Stránka je zabezpečena pomocí SSL

GoldCredit recenze

 

Uspět v bance s žádostí o úvěr není zas tak snadné jak se může na první pohled zdát. Úrokové sazby půjček se sice snižují, ale bankovní domy si nemohou dovolit sebemenší náznak toho, že by jste nebyli schopni svůj nový závazek splácet. Pokud se vám stane, že vás odmítnou měli by vám sdělit z jakého důvodu se tak stalo. Nejčastěji to je nepravidelný a nebo příliš nízký příjem, ale může se také jednat o vroubek ve vaší platební historii, o kterém možná ani nevíte. Proto není na škodu si obstarat výpis z registru SOLUS. Banka za vámi zavřela dveře dřív než jste se stačili rozkoukat? Co teď? Vytáhne vás z bryndy GoldCredit.cz

Rychlá nebankovní půjčka

Schází vám finance na opravu opadané omítky a nebo by jste potřebovali peníze na rozvoj živnosti? S GoldCreditem to nebude žádný problém. Pomůže vám s krátkodobou půjčkou, ale také financovat náročnější projekty.

Krátkodobá půjčka ihned do 8 000 Kč

 • úvěr splatný jednorázově ve lhůtě 1 - 30 dnů
 • peníze ihned na účtě
 • velké procento schválených žádostí
 • půjčka vhodná i pro občany s nižšími příjmy
GoldCredit recenze

Rychlá půjčka až 300 000 Kč

 • ve formuláři si zvolíte dobu splatnosti v rozmezí 1 měsíc až 7 let
 • půjčka vhodná nejen pro zaměstnance, ale také OSVČ
 • peníze můžete použít na cokoliv

Reprezentativní příklad

Výše půjčky 150 000 Kč na 84 měsíců: měsíční splátka 2 560 Kč, počet splátek 84, sjednání a vedení půjčky je bez poplatků. Mimořádná splátka zdarma. Úroková sazba 10,98 % s RPSN 11,6 %, celková částka splatná spotřebitelem 215 040 Kč.

Nezapomínejte na to, že se jedná pouze o příklad.

Podmínky

 • věková hranice 18 - 65 let
 • stálý příjem, který můžete doložit
 • bankovní účet (nikoli dispoziční právo)

Výhody

 • GoldCredit je rychlá půjčka, o kterou mohou žádat i lidé, kteří mají záznam v registru dlužníků
 • žádost můžete podat kdykoli - o víkendu nebo ve svátek
 • peníze na účtě během chvilky
 • podání zdarma bez poplatků a závazků

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

 

© 2024 Creditka.cz

 
Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.