Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Okamžitá půjčka pro dlužníky

 

V mladí a nebo z lidské nerozvážnosti udělá člověk mnoho chyb, kterých později lituje. Obvykle to bývají drahé kreditní karty, kontokorent a nebo nevýhodné půjčky. Velké procento českých občanů splácí více než jeden finanční závazek v podobě úvěru. Půjčí někdo těmto lidem, existuje okamžitá půjčka pro dlužníky, tím se bude zabývat váš finační portál Creditka.

Nebankovní půjčka pro zadlužené klienty

Vedete si půjčku v bance, ale další vám už neposkytnou kvůli nízké bonitě? Je pravda, že nebankovní společnosti nahlížejí na žadatele jinak a právě proto u nich naleznete vyšší naději na vyplacení finanční pomoci. Jak to chodí s registrem dlužníků? Půjčí mi, když jsem zadlužený? To je velmi dobrá otázka, záleží na tom jak je váš dluh vysoký, kolik máte věřitelů a zda jste někde po splatnosti. Měli bychom si uvědomit, že dlužník není to stejné jako neplatič. Vyhlídky na schválení úvěru se zvýší pokud chodíte do dobře placené práce a nebo pokud předložíte nemovitost jako zástavu.

okamžitá půjčka pro dlužníky

Podmínky okamžitých půjček pro dlužníky

Základní podmínkou půjčky pro problémové klienty je schopnost úvěr bez problému splácet. K vyřízení žádosti budete potřebovat připojení k internetu, mobilní telefon a doklad totožností, který si raději ofoťte. Naděje se navyšuje pokud jste schopni doložit výpis z bankovního účtu a nebo výplatnice za poslední 2 – 3 měsíce. Ačkoli to na první pohled vypadá, že jsou tyto půjčky poskytované bez náhledu do registru dlužníků musí i tyto společnosti posoudit úvěruschopnost každého klienta předtím než mu vyplatí hotovost.

Možná rizika – kdy je pozdě?

Velký problém nastává v situaci, kdy je na vás uvalena exekuce a nebo se dostanete do insolvence. V těchto případech je velmi obtížné najít nějakou společnost, která by vás vyplatila a uhradila všechny dluhy.

Existuje řešení?

Ano, ale musíte se spolehnout sami na sebe. Zkuste vyhlásit osobní bankrot, poté sice budete muset žít z životního minima a uhradit alespoň 30% svých dluhů, ale poté jste volní. Dalším východiskem může být nebankovní konsolidace půjček.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.