Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Jak si najít práci

 

Najít si zaměstnání může být pro mnoho lidí velký oříšek, také záleží na tom v jaké životní situaci se nacházíte, jaké máte zkušenosti a praxi. Jak na trhu práce uspět? Na co by jste si měli dát pozor a jak se připravit.Rady a typy jak si najít práci.

Hledejte, hledejte a hledejte

Pokud usilujete o kvalitní práci připravte se na to, že vám nespadne do klína. Je potřeba, aby jste se tomu věnovali a to i několik hodin denně. Kupte si ráno noviny, využijte internet. Nestačí pouze odpovídat na inzeráty můžete i své služby nabídnout firmě u které by jste chtěli pracovat.

Jak si najít práci?

půjčka bez registru

Nepřehánějte to

Důkladně si zapisujte, které společnosti jste už oslovil/a, aby nedošlo k tomu, že odpověď na inzerát pošlete vícekrát. To by opravdu nevypadalo příliš dobře.

Pozor na falešné inzeráty

S velkou pravděpodobností se můžete setkat s podvodnými nabídkami. Velmi často takový inzerát vypadá až příliš dobře, aby to byla pravda.  Jak zjistím, že se jedná o podvod?

– poplatek předem za zprostředkování zaměstnání. Dejte si na to velký pozor

– v inzerátu není dostatečně popsána náplň pracovní činnosti

– při první schůzce vás ihned tlačí k podpisu smlouvy

Motivační dopis

Nemělo by to být tak, že si vytvoříte jeden motivační dopis a ten rozesíláte všude možně. Je nutné, aby jste ho alespoň “trochu” upravili podle toho o jakou pozici usilujete.

Co mohu nabídnout

Ohodnoťte sami sebe, jaké jsou vaše přednosti. V čem jste lepší než ostatní. Velkou výhodou je  pokud ovládáte cizí jazyk.

půjčka před výplatou

Pozor na citlivé informace

Nikdy v životopisu neuvádějte více než musíte. Životopis by měl být především stručný a výstižný, Informace typu: datum narození, rodinný stav, počet dětí nebo rodné číslo do něj nepatří.

Buďte trpěliví

Je důležité, aby jste byli vytrvalí a trpěliví. Můžete být přijati, ale vám se zmíněná práce nebude zamlouvat. Není žádná ostuda práci opustit a najít si něco, co vám bude vyhovovat více. Dělejte to, co vás baví a budete v životě šťastní. Nejlepší je, když se práce stane koníčkem.

půjčka pro problémové klienty

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2018 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.