Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Nejschvalovanější půjčka

 

U jaké půjčky mám větší šanci, že ji získám? Existuje nejschvalovanější půjčka? To vám prozradí Creditka. Vyšší pravděpodobnost na úspěch budete mít u takzvaných půjček před výplatou. Jsou to úvěry do výše 10 000 Kč a doba splacení většinou nepřesahuje hranici 30 dnů. U vyšších částek je to obtížnější, protože je zpravidla vyžadován ručitel a dostatečně vysoký a stálý příjem.U některých nebankovních poskytovatelů mohou být žádosti schvalované častěji než jinde, ale nemělo by se to až tolik lišit. Záleží na konkrétních požadavcích každé finanční společnosti.


nejschvalovanější půjčka

Nejschvalovanější půjčka na účet

Půjčku dostanou především ti, kteří nemají dluh u žádné jiné společnosti, není na ně uvalena exekuce nebo nejsou v insolvenci. Neznamená to, že problémoví klienti nemají žádnou šanci, ale musíte to pochopit také z pohledu věřitele. Pokud vidí, že neplníte své povinnosti proč by do vás investoval své peníze. Lidé mnohdy hledají úvěr s co nejnižšími nároky, ale bohužel ani ty nejsou schopné dodržet. Každý žadatel je jiný, proto je dobré, když ho poskytovatel posuzuje individuálně, poté můžete získat peníze, i když se nacházíte v registru dlužníků. Poměrně vysoké šance máte na xxlcredit.czNebankovní sféra a poplatky

Ještě jste nikdy nežádali a o půjčku mimo banku? Připravte se na to, že nebankovní společnosti si účtují podstatně vyšší úroky a poplatky za vedení půjčky nebo předčasné splacení. Není to tak u všech, lze získat i první půjčku s úrokem 0%, ale většinou se jedná pouze o sezonní akci. Na druhou stranu po vás nebudou požadovat tak velké požadavky. Jak se říká něco za něco. Poroto zvažte, zda se vám nebankovní půjčka opravdu vyplatí. Rychlá a nejschvalovanější půjčka je rozhodně ta nebankovní, ale je zpravidla dražší.

Pokud jste cizinec, který má zde pouze trvalý pobyt může být získání úvěru o něco složitější, protože ne každá společnost jim poskytne půjčku. Pokud budete hledat důkladněji jistě brzy na takovou narazíte. Pomohou vám nezávislé srovnávače bankovních a nebankovních služeb.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2024 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.