Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Online půjčky

 

Online půjčky jsou nejvíce využívaný druh půjček v České republice. To, že jsou takto oblíbené není žádná náhoda. Půjčky přes internet nabízí celou řadu výhod, jenž úvěry v bance nebo ty od soukromých osob neposkytují. Online zápůjčku si můžete vzít na co chcete, je jedno jestli vám chybí pár stovek před výplatou nebo máte nečekaný výdaj, který je potřeba ihned zaplatit. Tato služba je nejčastěji využívaná na režii domácnosti, ale i na rekonstrukci domu, či opravu automobilu. Hranice většinou nepřesáhne 20 000 Kč, ale neznamená to, že by se vám nepodařilo získat i několik set tisíc.

Online půjčka zdarma?

Další velkou výhodou, kterou online půjčky nabízí je, že můžete získat první částku zcela zdarma, což znamená, že nezaplatíte nic navíc, pouze tolik, kolik jste si vypůjčili. Rychlé online půjčky jsou velmi jednoduše dostupné, může si o ni zažádat opravdu téměř každý. Stačí splňovat jednoduché požadavky. O jaké náležitosti jde? Stačí být občanem České republiky, být starší osmnácti let a vlastnit bankovní účet. Ačkoli se na první pohled může zdát, že úvěr je vhodný i pro nezaměstnané, kteří se nacházejí na úřadu práce není tomu tak. Každý potencionální klient musí doložit výpis z bankovního účtu a potvrzení o příjmu, které mu musí podepsat jeho zaměstnavatel. Osoby samostatně výdělečně činné mají také poměrně vysoké šance, pokud předloží daňové přiznání. O tyto online úvěry velmi často žádají i maminky na mateřské dovolené.

online půjčky

Rychlá půjčka po internetu do několika minut

Creditka vám moc ráda pomůže při výběru té správné půjčky, se kterou budete opravdu spokojeni. A pokud ne nevadí, nikdo vám za odmítnutí návrhu na poskytnutí úvěru hlavu neutrhne. Ano, peníze skutečně lze obdržet velmi rychle, ale i přesto buďte obezřetní. Nestaňte se jedním z těch, kteří si půjčí, ale neuvědomují si, že nebudou schopni půjčku splácet. V tomto okamžiku by jste si zadělali na mnohem větší průšvih. Úvěry mají tyto problémy řešit nikoli je ještě přifukovat. Půjčené finance využijte chytře na investice do budoucnosti jako je například automobil, díky kterému se dostanete včas do zaměstnání a nebo těmito penězi financujte studium v zahraničí. 

Online půjčky bez registru

Hledanost tohoto druhu úvěru je stále velmi vysoká. Ačkoli jsou půjčky bez registru na ústupu, protože poskytovatelé již musí prověřovat záznamy o klientech na popularitě to těmto půjčkám neubírá. Vyhodnocení každé žádosti je individuální, proto se nemůže nikdo divit, že peníze nezískal a soused jo, i když se opozdil s platbou za mobilní služby. Sháníte více nabídek na jednom místě? Doporučujeme XXLCredit.cz.

Online půjčky bez doložení příjmu

Byli jste propuštěni ze zaměstnání, nebo jste vy sami podali výpověď a nyní jste přihlášeni na Úřadu práce? To jistě není nic, čím by se člověk chlubil, ale alespoň za vás stát hradí sociální pojištění. Občané bez stálého příjmu mohou využít podpory v nezaměstnanosti, ale mohou v této situaci žádat o půjčku? Ano, ale.. Má to jeden háček a tím je, že bankovní i nebankovní společnosti musí ověřit, zda si něco vyděláte nebo ne a peníze od státu v podobě přídavků se nezapočítávají. Z toho pochopitelně vyplývá, že vyhlídky jsou mizivé. 

Výhody online půjček

 • úspora energie a času
 • dočasné řešení finanční tísně
 • není vyžadována zástava nemovitosti
 • nepotřebujete ručitele
 • nižší nároky než v bance

Nevýhody online půjček

 • vysoké úrokové sazby
 • vyšší poplatky za prodloužení úvěru
 • sankce pokud půjčku nesplatíte včas

Jak a kde najít nejvýhodnější online půjčku?

Nejdříve se porozhlédněte na více místech, pomohou vám k tomu nezávislé srovnávače bankovních i nebankovních půjček. Chcete odeslat žádost více společnostem najednou? Stačí vyplnit a odeslat žádost na Creditka.cz. Nejvýhodnější půjčka pro každého znamená něco jiného, záleží na tom, zda preferujete nízkou úrokovou sazbu a nebo vyšší kvalitu doprovodných služeb.

Jak postupovat při podání žádosti o online půjčku?

 1. Vyberte si takového poskytovatele, jehož podmínky pro vás budou nejvíce vyhovující.
 2. Navolte si parametry úvěru přesně podle vašich představ.
 3. Vyplňte kontaktní a osobní údaje.
 4. Odešlete formulář.
 5. Vyčkejte na vyhodnocení.
 6. Projděte si úvěrovou smlouvu (pokud jste nalezli nějakou nejasnost zkonzultujte ji s odborníky).
 7. Podpis smlouvy (může být i elektronický).

Jak se vyhnout problémům se splacením online půjčky

 • při splácení úvěru si odkládejte peníze stranou
 • vyvarujte se zbytečným výdajům
 • každou splátku odesílejte včas (raději několik dnů před datem splatnosti)
 • dbejte na to, aby jste vždy odeslali sumu, kterou předepisuje úvěrová smlouva 

Je pro mě online půjčka vhodná?

To musí zhodnotit každý sám, ale berte v potaz, že břímě v podobě online půjčky ponesete několik měsíců možná i let, proto se snažte myslet dopředu. Bude váš příjem stabilní? Dokážete úvěr splácet i když se zvýší náklady na bydlení? Jste pojištěný/á proti neschopnosti splácet?

Časté otázky k online půjčkám

Moje pracovní smlouva je jen na dobu určitou, jsem nějakým způsobem limitován?

Nikoli, i za těchto podmínek máte šanci půjčku získat.

Jakým způsobem prokážu svůj příjem?

Formou výpisu z vašeho bankovního účtu a nebo pomocí výplatních pásek.

Je dostačující, když dlužnou částku zašlu v den splatnosti?

Na to pozor, mohlo by se stát, že částka bude zaúčtována až další den a vy by jste se dostali do prodlení. Doporučujeme splátky zasílat s předstihem.

Máme s manželem společný účet, je v tom nějaký problém?

Bankovní účet musí být založen na vaše jméno, pokud nežádáte jako partneři.

Kdy se dozvím výsledek o tom, zda jsme uspěl nebo ne?

Do několika minut, nejpozději však do 24 hodin.

Co je to RPSN?

Zkratka - roční procentuální sazba nákladů (veškeré náklady, které jsou s půjčkou spojené).

Kde můžu o půjčku zažádat?

Doporučujeme MicroCredit.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.