Nejschvalovanější půjčka

nejschvalovanější půjčka

U jaké půjčky mám větší šanci, že ji získám? Existuje nejschvalovanější půjčka? Vyšší pravděpodobnost na úspěch budete mít u takzvaných půjček před výplatou. Jsou to úvěry do výše 10 000 Kč a doba splacení většinou nepřesahuje hranici 30-ti dnů. U vyšších částek je to obtížnější, protože je zpravidla vyžadován ručitel a dostatečně vysoký a stálý příjem.

U některých nebankovních poskytovatelů mohou být žádosti schvalované častěji než jinde, ale nemělo by se to až tolik lišit. Záleží na konkrétních požadavcích každé finanční společnosti.

Nejschvalovanější půjčka na účet

Půjčku dostanou především ti, kteří nemají dluh u žádné jiné společnosti, není na ně uvalena exekuce nebo nejsou v insolvenci. Neznamená to, že problémoví klienti nemají žádnou šanci, ale musíte to pochopit také z pohledu věřitele. Pokud vidí, že neplníte své povinnosti proč by do vás investoval své peníze. Lidé mnohdy hledají úvěr s co nejnižšími nároky, ale bohužel ani ty nejsou schopné dodržet. Každý žadatel je jiný, proto je dobré, když ho poskytovatel posuzuje individuálně, poté můžete získat peníze i když se nacházíte v registru dlužníků.

nejschvalovanější půjčka
nejschvalovanější půjčka

Nebankovní sféra a poplatky

Ještě jste nikdy nežádali a o půjčku mimo banku? Připravte se na to, že nebankovní společnosti si účtují podstatně vyšší úroky a poplatky za vedení půjčky nebo předčasné splacení. Není to tak u všech, lze získat i první půjčku s úrokem 0%, ale většinou se jedná pouze o sezonní akci. Na druhou stranu po vás nebudou požadovat tak velké požadavky. Jak se říká něco za něco. Poroto zvažte, zda se vám nebankovní půjčka opravdu vyplatí. Rychlá a nejschvalovanější půjčka je rozhodně ta nebankovní, ale je zpravidla dražší.

Pokud jste cizinec, který má zde pouze trvalý pobyt může být získání úvěru o něco složitější, protože ne každá společnost jim poskytne půjčku. Pokud budete hledat důkladněji jistě brzy na takovou narazíte. Pomohou vám nezávislé srovnávače bankovních a nebankovních služeb.

Nezávazná žádost až 20000 Kč ihned
Nezávazná žádost až 20000 Kč ihned
Nejschvalovanější půjčka
4.5 (90%) 8 hlasů

Další články