Stránka je zabezpečena pomocí SSL

HitPůjčka recenze

 

Půjčky jako takové mají v našich končinách poměrně dost pošramocenou pověst. ČNB banka uvádí, že zadluženost českých domácností roste neustále už od roku 2016. Na druhou stranu si musíme uvědomit, že většinu těchto "dluhů" pochází z hypotečních úvěrů, které z dlouhodobého hlediska vychází mnohem lépe než si platit nájemné. Dále sem musíme  zahrnout spotřebitelské bankovní a nebankovní půjčky. U mimobankovních subjektů je největší problém, že je čím dál častěji využívají lidé bez finanční gramotnosti. Úvěr není pouze služba, ale také nástroj jak některé záležitosti urychlit v náš prospěch. Dnes si vezmeme na paškál rychlý úvěr jménem HitPůjčka 

Půjčka ihned bez čekání

Tato nebankovní půjčka je pro klienty, kteří potřebují pouze malý finanční obnos při výjimečné situaci jako může být nečekaný defekt automobilu nebo opomenutí úhrady faktury za mobilní služby. 

  • 500 Kč až 8 000 Kč
  • sumu splatíte jednorázově v datu, které si sami zvolíte (1 - 30 dnů)
  • pokud žádáte poprvé lze obvykle získat peníze s 0 % úrokem (záleží na výběru úvěrového partnera společnosti)
HitPůjčka recenze

Podmínky 

Bohužel zklameme ty, kteří mají na českém území přechodný a nebo trvalý pobyt, půjčka je určena jen českým zákazníkům. Věkové rozmezí činí 18 - 65 let. Pokud budete starší nedá se formulář odeslat. Také se neobejdete bez občanského průkazu a bankovního účtu. Zaměstnanec skutečně být nemusíte, ale neznamená to, že by se příjem nedokládal.

Jak podat žádost?

Nejdříve vyplníte kontaktní formulář na titulní stránce (stačí zadat pouze jméno, příjmení a email). Následně musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů a podmínkami. Klikněte na "ODESLAT ŽÁDOST". Dále je potřeba, aby jste vyplnili kontaktní a osobní údaje. Nemusíte mít obavy stránky jsou zabezpečené a veškeré náležitosti musí být vypsáný za účelem zprostředkování půjčky. 

Až odešlete žádost můžete být přesměrováni na další instrukce nebo jiný web, ale už nic dalšího dělat nemusíte. Stačí pouze vyčkat, žádost bude posouzena a vyhodnocena. V případě schválení vašeho požadavku vás budou během 60 minut kontaktovat. Více na www.hitpujcka.cz.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

 

© 2024 Creditka.cz

 
Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.