Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Online půjčka

 

Když se řekne online půjčka, mnohým se jistě vybaví lehkost sjednání, která se s touto nefalšovanou stálicí na nebankovním trhu pojí. Opravdu, někdy to trvá jen pár minut a máte sjednáno. Nic to nestojí a vůbec to nebolí, samozřejmě. Pokud by snad někdo chtěl poplatky předem, raději dejte ruce pryč – takový poskytovatel nestojí ani za námahu. Férový by tohle nikdy nevyžadoval, tak to mějte pokaždé na paměti, když si půjčujete peníze klasickou nebankovní formou.

Jaké jsou konkrétní výhody půjčování online?

Půjčit si peníze po internetu není nic špatného. Naopak, má to celou paletu výhod. Jaké tedy například můžeme zmínit?

online půjčka
  • Je stoprocentně diskrétní. Sousedé nebo rodina ani nemusí vědět, že jste si půjčili, pokud se s tím snad někdy někde nepochlubíte. Rozhodně nebude viset oznámení někde na nástěnce v přízemí!
  • Nízké úroky. Stačí si dobře vybrat a nepřeplatíte jistinu půjčky o žádnou velkou sumu. V určitých případech se dokonce jako noví klienti dané nebankovní společnosti dočkáte dokonce i první půjčky zdarma!
  • Výsledek se dozvíte prakticky obratem. Ano, už během několika málo minut budete mít jasno. Dostali jste půjčku? Byla zamítnuta – a pokud ano – tak z jakého důvodu se tak vlastně stalo?
  • Stačí mít jen připojení k internetu. Nemusíte trávit čas na kamenné pobočce, nemusíte podstoupit půlhodinový telefonát, který hraničí až s vyslýcháním. Nic takového, jde to jednoduše, během pár okamžiků a po síti, která znamená svět.
  • Pokud bude vaše žádost případně zamítnuta, samozřejmě to není konec světa. Můžete požádat i jinde, poskytovatelů je totiž na trhu hned několik desítek. Online půjčka je totiž fenoménem moderní epochy!

Klíčem je si dobře vybrat, stejně jako v životě. Pokud tak neučiníte, bude to třeba i několik let útrpného splátkového kalendáře, který stejně budete ve finále řešit konsolidací, tedy jinými slovy půjčkou ještě někde nikde. Proč nemít dobrou mušku už na první pokus? Zjistěte si co nejvíce informací a začněte jednat. Vždyť mít přehled o dění na trhu, to je skutečně nad zlato.

Převod peněz je rychlý, ale volba těžká

Pokud si nevíte rady, co takhle malý tip? Creditka.cz je společností, která je prověřená již tisíci spokojených klientů a můžete se na ni tedy maximálně spolehnout. Nemusíte u ní ani dokládat pravidelný příjem, stejně tak nečekejte ani prověřování své maličkosti v registrech – to přeci není nutné, že? Všechny formality a náležitosti se vyřídí velmi rychle, nebudete muset na nic čekat a vyžádané peníze dostanete prakticky obratem. Průměrná doba mezi schválením půjčky a dodáním peněz na kýžený bankovní účet je v podstatě symbolických patnáct minut!

K dispozici jsou tu navíc hned dvě různé půjčky, záleží na tom, která vám padne více do oka. V zásadě je rozhodující, jestli chcete zaplatit složenku nebo lépe vyjít do výplaty – nebo si půjčit na nějakou podstatně větší investici. V prvním případě si můžete půjčit sumu mezi 500 a 4500 korunami, v tom druhém pět až tři sta tisíc korun. Splatnost se samozřejmě také odlišuje. Malá půjčka má splatnost maximálně třicet dnů, ta velká naproti tomu klidně i dlouhých šest let.

Bezúčelový úvěr, který vám zkrátka může přijít vhod. Bez ručitele, bez nutnosti potvrzovat příjmy. Minimum náležitostí, vždyť potřebovat budete jen občanský průkaz, vlastní účet v bance a mobilní telefon. Taková online půjčka je přeci něčím, co si snad každý nechá líbit. Minimum nároků, minimum nákladů – úroková míra je tu velice nízká. Když se k tomu navíc přidá možnost první půjčky zdarma, jistě nebude proč dlouho váhat. Je to jednoduché, takové nabídky se zkrátka vůbec neodmítají.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.