MasterCredit recenze rychlé půjčky ihned

Půjčka je možná i bez doložení příjmů – Recenze půjčky od MasterCredit.cz

Chybí vám peníze? Nikdo se za vás nepostaví? My ano! Pokud potřebujete finančně zalepit stávající dluh, chybí vám na vánoční dárky a podobně, pak jistě oceníte krátkodobou půjčku u MasterCredit.

MasterCredit.cz

Vše, co se po vás u této rychlé půjčky chce, je vyplnit nezávaznou a bezplatnou žádost o tuto půjčku. Musíte mít minimálně osmnáct let, být občanem této země a musíte mít také aktivní bankovní účet, kam vám budou peníze poslány do deseti minut, maximálně do druhého dne!

Častý dotaz u půjčky ihned

První půjčka musí být splacena do třiceti dnů. Pokud si půjčíte 4500 Kč, pak je roční úroková sazba 0 procent, RPSN také 0 procent a celková splátka, kterou tedy vrátíte Master Credit, je 4 500 Kč. To jde, ne?

Mohu tuto půjčku získat i když máme negativní záznamy v registru dlužníků?

Ano. I člověk, který má negativní záznamy v registrech dlužníků, může dostat tuto krátkodobou půjčku.

půjčka 100000
půjčka 100000

Rychlá půjčka do deseti minut

Žádost o tuto půjčku můžete zaslat kdykoli. Bude půjčka ihned vyhodnocena a odpověď získáte do několika minut. Dnes již například schválili téměř devadesát žádostí o tuto půjčku.

Co budu potřebovat, abych dostal tuto půjčku ještě dnes?

Jedinou vaší povinností, je vyplnit nezávazný formulář, udat číslo mobilního telefonu, email, číslo občanského průkazu a bankovního účtu, který musí být vyloženě na vaše jméno.

Zdroje příjmů

Pod termínem “zdroje příjmů” spadá nejen váš plat v daném zaměstnání, ale také mateřská dovolená, důchod, invalidní důchod, sociální dávky a další. Tyto zdroje můžete do žádosti o rychlou půjčku uvést, nebrání však tomu půjčku dostat.

MasterCredit nezajímá, na co si peníze půjčujete

Ať už to jsou dárky, dovolená nebo jiné dluhy, nerentgenujeme vás, k čemu vám peníze poskytujeme, jako to běžně dělají banky, které vás v závěru odmítají.

Nezávazná žádost až 300000 Kč ihned
Nezávazná žádost až 20000 Kč ihned
MasterCredit recenze rychlé půjčky ihned
4 (80%) 3 hlasů

Další články