. To znamená, že je zde navázána spolupráce s více finančními subjekty, které vám mohou poskytnout finanční pomoc.

Půjčí mi i v insolvenci?

Bohužel, v insolvenci půjčku získat nelze.

Reprezentativní příklad

Úvěr: 8 000 Kč 
Úroková sazba: 0 % p.a. 
Délka úvěru: 30 dní 
Poplatky: 0 Kč 
Celkový úvěr: 8 000 Kč 
Splátka: 8 000 Kč 
RPSN: 0 % 
Skryté poplatky: 0 Kč 
Dodatečné náklady: 0 Kč 
Předčasné splacení: zdarma!

Jedná se pouze o reprezentativní příklad (neznamená to, že každý klient obdrží stejnou nabídku).

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

 

© 2024 Creditka.cz

 
Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.