Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Online půjčka na účet

 

Používání “online sítě” je pro většinu populace denní chleba, využíváme jej k práci, pro zábavu a nebo když jsme líní si uvařit. Čím dál vyšší dostupnost a pokrytí snižuje cenu, proto si tento systém může dovolit téměř každý. Pomalé připojení je minulostí, na které vzpomínáme s úsměvem. Díky internetu lze také získat peníze formou zápůjčky. Jak takzvaná online půjčka na účet funguje vám prozradí creditka.cz.

Jak získat peníze přes internet pomocí online půjčky?

Poskytováním online úvěrů se zabývají hlavně nebankovní subjekty. Obvykle lze získat sumu mezi 500 korunami, ale i částky převyšující stovky tisíc. Každá společnost klade na své klienty rozdílné nároky, ale celý proces je velmi rychlý a jednoduchý. Připravte si občanský průkaz, mobilní telefon a bankovní účet. Nejprve je nutné najít takovou online půjčku, která bude nejlépe odpovídat vašim nárokům. Výhodou každé online půjčky na účet je nízká úroková sazba, možnost úvěr splatit předčasně a absence poplatků za vedení půjčky. Pokud máte vybráno postačí vyplnit krátký formulář a odeslat ho.

online půjčka na účet

Online půjčka na účet, jaká je doba schválení?

Mnoho webů uvádí, že peníze budou na vašem účtě do 5 minut, ale není tomu tak vždy. Nejprve musí být vaše žádost posouzena a vyhodnocena. Ihned poté budete kontaktování o výsledku. Občas po vás mohou vyžádat nějaké dodatečné dokumenty jako je kopie platného Op a nebo výpis z účtu. Peníze jsou zaslány na vaše bankovní konto po vyřízení těchto náležitostí. Dále je důležité, aby vaše bankovní spojení bylo shodné s tím, které má na stránkách uvedený vybraný poskytovatel, jinak se doba převodu může prodloužit až na 24 hodin.

Rychlá online půjčka na účet bez registru dlužníků a bez 1Kč?

A co když mám nějaké půjčky po splatnosti a nacházím se v registru dlužníků, půjčí mi někdo? To je velmi dobrá otázka. V minulých letech měli šanci i lidé, jejichž platební historie nebyla nejlepší. Jak tato situace vypadá v roce 2024? Koncem roku 2016 začala platit novela zákona, která upravuje pravidla pro poskytování spotřebitelského úvěru a říká, že každý poskytovatel musí v dostatečné míře ověřit úvěruschopnost každého klienta. Z toho vyplývá že je do registru nahlíženo, ale nezoufejte ještě to 100% neznamená, že budete neúspěšní. Půjčky bez 1,- korunového verifikačního poplatku jsou poměrně běžné, například na MicroCredit.

Online půjčka – nemám trvalý příjem, půjčí mi?

Půjčka přes internet bez doložitelného příjmu? Pravděpodobně zklameme mnoho z vás, ale pokud nebudete schopni doložit výpis z bankovního účtu alespoň za poslední měsíc a nebo výplatnice snižujete své šance na minimum.

Společný účet s partnerem

Online půjčku na účet mohou obvykle získat pouze lidé, jenž mají vlastní bankovní účet. Pokud jste jen disponent a nebo zákonný zástupce půjčku pravděpodobně nezískáte, ale existují i hotovostní půjčky.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2024 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.