Stránka je zabezpečena pomocí SSL

MasterCredit recenze rychlé půjčky ihned

 

Chybí vám peníze? Nikdo se za vás nepostaví? My ano! Pokud potřebujete finančně zalepit stávající dluh, chybí vám na vánoční dárky a podobně, pak jistě oceníte krátkodobou půjčku u MasterCredit.

MasterCredit.cz

Vše, co se po vás u této rychlé půjčky chce, je vyplnit nezávaznou a bezplatnou žádost o tuto půjčku. Musíte mít minimálně osmnáct let, být občanem této země a musíte mít také aktivní bankovní účet, kam vám budou peníze poslány do deseti minut, maximálně do druhého dne!

MasterCredit recenze rychlé půjčky

Častý dotaz u půjčky ihned

První půjčka musí být splacena do třiceti dnů. Pokud si půjčíte 4500 Kč, pak je roční úroková sazba 0 procent, RPSN také 0 procent a celková splátka, kterou tedy vrátíte Master Credit, je 4 500 Kč. To jde, ne?

Mohu tuto půjčku získat i když máme negativní záznamy v registru dlužníků?

Ano. I člověk, který má negativní záznamy v registrech dlužníků, může dostat tuto krátkodobou půjčku.

Rychlá půjčka do deseti minut

Žádost o tuto půjčku můžete zaslat kdykoli. Bude půjčka ihned vyhodnocena a odpověď získáte do několika minut. Dnes již například schválili téměř devadesát žádostí o tuto půjčku.

Co budu potřebovat, abych dostal tuto půjčku ještě dnes?

Jedinou vaší povinností, je vyplnit nezávazný formulář, udat číslo mobilního telefonu, email, číslo občanského průkazu a bankovního účtu, který musí být vyloženě na vaše jméno.

Zdroje příjmů

Pod termínem “zdroje příjmů” spadá nejen váš plat v daném zaměstnání, ale také mateřská dovolená, důchod, invalidní důchod, sociální dávky a další. Tyto zdroje můžete do žádosti o rychlou půjčku uvést, nebrání však tomu půjčku dostat.

MasterCredit nezajímá, na co si peníze půjčujete

Ať už to jsou dárky, dovolená nebo jiné dluhy, nerentgenujeme vás, k čemu vám peníze poskytujeme, jako to běžně dělají banky, které vás v závěru odmítají.

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.