Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Nebankovní půjčky nad 70 let

 

To, že je někomu více než 70 let neznamená, že patří do starého železa. Mnoho penzistů si umí užívat života stejně jako mladí. V České republice je téměř 3 miliony důchodců, což dělá téměř jednu třetinu všech obyvatel. Uvědomte si, že také budete jednou staří a proto se chovejte k těmto lidem s pokorou a úctou. Zažili toho mnohem více než kdokoli z nás, tudíž na ně i takto pohlížejte. Pravdou je, že mnoho důchodců skončí na stará kolena sami v bytech a nebo v domovech důchodců. Velmi často mají problémy vyjít s penzí, která činí zhruba necelých 12 000 Kč. Pokud do toho musí člověk platit nájemné + energie + náklady na chod domácnosti příliš mu toho nezbude.. Vypomoci mohou nebankovní půjčky pro lidi nad 70 let. Jak takovou půjčku získat a co vše budete potřebovat si povíme v tomto článku, který pro vás připravila Creditka.

Nebankovní půjčky nad 70 let online – půjčka pro seniory

Není nutné navštěvovat žádnou pobočku a nebo vystávat frontu v bance. V dnešní době je vše mnohem jednoduší. Peníze lze získat online přes internet. Nejdříve si vyberte poskytovatele, který vám nejvíce vyhovuje a následně vyplňte krátký formulář.

nebankovní půjčky nad 70 let

Co si připravit?

  • mobilní telefon
  • emailovou schránku (pokud ji nemáte založenou je možné si ji vytvořit zdarma ZDE)
  • platný Občanský průkaz
  • bankovní účet (lze si jej založit zdarma u jakékoli banky, která působí na území České republiky)

Po odeslání nezávazné žádosti o úvěr se vám ozvou pracovníci zákaznické linky a vyřeší s vámi veškeré náležitosti. Poté, co si důkladně přečtete smlouvu a necháte ji zkontrolovat můžete podepsat ujednání a následně poté obdržíte hotovost na své bankovní konto.

Rychlé nebankovní půjčky nad 70 let

Převod finančních prostředků by neměl zabrat delší dobu než 24 hodin, zpravidla je tento proces mnohem rychlejší. Úvěr mohou získat i invalidní důchodci a nebo lidé, kteří pobírají vdovský důchod.

Nebankovní půjčky nad 70 let – peníze na důchod

Vysoký věk nemusí být vždy překážkou, některé společnosti půjčí i seniorům, tak proč toho nevyužít.

Kde o půjčku nad 70 let zažádat?

Skvělým řešením je Aeropůjčka, kde si můžete vybrat z několika poskytovatelů.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2024 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.