Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Okamžitá půjčka na účet

 

Tlačí váš čas a vy potřebujete co nejrychleji peníze? Jaké řešení je nejrychlejší a zároveň nejméně rizikové? Existují brigády, které vyplácejí mzdu ihned po vykonané práci, což by se mohlo kde komu hodit. Další možností je nabídnout nepotřebné věci kamarádům a nebo známým, kteří by je odkoupili. Poslední variantou je okamžitá půjčka na účet.

Okamžitá půjčka na účet online, vyplatí se?

V mnoha případech přijde rychlá půjčka vhod. Například, když došlo ke zkratu elektřiny a většina domácích spotřebičů přestala fungovat a nebo když se nám rozbije automobil. Pokud nemáte jak se jinak dostat do zaměstnání je nutné tuto ožehavou situaci vyřešit co možná nejrychleji. Díky okamžité půjčce se dostanete k financím tentýž den, co vaše vozidlo utrpělo defekt.

okamžitá půjčka na účet

Okamžitá půjčka pro nezaměstnané na Úřadu práce

O pohotovou zápůjčku častokrát usilují i lidé jenž přišli o zaměstnání a nyní se nacházejí na Úřadu práce. Půjčí někdo těmto klientům? Bohužel, tito lidé mají na získání hotovosti opravdu nízkou šanci, protože bez prokázání alespoň nějakých příjmů vám žádná nebankovní společnost nepůjčí.

Okamžitá půjčka bez registru pro dlužníky

Jakou šanci mají dlužníci, kteří mají závazky u více společností? Člověk, který již nějaký úvěr má, ale včas vše splácí by se neměl potýkat s většími potíži při žádosti o okamžitou půjčku. Pakliže máte v registru dlužníků více závaznějších prohřešků razantně tím snižujete šanci na úspěch, ale Creditka se bude snažit vyjít vstříc všem.

Výhody okamžitých půjček

  • velká úspěšnost, až 85%
  • peníze lze získat do několika minut
  • první půjčka je  velmi často zdarma
  • půjčka vhodná i pro důchodce a matky na mateřské dovolené
  • nezávaznou žádost můžete podat i na XXLCredit.cz

Nevýhody okamžitých půjček

  • opakované půjčky jsou poměrně drahé
  • doba splatnosti pouze okolo jednoho měsíce
  • velké sankce pokud nesplatíte úvěr včas

Nejčastější otázky klientů, kteří mají zájem o okamžitou půjčku

JSEM VE ZKUŠEBNÍ DOBĚ, MOHU I PŘESTO PŮJČKU ZÍSKAT?

I klient, který se nachází ve zkušební době může o půjčku zažádat, ale snižuje tím svoje šance na schválení půjčky.

JE RYCHLÁ PŮJČKA URČENA I PRO INVALIDNÍ DŮCHODCE?

Ano i oni mohou získat požadovaný úvěr.

ZA JAK DLOUHO DOSTANU PENÍZE?

Pokud splníte podmínky a vaše žádost bude schválena budou peníze převedeny na váš účet ještě tentýž den.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2024 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.