Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Nebankovní půjčky pro každého

 

Mít půjčku už dnes není ostudou. Jedná se o běžnou věc a nějakou formu úvěru má v dnešní době spousta lidí. Je to dáno také tím, že získání půjčky není nic těžkého. Opravdu existují nějaké nebankovní půjčky pro každého? To vám rádi sdělíme v našem blogu, který Creditka pravidelně aktualizuje.

Někde jsou tvrdší, jinde leccos odpustí

Samozřejmě se najdou i takové společnosti, které si své klienty opravdu důkladně proklepnou. V případě pochybností schválí pouze nižší částku, nebo zamítnou žádost úplně. Ovšem na druhé straně zase stojí takoví poskytovatelé, kteří jsou mnohem mírnější. Tato benevolence se především odvíjí od výše úvěru.

nebankovní půjčky pro každého

Creditka.cz - dvě varianty úvěru

Creditka.cz má pro vás rovnou dvě varianty rychlé půjčky, mezi kterými si můžete vybrat v závislosti na vaší potřebě. Musíte jen narychlo zalepit díru v rozpočtu, která vznikla nenadálým výdajem? Pak je pro vás ideální volbou malá půjčka na 30 dnů. V rámci této služby vám může být zprostředkována půjčka ve výši až 20 000 Kč.

Druhou možností je pak větší půjčka se splatností až 84 měsíců, která je do výše 300 tisíc korun. Nepotřebujete ručitele ani zastavovat nemovitost. I nějaký ten škraloup z platební minulosti vám může být prominut, každá žádost totiž prochází individuálním posouzením.

Jaké výhody získáte oproti bance?

Zatímco banky mají velmi striktní podmínky a pečlivě si vybírají, komu půjčí, Creditka.cz a další společnosti (např. MicroCredit nebo Aero Půjčka) nabízí nebankovní půjčky téměř pro každého. V bance by byla vaše žádost bleskově zamítnuta hned v okamžiku, kdy by bylo zjištěno, že disponujete příliš nízkým příjem. U zmíněných stránek je požadavek posouzen sofistikovaným systémem, který dokáže vyhodnotit, jaké jsou vaše reálné možnosti a podle toho nabídne odpovídající úvěr.

Další věcí je, že v případě schválení žádosti dostanete peníze bez zbytečných průtahů. U menších půjček jsou peníze odesílány ihned, na svém účtu je najdete během krátké chvilky. Větší částky pak obdržíte do 24 hodin od schválení žádosti. Ať už tedy potřebujete peníze na cokoliv, máte jistotu, že na ně nebudete čekat příliš dlouho.

Splácení snadno a rychle

Splácení nebankovních půjček není nic složitého. Spolu s penězi vám totiž na váš email budou doručeny i platební údaje. Vždy tedy přesně víte, kdy, kolik a pod jakým variabilním symbolem máte zaplatit. Přijímání plateb je ve většině případech automatizované, takže se nemusíte bát, že by někdo vaši splátku zapomněl zpracovat. Spáruje se sama pomocí použitého variabilního symbolu. Je to tedy opravdu velice jednoduchá záležitost, na kterou nebudete muset pořád usilovně myslet.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.