Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Nejvýhodnější půjčka 2018

 

Bojíte se půjček? Už jen to slovo vám nahání hrůzu? Všude v televizi ukazují, jak lidé naletěli podvodníkům a oni teď musí splácet obrovské částky, když si ve skutečnosti půjčili jen minimum. Nebo přišli o práci, nemají pomalu ani na nájem a na splátky bance už vůbec ne. Půjčka může být přítěží, ale pokud si půjčíte od společnosti, která je solidní a přiměřenou sumu, pak se nemusí nic špatného přihodit. Nejvýhodnější půjčka pro rok 2018 a jak postupovat při jejím výběru? To vše a mnohem více v tomto textu.

Nejvýhodnější půjčka 2018: Úvěr, kterého se nemusíme bát?

Mnozí si myslí, že taková půjčka neexistuje, ale opak může být pravdou. To, že za vámi banka zabouchla dveře ještě nemusí znamenat katastrofu. I v nebankovním sektoru najdeme mnoho společností, které ke svým klientům přistupují transparentně a férově. Zpřísněním pravidel zvýhodňuje spotřebitele jako nikdy předtím, tak proč toho nevyužít. Na všechny poskytovatele dohlíží Česká národní banka, tudíž nejsou žádné obavy na místě.

nejvýhodnější půjčka 2018

Případné riziko bude dopadat na naši hlavu. Není se čemu divit, jsme dospělí a musíme nést odpovědnost za naše činy ať už se nám to líbí nebo ne.

Nejvýhodnější půjčka 2018, jak ji vybrat

Při výběru úvěrového produktu by vás neměla zajímat pouze úroková sazba a RPSN. Klaďte důraz i na to, za jakých podmínek můžete úvěr předčasně splatit. Nebudou na vás čekat poplatky za vedení, či mimořádnou splátku? Je historie případného poskytovatele dobrá? Co na jeho služby říkají jiní zákazníci? Ověřte si všechny tyto informace. Lze navštívit pobočku společnosti? Pokud ano nestyďte se to udělat ať víte s kým jednáte. Důkladně si projděte úvěrovou smlouvu předtím než se rozhodnete ji podepsat. Nenajdete u konkurence lepší podmínky? Ověřte si to. Portál, kde naleznete recenze na všechny bankovní i nebankovní společnosti je MicroCredit.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.