Stránka je zabezpečena pomocí SSL

MiláPůjčka recenze

 

Doba internetu změnila mnohé, když máme hlad objednáme si nějakou pochoutku, žádné zboží už není nedostupné jako dříve, protože existuje tisíce eshopů. Dokonce i seznamování s našimi potencionálními partnery probíhá velmi často online. Ať už na 21. století nadáváte nebo ne, prostě takové je a s tím toho příliš nenaděláme. Finanční prostor se také změnil k nepoznání. O úvěry se jen zřídka žádá osobně. K získání téměř jakékoli částky vám stačí chytré mobilní zařízení s připojením na internet a občanský průkaz. Jednou ze společností, která se zabývá právě nebankovními úvěry je MiláPůjčka

Je libo malá a nebo velká půjčka?

Je jasné, že každý klient má jiné nároky a požadavky. Právě proto si může každý potencionální klient vybrat ze dvou možností:

Rychlá půjčka na pokrytí drobných výdajů

Tento typ úvěru se dříve nazýval "finská půjčka" kde skutečně tato služba vznikla. Jedná se o krátkodobou výpůjčku jejíž doba splatnosti nepřesahuje 30 dnů. Na webu Milá půjčka je dostupná do výše 8 000 Kč. Zpravidla lze první částku získat bez poplatků, ale výslednou kalkulaci obdržíte ihned po odeslání žádosti. Úroková sazba a RPSN bývá u těchto půjček vyšší.

  • rychlé vyřízení
  • v případě potřeby lze dobu splatnosti za poplatek prodloužit
  • o půjčku mohou žádat i lidé v registrech (neznamená to, že bude automaticky schválena)
MiláPůjčka recenze

Bezúčelová půjčka na cokoli

Pokud vám první varianta nevyhovuje je vám k dispozici velká půjčka se stropem 300 000 Kč a dobou splatnosti až 7 let. Díky měsíčnímu rozložení splátek nebudete tak finančně zatíženi jako u krátkodobé půjčky. Tato služba se skvěle hodí na rekonstrukci domu nebo nákup stavebního materiálu. 

  • 20 000 Kč až 300 000 Kč
  • vyřízení kompletně online
  • nemusíte zastavovat svou nemovitost

Podmínky

  • zletilost klienta 
  • české občanství
  • bankovní účet
  • stálý příjem

Nemám bankovní účet

Pro ty, kteří nemají vlastní bankovní účet a nebo si jej nemohou z nějakého důvodu zřídit je připravena hotovostní půjčka přímo na titulní straně zprostředkovatele www.milapujcka.cz.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

 

© 2024 Creditka.cz

 
Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.