Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Povinné ručení online

 

Za tento typ pojištění bychom měli být rádi. Není povinné pro nic za nic. Pokud vyjedete na silniční komunikaci a nebudete mít tuto službu uzavřenou může vás to později velmi mrzet. V případě nehody budete muset uhradit veškerou způsobenou škodu ze své kapsy. Co si budeme povídat, při srážce několika vozů může škoda vyšplhat do závratných výšin. Za “pár” stovek měsíčně se rozhodně povinné ručení vyplatí. Jednou z výhod je, že neplatí jen na území České republiky, ale i v ostatních státech evropské unie. Přesný seznam najdete v zelené kartě, kterou obdržíte při uzavření této služby.

Povinné ručení 2024

I v roce 2024 se snaží stovky řidičů každý den najít takové ručení, které by pro ně bylo, to nejlepší. Velmi důležité jsou parametry vašeho vozu a osobních údajů, které zadáte do formuláře. Výhodou je pokud jste zkušený řidič, který jezdí již několik let bez nehody. Můžete obdržet řadu bonusů popřípadě si je převést z minulé pojišťovny. Také záleží na tom o jaký typ vozidla se jedná atd. Dbejte na to, ať jsou tyto parametry pravdivé.

povinné ručení

Nejlevnější povinné ručení cena

Cena výsledné ceny za povinné ručení se také odvíjí od věku řidiče, při pojištění autobusu bude cena pochopitelně rozdílná než když se jedná o osobní automobil. Užíváte vůz v běžném provozu a nebo se jedná o taxislužbu, autoškolu a nebo jej půjčujete jiným klientům. To a celá řada dalších faktorů je velmi důležitá.

Online povinné ručení kalkulačka

Díky naší online kalkulačce garantujeme všem klientům nejnižší ceny na českém trhu. Čekají na vás slevy, akce a zajímavé bonusy ke každé uzavřené smlouvě. Dále se můžete spolehnout na bezplatný právní servis. Více než 97% našich klientů je s námi spokojená a využili by nás znovu. Naše online kalkulačka dokáže ušetřit až 70% veškerých nákladů na pojištění. Online kalkulačka je ZDE

Povinné ručení srovnání

Srovnejte si ceny všech pojišťoven na jednom místě PovinnéRučení.click

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2024 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.