Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka bez registru a zástavy

 

Tisíce lidí hledá tu správnou půjčku, která by seděla vaší peněžence.Online půjčka bez registru a zástavy od společnosti Creditka vám může pomoci ještě dnes. Je jedno zda li hledáte malou půjčku do výplaty nebo velkou v řádech několika sta tisíců.

Přímo na stránkách si vyberete o jakou sumu máte zájem. První možností je úvěr do 4500 Kč na 30 dnů. O tuto službu může žádat každý, kdo je starší osmnácti let, má české státní občanství a má vlastní bankovní účet. Jste v registru dlužníků, žádný problém půjčka je i pro občany se záznamem v registru dlužníků Solus. Samozřejmě nemusíte ničím ručit. Díky tomu, že se jedná o malou částku jsou téměř všechny žádosti vyhodnocovány kladně. Peníze jsou převedeny váš účet ihned po vyplnění a schválení nezávazného formuláře.

půjčka bez registru a zástavy

Je zde možnost prvního úvěru s nulovým úrokem. Pokud budete schváleni budete kontaktováni na email a váš mobilní telefon se všemi bližšími informacemi, kdyby se vám něco nezdálo můžete úvěr kdykoli odmítnout bez jakéhokoli postihu. Půjčka bez registru a zástavy je poskytována stovky občanům každý den.

Půjčka až 300 000 Kč

Jsou pro vás rychlé půjčky do 5000 Kč příliš nízké a nic neřeší? Vyzkoušejte naši druhou možnost a to je půjčka ve výši až 300 000 na 72 měsíců bez skrytých poplatků a poplatků předem. Pokud si chcete o takovou sumu zažádat budete potřebovat bankovní účet a stálý příjem. Úvěr se dá využít jako půjčka bez registru a zástavy. Nemusíte mít ručitele, aby jste ji získali. Jste maminka na mateřské dovolené nebo důchodce? I tito lidé mohou o půjčku žádat. Menší šanci mají studenti, nezaměstnaní a lidé na sociálních dávkách, ale neznamená to, že ji automaticky nedostanou ve formuláři pouze stačí uvést jiný zdroj příjmu. Příjem nemusí být ze zaměstnání.

Každý člověk se může dostat do finančních potíží v tuto chvíli je dobré využít nabídky od společnosti Creditka a vše co nejrychleji vyřešit.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2018 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.