Stránka je zabezpečena pomocí SSL
Provident

Kořeny této společnosti sahají až do roku 1880, ale na český trh se firma dostala v roce 1997. Za více jak 20 let se podařilo Providentu získat více než 1 000 000 zákazníků. V ČR se zaměřuje se především na bezúčelové a hotovostní půjčky před výplatou. Podle statistiky České leasingové asociace se jedná o třetí největší nebankovní firmu v České republice. Síť společnosti se rozšířila do mnoha zemí Evropy jako je například Finsko, Estonsko, ale také Lotyšsko nebo Maďarsko.

Recenze půjčky Provident

Za tak dlouhou dobu prošel Provident řadou velkých i malých změn. Webová prezentace působí na první pohled velmi příjemně a poměrně přehledně. Je vidět, že marketingové oddělení nikdy nespí a neustále vymýšlí soutěže a chytlavé akce. 

Půjčka START 

Tento produkt je u klientů nejžádanější, není se čemu divit, přece jenom až 12 000 Kč se splatností 3 měsíce zdarma je opravdu exkluzivní nabídka. Každý měsíc zaplatíte 4 000 Kč a úvěr je bez problému splacen.

Zelená půjčka v hotovosti

Pokud nemáte vlastní bankovní účet nebo si jej nemůžete založit můžete využít půjčky v hotovosti a to ve výši 90 000 Kč až na dva roky. Výši přibližného přeplatku najdete pod posuvníkem. Peníze k vám dopraví obchodní zástupce i o víkendu a také můžete využít splátkových prázdnin. To je sice moc fajn, ale zklamala nás úroková sazba a výše RPSN, tudíž dáváme palec dolů. Na druhou stranu si musíme uvědomit, že hotovostní půjčky jsou dražší než ty převedené rovnou na bankovní účet.

Zelená půjčka s týdenními splátkami

Jedná se rovněž o Zelenou půjčku, ale rozdíl je v tom, že úvěr nesplácíte měsíčně, ale formou týdenních splátek a maximální částka k zapůjčení činí 70 000 Kč. Možná se najdou klienti, kterým tato forma vyhovuje více.

Modrá půjčka na účet 

Až 130 000 Kč na cokoliv na 3 roky, tomu říkáme pořádný úvěr! RPSN již od 17% chválíme a hodnotíme jako férovou půjčku.

Podmínky půjčky

  • věk alespoň 18 let
  • pobyt na území ČR
  • doložit příjem za poslední 2 měsíce
  • mobilní telefon
  • bankovní účet (jen u bezhotovostních služeb)

Aplikace Můj Provident

Pro spravování všech dokumentů a půjček u společnosti Provident se můžete přihlásit ZDE.

Kontakty

Infolinka: pro žadatele o půjčku 800 153 153  k dispozici od 8 do 20 hodin, víkendy od 9 do 18 hodin   Infolinka: pro stávající zákazníky 800 660 666 dispozici od 8 do 20 hodin, víkendy od 9 do 18 hodin.   email: [email protected]  
 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.