Nebankovní půjčky pro každého

Nebankovní půjčky pro každého

Mít půjčku už dnes není ostudou. Jedná se o běžnou věc a nějakou formu úvěru má v dnešní době spousta lidí. Je to dáno také tím, že získat půjčku už není v dnešní době vůbec nic složitého. Téměř jistotu získání úvěru nabízí mnohé společnosti nabízející nebankovní půjčky pro každého, protože podmínky pro jejich získání jsou u některých společností opravdu velmi benevolentní.

Někde jsou tvrdší, jinde leccos odpustí

Samozřejmě se najdou i takové společnosti, které si své klienty opravdu důkladně proklepnou a v případě pochybností schválí pouze nižší částku, nebo v krajních případech zamítnou žádost úplně. Ovšem na druhé straně řeky zase stojí ty společnosti, u kterých je získání úvěru opravdu snadné.

Jednou z nich je společnost Creditka.cz, která nabízí hned dvě varianty nebankovní půjčky pro každého, kdo splní alespoň základní podmínky. Stačí tedy, aby vám bylo více než osmnáct let, ale zároveň ne více než 65 let. Dále musíte mít bankovní účet vedený na své vlastní jméno u některé z českých bank, mobilní telefon, aby vám mělo být kam zasláno vyhodnocení žádosti a ověřovací kód, no a v neposlední řadě musíte mít alespoň nějaký příjem. S jeho oficiálním dokládáním a prokazováním si ale nemusíte lámat hlavu. Vaše výplatní pásky či výpisy z bankovního účtu nikdo požadovat nebude.

Dvě varianty úvěru

creditka.cz má pro vás rovnou dvě varianty rychlé půjčky, mezi kterými si můžete vybrat v závislosti na vaší potřebě. Potřebujete jen narychlo zalepit díru v rozpočtu, která vznikla nenadálým výdajem? Pak je pro vás ideální volbou malá půjčka na 30 dnů. V rámci této půjčky vám může být poskytnuto až 4500 korun bez dokládání účelu využití peněz. Jedinou podmínkou je peníze a úroky vrátit v řádném termínu.

Druhou možností je pak větší půjčka se splatností až 72 měsíců, která se poskytuje až do výše 300 tisíc korun. Hledáte v tom nějaký háček? Marně, protože tu žádný není. Nepotřebujete ručitele, nepotřebujete zastavovat nemovitost, a po dotazu na vaše jméno nemusí být registry dlužníků křišťálově čisté. I nějaký ten škraloup z minulosti vám může být prominut, každá žádost totiž prochází individuálním posouzením.

Jaké výhody získáte oproti bance?

Zatímco banky mají velmi striktní podmínky a pečlivě si vybírají, komu půjčí, Creditka.cz a další společnosti nabízí nebankovní půjčky pro každého. A tak zatímco v bance by byla vaše žádost bleskově zamítnuta hned v okamžiku, kdy by se přišlo na to, že vaším zdrojem příjmů jsou jen sociální dávky nebo třeba brigáda mimo hlavní pracovní poměr, tady máte šanci za všech okolností. Vaše žádost je posouzena sofistikovaným systémem, který dokáže vyhodnotit, jaké jsou vaše reálné možnosti, a podle toho nabídne odpovídající úvěr.

Další věcí je, že v případě schválení žádosti dostanete peníze bez zbytečných průtahů. U menších půjček jsou odesílány ihned na svém účtu je najdete během krátké chvilky. Větší částky pak obdržíte do 24 hodin od schválení žádosti. Ať už tedy potřebujete peníze na cokoliv, máte jistotu, že na ně nebudete čekat příliš dlouho.

Splácení snadno a rychle

Splácení nebankovních půjček není nic složitého. Spolu s penězi vám totiž na váš email přijdou i platební údaje. Vždy tedy přesně víte, kdy, kolik a pod jakým variabilním symbolem máte zaplatit. Přijímání plateb je ve většině případů automatizované, takže se nemusíte bát, že by někdo vaši splátku zapomněl zpracovat. Spáruje se sama pomocí použitého variabilního symbolu. Je to tedy opravdu velice jednoduchá záležitost, na kterou nebudete muset pořád usilovně myslet.

Nebankovní půjčky pro každého
4.8 (96.67%) 6 hlasů

Další články