Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Peníze do 30 minut

 

Rychlost poskytování veškerých služeb se neustále zrychluje. Doby, kdy jsme čekali na donášku jídla přes dvě hodiny jsou už dávno pryč. Taxi vás vyzvedne do 5 minut před vaším domem. Velký posun vpřed zaznamenaly také finanční služby, které jsou schopné poskytnout peníze do 30 minut od požádání.

Krátkodobé půjčky s vyplacením ihned

Potřebujete malou půjčku na pokrytí nečekaných výdajů a nebo jste zapomněli zaplatit složenky, na které už nezbyla hotovost? Žádný problém, trn z paty vám vytáhne krátkodobá půjčka před výplatou. Pokud si půjčujete peníze poprvé tak obvykle nepřeplatíte ani korunu, což rozhodně ocení nejen zaměstnanci, ale také důchodci a nebo matky na mateřské dovolené. Neplaťte zbytečné poplatky za drahé úvěry.

peníze do 30 minut

Co musím udělat pro to, abych získal peníze ještě dnes

Vyžadujete peníze do několika minut? Pokud splníte základní podmínky neměli by jste s tím mít žádné potíže. V první řadě si musíte zvolit nebankovní společnost, jejíž kritéria se shodují s vašimi nároky. Dejte si klidně načas. Poté nastavte parametry půjčky a vyplňte formulář na creditka.cz. K vypsání žádosti budete potřebovat email, mobilní telefon, doklad totožnosti a bankovní účet. Posledním krokem je odeslání formuláře. Peníze budou poslány na váš účet do 30 minut, pokud splníte veškeré náležitosti jako je odeslání kopie Op a výpisu z bankovního účtu. Je důležité, aby jste měli vedený bankovní účet u stejné banky jako váš poskytovatel, díky tomu převod financí zabere pouze pár vteřin. Za předpokladu, že tomu tak nebude je velmi pravděpodobné, že se transfer prodlouží až o několik hodin.

Peníze do 30 minut – výhody

 • rychlost vyřízení
 • velké procento žádostí je schváleno
 • první půjčka s 0% úrokem
 • peníze ihned k dispozici
 • možnost prodložení splatnosti
 • Peníze do 30 minut – nevýhody

  • vysoká úroková sazba a RPSN
  • na splacení máte obvykle jenom měsíc
  • je nutné doložit příjem

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2024 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.