Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Everyday Plus

 
Everyday Plus

Půjčku Everyday Plus poskytuje firma OPR-Finance s.r.o. zároveň se jedná o českou pobočku finské společnosti, která sídlí v Helsinkách. Kolik si zde můžeme půjčit a za jakých podmínek? Důležité informace a kontakty pouze v této recenzi. 

Everyday Plus recenze

Každý klient může zažádat o půjčku 100 Kč až 50 000 Kč. Po vyplnění žádosti a odeslání vám bude schválen úvěrový limit. Budete k tomu potřebovat pouze mobilní telefon a přístup na internet. 

  • žádosti jsou zpracovány mezi 8:00 - 18:00

Podmínky půjčky

  • věk minimálně 18 let
  • vlastní bankovní účet
  • pravidelný příjem, který můžete doložit (výpisem z účtu nebo pomocí výplatnic, které nesmí být starší více než 3 měsíce)
  • platný občanský průkaz
  • mobilní telefon

Výběry peněz

Po schválení žádosti můžete peníze vybírat přímo přes zákaznický účet Everyday Plus a nebo jednoduše zaslat sms s žádostí o výběr.

  • finance lze čerpat v pracovní dny mezi 7:00 - 19:00 
  • po převodu dostanete potvrzovací sms zprávu

Jak vybrat peníze

Máte na výběr ze dvou možností:

  • přímo po přihlášení do klientské sekce ZDE. V menu stačí kliknout na "provést výběr"
  • druhou možností je zaslat sms zprávu na číslo 90 100 s textem "VYBRAT 1000" (cena sms zprávy je zpoplatněna cenou vašeho tarifu)

Jak zjistím aktuální dlužnou částku?

Zašlete textovou zprávu ve tvaru DLUH na číslo 90100 a obratem obdržíte odpověď.

Potřebujete údaje k úhradě aktuální minimální splátky?

Zašlete textovou zprávu ve tvaru VYPIS na číslo 90100 a obratem získáte odpověď.

Kontakt

OPR-Finance s.r.o.
Hvězdova 1716/2b
140 00 Praha 4

Telefonní číslo
22 888 69 69

E-mail
[email protected]

Závěrem

Čerpání úvěrového limitu mohou využít především lidé, kteří potřebují menší částky opakované a běžná půjčka jim nevyhovuje. Pomocí jedné sms zprávy lze mít peníze ihned k dispozici a nemusíte znovu vyplňovat žádnou dlouhou žádost. Na druhou stranu nám přijde formulace poplatků trochu zmatečná a kde kdo by se v ní mohl ztratit. 

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.