Stránka je zabezpečena pomocí SSL
kamali

Zaštiťuje společnost Home Credit, která je velmi známá nejen v České republice, ale i v Číně. Kamali jste mohli dříve znát také pod jménem Japonská půjčka. Finanční obr jménem PPF group investuje nemalé částky do marketingu, tudíž reklamní spoty běží v našich televizích dennodenně. Je tento úvěr skutečně tak výhodný jak se dušuje, to vám prozradí dnešní recenze.

Kdo může o půjčku žádat?

Půjčka je určena občanům České republiky, ale také lidem, kteří mají na našem území trvalý pobyt. Finanční výpomoc je poskytnuta téměř každé fyzické osobě, která je starší 18 let. Slovo "každé" berte s rezervou, pochopitelně musíte projít schvalovacím procesem.

Kolik mi půjčí? 

Výhodu mají ti klienti, kteří žádají o Kamali půjčku poprvé. Zažádejte si až o 10 000 Kč! V případě, že splatíte částku do 14 dnů nepřeplatíte ani korun. Pokud se rozhodnete sumu uhradit až po 30 dnech čeká na vás poplatek ve výši 330 Kč, což je více než fér.

  • po splacení 5. úvěru máte nárok až na 20 000 Kč

Co musím doložit?

  • platný občanský průkaz
  • pravidelný příjem formou výpisu z účtu nebo pomocí výplatnic
  • potvrzení o příjmu

Jak je půjčka Kamali vyplácena?

Dřívější náležitostí byl vlastní bankovní účet. Pokud jej nemáte nezoufejte, peníze si můžete vyzvednout na více než 4 000 terminálech SAZKY. Více naleznete ZDE

Jak se přihlásit do klientské sekce?

Pokud nevíte kde se přihlásit stačí kliknout ZDE

Kontakt

Infolinka: 542 100 700 email: [email protected] Nové sady 996/25 Brno 602 00 IČO: 269 78 636

Shrnutí

Nakonec musíme říci, že Kamali půjčka je skutečně ke svým klientům férová a také velmi spolehlivá. Setkali jsme se s nejnižšími poplatky na trhu v odvětví krátkodobých půjček. Když už sáhnout po půjčce do výplaty tak by to rozhodně měla být tato společnost. Jsme příjemně překvapeni a dáváme jedničku z hvězdičkou.

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.