Okamžitá půjčka pro dlužníky

Okamžitá půjčka pro dlužníky

V mladí a nebo z lidské nerozvážnosti udělá člověk mnoho chyb, kterých později lituje. Obvykle to bývají drahé kreditní karty, kontokorent a nebo nevýhodné půjčky. Velké procento českých občanů splácí více než jeden finanční závazek v podobě úvěru. Půjčí někdo těmto lidem, existuje okamžitá půjčka pro dlužníky?

Nebankovní půjčka pro zadlužené klienty

Vedete si půjčku v bance, ale další vám už neposkytnou kvůli nízké bonitě? Je pravda, že nebankovní společnosti nahlížejí na žadatele jinak a právě proto u nich naleznete vyšší naději na vyplacení finanční pomoci. Jak to chodí s registrem dlužníků? Půjčí mi, když jsem zadlužený? To je velmi dobrá otázka, záleží na tom jak je váš dluh vysoký, kolik máte věřitelů a zda jste někde po splatnosti. Měli bychom si uvědomit, že dlužník není to stejné jako neplatič. Vyhlídky na schválení úvěru se zvýší pokud chodíte do dobře placené práce a nebo pokud předložíte nemovitost jako zástavu.

online půjčka
online půjčka

Podmínky okamžitých půjček pro dlužníky

Základní podmínkou půjčky pro problémové klienty je schopnost úvěr bez problému splácet. K vyřízení žádosti budete potřebovat připojení k internetu, mobilní telefon a doklad totožností, který si raději ofoťte. Naděje se navyšuje pokud jste schopni doložit výpis z bankovního účtu a nebo výplatnice za poslední 2 – 3 měsíce. Ačkoli to na první pohled vypadá, že jsou tyto půjčky poskytované bez náhledu do registru dlužníků musí i tyto společnosti posoudit úvěruschopnost každého klienta předtím než mu vyplatí hotovost.

Možná rizika – kdy je pozdě?

Velký problém nastává v situaci, kdy je na vás uvalena exekuce a nebo se dostanete do insolvence. V těchto případech je velmi obtížné najít nějakou společnost, která by vás vyplatila a uhradila všechny dluhy.

Existuje řešení?

Ano, ale musíte se spolehnout sami na sebe. Zkuste vyhlásit osobní bankrot, poté sice budete muset žít z životního minima a uhradit alespoň 30% svých dluhů, ale poté jste volní. Dalším východiskem může být nebankovní konsolidace půjček.

nezávazná žádost o nebankovní půjčku
nezávazná žádost o okamžitou půjčku pro dlužníky
Okamžitá půjčka pro dlužníky
5 (100%) 1 hlasů

 

 


Další články