Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Nebankovní půjčky pro problémové klienty

 

Bankovní společnosti jsou velmi striktní při vybírání svých klientů. Proč tomu tak je? Jednoduše nechtějí zákazníky, kteří by jejich půjčky nespláceli. Proto požadují mnoho dokladů a ověření. Jaká to jsou? Je nutné doložit své příjmy formu výplatních pásek nebo výpis přímo z bankovního účtu. U účelových úvěru musíte dodat faktury. Samozřejmě nahlížejí do registru dlužníků a pokud máte na danou částku příliš nízký příjem máte jednoduše smůlu. Existuje nějaká nebankovní půjčka pro problémové klienty. To vám sdělí creditka.cz.

Správný výběr nebankovní půjčky pro problémové klienty

Je dobré zvolit takovéto řešení? Jak kdy. Pokud už splácíte hodně závazků tak to příliš nedoporučujeme, aby vás výsledné splátky příliš nezatěžovali. V mnoha případech není moc na výběr. Je to zřejmé už z názvu. Problémový člověk se mohl dostat do špatné situace i cizím zaviněním a je pro něj velmi těžké někde půjčku získat. Vždy dbejte na to, aby byla daná firma férová a prověřená více klienty.

nebankovní půjčka pro problémové klienty

Zvolte si férovou společnost

Jak to ale zjistit. Není to příliš těžké. Pokud půjčku hledáte na internetu vypovídá o důvěryhodnosti hned několik faktorů. Jak vypadají jejich stránky. Mají nějakou zákaznickou podporu v podobě infolinky nebo chatu? Jsou na webu veškeré údaje a sídlo firmy? Pomoci může i Facebook, odpovídají na otázky na sociálních sítích? Co také pomůže jsou recenze a magazíny, kde se všechny úvěry porovnávají a popřípadě doporučují.

Pomohou nezávislé srovnávače?

Stále si nevíte rady? Vyhledejte odborníky, kteří poskytují rady zdarma. Určitě to je lepší nežli žádat o peníze soukromé osoby, na které nikdo nedohlíží. Vždy se jedná pouze o službu, která je provozována lidmi a využívají ji zase jen lidé. Problém nemusí být pouze ve službě jako takové, ale i v zákazníkovi, který neplní smluvní podmínky. Tím chceme říci, aby jste se nestavěli zády ke svým závazkům a byli zodpovědní. Pokud dojde na nejhorší a bude na vás podaná exekuce snažte se být klidný, pořád není, vše ztraceno. V České republice je mnoho institucí, které vám mohou pomoci se dostat z nejhoršího. Nezávislý srovnávač jako je XXLCredit je určený pro každého, kdo nepochodil v bance a stále hledá výhodnou půjčku.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.