Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Peníze ihned

 

Koho by bavilo čekat dlouhé dny, někdy i týdny na peníze, které potřebujete ihned? V dnešní době je trendem řešit všechno obratem a co nejrychleji. Výjimkou není ani sektor nebankovních půjček. Mnohé společnosti vám po schválení úvěru převedou peníze ihned na účet. Navíc můžete vše vyřešit z pohodlí měkkého gauče. Nemusíte chodit na žádnou pobočku a vyplňovat tam klasickou smlouvu. I to už se dá v dnešní době udělat online.

Nebankovní půjčka neznamená problém

Ačkoliv si někteří lidé stále mohou myslet, že nebankovní půjčka je až nouzovým řešením pro lidi v zoufalé situaci, kterým nikde jinde nikdo nepůjčí, opak je pravdou. Nebankovní půjčky totiž představují zajímavou možnost, jak dostat peníze ihned poté, co je vaše žádost odeslána.

peníze ihned

Nejčastěji tato praxe převládá u takzvaných mikropůjček, kterou vám zajistí Creditka.cz . Jedná se o malé úvěry, které banka běžně nenabízí. A pokud ano, tak nejspíš pouze formou kontokorentu, či kreditní karty. Šlo by tedy o dlouhodobé finanční produkty, za jejichž využívání by jste museli platit. Oproti tomu mikropůčjka je řešení, se kterým budou spokojeni všichni, kteří hledají pouze jednorázovou finanční výpomoc.

Funguje to snadno. Vyberete si příslušného poskytovatele, u kterého chcete žádat. Na jeho stránkách pak vyplníte formulář se žádostí, který se po odeslání automaticky vyhodnotí. V závislosti na daných požadavcích konkrétní společnosti je vám pak půjčka buď schválena, nebo ne. Například přes Micro Credit si můžete zažádat o půjčku až do výše 300000 korun, pokud splníte základní náležitosti.

Získání půjčky je snadné a rychlé

U zmíněné společnosti MicroCredit.cz jsou podmínky pro schválení úvěru opravdu velmi mírné. Pokud už jste zletilí, ale zároveň jste nepřesáhli věkovou hranici 65 let, pokud máte bankovní účet v ČR vedený na své vlastní jméno, můžete se pochlubit alespoň nějakým příjmem a máte trvalé bydliště na území České republiky, jste pro Microcredit vítaným klientem.

Příjem stačí doložit pomocí výpisů z bankovního účtu. K těm se dostanete velmi snadno přes internetové bankovnictví. Pokud tuto službu nevyužíváte lze navštívit pobočku banky osobně a vyžádat si papírový výpis přímo na místě. Následně jej stačí ofotit a zaslat na emailovou adresu, která vám bude zpřístupněna po schválení žádosti.

Opravdu dostanu peníze hned?

Nemyslete si, že by šlo jen o nějaké marketingové lákadlo. Peníze opravdu dostanete po schválení na svůj účet prakticky ihned. Jakmile je žádost schválena, automatický systém ihned odesílá peníze na zadaný bankovní účet. Jejich doručení je pak závislé na tom, jakou máte banku. U některých účtů se jedná o záležitost několika málo minut či sekund. V jiných případech si počkáte hodinu, a pouze ve výjimečných případech trvá doručení peněz maximálně 24 hodin od chvíle schválení půjčky. Nezapomeňte na to, že finance obdržíte až po splnění veškerých náležitostí a podepsání smlouvy, to může být provedeno i elektronicky.

Jak probíhá splácení?

Protože se jedná o takzvanou mikropůjčku do výplaty, úhrada probíhá pouze v jedné jediné splátce. Tu je potřeba převést na účet společnosti do třiceti dnů od obdržení peněz. Je to jednoduché, protože společnost vám sama zašle kontaktní údaje obsahující číslo účtu, variabilní symbol a částku, kterou je potřeba uhradit.

V případě, že byste náhodou na úhradu momentálně neměli, není to nic až tak dramatického. Stále je tu možnost odložení splatnosti o několik dnů. Sice je to spojeno s menším poplatkem, ale máte díky tomu jistotu, že se nedostanete do problémů a nikdo po vás nebude danou částku vymáhat.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.