Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka bez registru a zástavy

 

Tisíce lidí hledá tu správnou půjčku, která by seděla jejich peněžence. Online půjčka bez registru a zástavy od Creditka.cz vám může pomoci ještě dnes. Je jedno zda li hledáte malou půjčku do výplaty nebo velkou v řádech několika sta tisíců na rekonstrukci bytu.

Půjčka do 20 000 Kč bez registru a zástavy

Přímo na stránkách si vyberete o jakou sumu máte zájem. První možností je úvěr do 20000 Kč na 30 dnů. O tuto službu může žádat každý, kdo je starší osmnácti let, má české občanství, má vlastní bankovní účet a alespoň nějaký příjem. Nižší šance mají klienti, kteří mají negativní záznam v registru dlužníků SOLUS, ale rozhodně to zkusit mohou, protože je každá žádost posuzovaná individuálně. Samozřejmě nemusíte ničím ručit. Díky tomu, že se jedná o malou částku jsou téměř všechny formuláře vyhodnocovány kladně. Peníze budou převedeny na váš účet ihned poté co bude váš požadavek vyhodnocen a vy předložíte všechny náležitosti.

půjčka bez registru a zástavy

Je zde možnost prvního úvěru s nulovým úrokem. Pokud budete schváleni budete kontaktováni na email a váš mobilní telefon se všemi bližšími informacemi, kdyby se vám něco nezdálo můžete úvěr kdykoli odmítnout bez jakéhokoli postihu. Půjčka bez registru a zástavy je poskytována stovky občanům každý den.

Půjčka až 300 000 Kč bez registru a zástavy

Jsou pro vás rychlé půjčky do 20000 Kč příliš nízké a nic neřeší? Vyzkoušejte naši druhou možnost a tou je půjčka ve výši až 300 000 Kš na 84 měsíců bez poplatků předem. Pokud si chcete o takovou sumu zažádat budete potřebovat bankovní účet a stálý příjem. Úvěr se dá využít jako půjčka bez registru a zástavy. Nemusíte mít ručitele, aby jste ji získali. Jste maminka na mateřské dovolené nebo důchodce? I tito lidé mohou o půjčku žádat. Menší šanci mají studenti, nezaměstnaní a lidé na sociálních dávkách, ale neznamená to, že ji automaticky nedostanou ve formuláři pouze stačí uvést jiný zdroj příjmu. Příjem nemusí být ze zaměstnání, tudíž štěstí mohou pokoušet i osoby samostatně výdělečně činné. Je možné, že obdržíte více než jednu konkrétní nabídku od více poskytovatelů.

Půjčky bez registru a zástavy: výhody

Mezi hlavní plusy patří pochopitelně to, že nemusíte riskovat svou nemovitost a nebo pozemek. Většina nebankovních společností vám poskytne peníze opravdu velmi rychle převodem na váš bankovní účet. Také existují poskytovatelé, kteří vám celou částku předají osobně ihned po podpisu smlouvy. Ze zákona máte nárok na částečné a nebo úplné předčasné splacení půjčky. Novinkou nejsou ani splátkové prázdniny.Pokud si chcete vybrat z více nebankovních úvěrů doporučujeme XXLCredit.

Půjčky bez registru a zástavy: nevýhody

Pokud existují výhody musíme zde uvést i nevýhody těchto finančních služeb. Mezi ně patří vysoký přeplatek. Celková kalkulace prozradí, že úroková sazba a výše RPSN dosahuje opravdu vysokých hodnot. Setkali jsme se společnostmi, kde klient zaplatil na úrocích téměř dvakrát tolik. Vždy si projděte všechny podmínky před uzavřením smlouvy.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2024 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.