Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Online půjčka

 

Když se řekne online půjčka, mnohým se jistě vybaví lehkost sjednání, která se s touto nefalšovanou stálicí na nebankovním trhu pojí. Opravdu, někdy to trvá jen pár minut a máte hotovo. Nic to nestojí a vůbec to nebolí. Pokud by snad někdo po vás chtěl nějaké poplatky předem, ihned od takové nabídky dejte ruce pryč, tito poskytovatel nestojí ani za námahu. Férová společnost by tohle nikdy nevyžadovala, tak to mějte na paměti, když si půjčujete peníze klasickou nebankovní cestou.

Jaké jsou konkrétní výhody půjčování online?

Půjčit si peníze po internetu není nic špatného. Naopak, má to celou paletu výhod. Jaké tedy například můžeme zmínit?

 • Je stoprocentně diskrétní. Sousedé nebo rodina ani nemusí vědět, že jste si půjčili, pokud se s tím snad někdy někde nepochlubíte. Rozhodně nebude viset oznámení na nástěnce v přízemí!
 • Nízké úroky. Stačí si dobře vybrat a nepřeplatíte jistinu půjčky o žádnou velkou sumu. V určitých případech se dokonce jako noví klienti dané nebankovní společnosti dočkáte i první půjčky zdarma!!
 • Výsledek se dozvíte prakticky obratem. Ano, už během několika málo minut budete mít jasno. Dostali jste půjčku? Byla zamítnuta – a pokud ano, tak z jakého důvodu se tak vlastně stalo?
 • Stačí mít jen připojení k internetu. Nemusíte trávit čas na kamenné pobočce, nemusíte podstoupit půlhodinový telefonát, který hraničí až s vyslýcháním. Nic takového, jde to jednoduše, během pár okamžiků přes internet.
 • Pokud bude vaše žádost zamítnuta není to konec světa. Můžete požádat i jinde, poskytovatelů je totiž na trhu hned několik desítek. Online půjčka je totiž fenoménem moderní doby!
online půjčka

Online půjčka? Jedině zodpovědně

Klíčem je si dobře vybrat, stejně jako v životě. Pokud tak neučiníte, bude to třeba i několik let útrpného splátkového kalendáře, který stejně budete ve finále řešit konsolidací, tedy jinými slovy půjčkou ještě někde nikde. Proč nemít dobrou mušku už na první pokus? Zjistěte si co nejvíce informací a začněte jednat. Díky Creditce budete mít přehled o dění na trhu, to je skutečně nad zlato.

Výběr online půjčky nemusí být složitý

Pokud si nevíte rady, co takhle malý tip? creditka.cz jsou webové stránky, které pomohly již několika tisícům klientům s výběrem té správné online půjčky. Na nebankovním poli najdeme desítky poskytovatelů, kteří nabízejí své služby. Nechcete žádat u každé společnosti zvlášť a vyplňovat desítky formulářů? S námi už nemusíte, protože spolupracujeme se všemi nebankovními subjekty, které mají povolení od České národní banky. Díky tomu šetříme našim klientům čas, ale i peníze. Případná nabídka vás neoslovila? Nevadí, není žádným problémem ji bez postihu odmítnout. Služba není nikterak zpoplatněna, tudíž vás nečekají žádné poplatky nebo sankce.

K dispozici jsou tu navíc hned dvě různé půjčky, záleží na tom, která vám padne více do oka. V zásadě je rozhodující, jestli chcete zaplatit složenku nebo lépe vyjít do výplaty – nebo si půjčit na nějakou podstatně větší investici. V prvním případě si můžete půjčit sumu mezi 500 a 20000 korunami, v tom druhém dvacet až tři sta tisíc korun. Splatnost se samozřejmě také odlišuje. Malá půjčka má splatnost maximálně třicet dnů, ta velká naproti tomu klidně i dlouhých sedm let.

Bezúčelový úvěr, který vám zkrátka může přijít vhod. Bez ručitele a zástavy nemovitosti. Minimum náležitostí, vždyť potřebovat budete jen občanský průkaz, vlastní účet v bance, mobilní telefon a potvrzení o příjmu. Získání online půjčky nebylo nikdy jednodušší, tak proč to nezkusit? Neuspěli jste? Navštivte MicroCredit.cz.

Online půjčka a její nevýhody

 • vyšší úroková sazba a RPSN (roční procentuální sazba nákladů
 • ve většině případech si lze zapůjčit pouze malou částku
 • budete potřebovat bankovní účet
 • peníze neobdržíte ve svátek a nebo o víkendu

Pro koho jsou online půjčky vhodné

To, že potřebujete půjčku by měla být pouze ojedinělá situace. Online úvěry jsou poměrně bezpečné pro ty, kteří disponují stabilním příjmem ze zaměstnání, podnikatelské činnosti, důchodu a nebo mateřské dovolené. Samozřejmě o ni mohou požádat i studenti, ale těm to příliš nedoporučujeme.

Jak online půjčku splatit?

 • převodem na bankovní účet poskytovatele
 • hotově na pobočce
 • po návštěvě obchodního zástupce ve vašem bytě / domě
 • poštovní poukázkou

Jak online půjčku prodloužit?

Tuto službu najdete hlavně u krátkodobých půjček do 30 dnů. Navýšení zápůjční doby je ale v drtivé většině zpoplatněno. Za předpokladu, že máte zájem o prodloužení půjčky kontaktujte zákaznickou linku poskytovatele.

Nejčastější dotazy žadatelů k online půjčkám

Musím o půjčku žádat výhradně přes internet?

Většinou ano, ale u některých společností to je možné i přímo na pobočce.

Nejsem si jistý, zda nemám záznam v registrech, půjčí mi?

To je individuální, záleží na tom, jak velký "prohřešek" v registrech máte.

Vyplatí mi peníze i na účet mého syna / dcery?

Bohužel, lze použít pouze vlastní bankovní účet, dispoziční právo nestačí.

Dostanu úvěr, když jsem v exekuci?

Obáváme se, že za těchto podmínek neuspějete.

Co mám dělat, když nestihnu půjčku splatit včas?

Kontaktujte zákaznickou podporu a vyžádejte splátkový kalendář.

Která online půjčka je nejvýhodnější?

Samozřejmě ta, která je osvobozena od všech úroků a poplatků, ale to se týká pouze krátkodobých půjček. Napoví vám naše recenze půjček.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2024 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.