Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Online půjčky

 

Online půjčky jsou nejvíce využívaný druh půjček v České republice. To, že jsou takto oblíbené není žádná náhoda. Půjčky přes internet nabízí celou řadu výhod, které půjčky v bance nebo půjčky od soukromých osob nenabízí. Online půjčky si můžete vzít na co chcete, je jedno jestli vám chybí pár stovek před výplatou nebo máte nečekaný výdaj, který je potřeba ihned zaplatit. Online půjčky jsou nejčastěji poskytované ve výší až 5000 na dobu jednoho měsíce, ale doba splatnosti se dá i prodloužit.

První půjčka zdarma

Další velkou výhodou, kterou online půjčky nabízí je, že můžete získat první půjčku zcela zdarma, což znamená, že nezaplatíte nic navíc, pouze tolik, kolik jste si vypůjčili. Rychlé online půjčky jsou velmi jednoduše dostupné, o takovou online půjčku si může zažádat opravdu téměř každý. Stačí splňovat opravdu velmi jednoduché požadavky, které splní každý. O jaké náležitosti jde? Stačí být občanem České republiky, být starší osmnácti let a vlastnit bankovní účet. Díky tomu, že jsou požadavky pro získání online půjčky tak nízké mohou o půjčku usilovat i nezaměstnaní, protože není potřeba dokládat příjem nebo výpisy z účtu. O tyto online půjčky velmi často žádají i maminky na mateřské dovolené, důchodci, studenti nebo lidé na sociálních dávkách.

online půjčky

Rychlá půjčka do několika minut

Dali jste výpověď v práci nebo vás vyhodili a vy potřebujete rychle peníze? Žádný problém, zažádejte si o půjčku online. Vaše žádost bude bleskově vyřízena. Celý proces zabere jen pár minut. Pouze si zvolíte kolik si chcete půjčit a na jak dlouho vyplníte jméno, email a telefon ihned poté budete přesměrováni na druhý formulář, kde stačí vyplnit základní údaje jako je bydliště a číslo účtu. Ihned po vyplnění a odeslání formuláře budete informováni o výsledku vaší online žádosti. Půjčky přes internet jsou určené pro lidi dneška, pro lidi, kteří nechtějí ztrácet čas zbytečným vystáváním dlouhých front v bankách. Vaše peníze budou ihned po schválení vaší žádosti převedeny na váš bankovní účet. A na co je využijete je zcela jen na vás.

Online půjčky

Online půjčky využívá několik tisíc klientů každý den. Nebojte se k nim také přidat. Online půjčku může získat i klient který je v registru dlužníků nebo je na něj uvalena exekuce. Šanci mají i problémoví klienti, kterým jinde nepůjčí. Úvěr by mělo být to poslední řešení nevyužívejte ho příliš často. Aby se vám půjčka nevymkla z ruky. Nepůjčujte si na zbytečnosti.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.