Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka bez registru

 

Jednoduché, rychlé a navíc zcela bez rizika. Přesně taková je půjčka bez registru. Nepotřebujete potvrzení o určité výši příjmu, všechno prostě půjde doslova jako po másle. Nemusíte být zaměstnancem, naopak můžete patřit mezi OSVČ nebo být zrovna s dítětem na mateřské. Žádné prověřování registru dlužníků, do něhož se vlastně můžete dostat i čirou náhodou. Důvěra ke klientovi je na prvním místě, všechno půjde doslova jako po másle.

Nebankovní půjčka je rychlá

Zatímco v bance byste čekali, nebankovní společnosti vás čekat určitě nenechají, toho se vůbec nebojte! Půjčka bez registru přece nemůže být na dlouho, že? Po dvou dnech už ji nepotřebujete, neboť zpožděná výplata v tu dobu dorazí – musíte mít těch pár stokorun nebo tisícovku na účtu pokud možno teď hned. Že je něco podobného zhola nemožné? Vůbec ne, moderní doba tohle dost dobře umožní. Kvalita, rychlost a transparentní jednání, to je záruka a jistota. Půjčka bez registru je vyřízená hned!

půjčka bez registru

Všechno proběhne kompletně online, žádné návštěvy pobočky nehrozí, nic osobně sjednávat s nikým nebudete – takže čekání bude jen o pár minutách. Vyplníte krátký a nanejvýš nezávazný kontaktní formulář, kam nebudete sdělovat žádné citlivé osobní informace, slouží totiž ryze k identifikaci žadatele, o nic více tu neběží.

Požadavků na vypůjčitele je minimum

Půjčka bez registru není žádným problémem, požadavků na žadatele je opravdu až směšně málo, takže se dočká takřka každý. Osmnáct let a více, trvalé bydliště na území ČR a také vlastní účet v bance (tedy dispoziční právo k účtu někoho dalšího nestačí), plus samozřejmě internet a mobilní telefon. Více nepotřebujete! Žádné prověřování registrů dlužníků, žádné poplatky předem a samozřejmě transparentní jednání každým coulem. Všechny detaily půjčky online budete znát předem, kontaktní formulář je věc nezávazná a můžete bez problémů kdykoliv couvnout.

Takže, když si to shrneme – občanský průkaz, bankovní účet a samozřejmě mobilní telefon. Není nutné shánět ručitele, do podobné akce se dnes určitě nikdo nepohrne a na rozdíl od devadesátých let minulého století není ručitel nutný ani u klasických půjček v bance. Půjčky bez registru jsou běžnou realitou všedního dne,  rozhodně se jich proto nijak neobávejte!

Půjčka online a bez potvrzení příjmů

Po internetu se odehrává spoustu věcí. Seznamování se, obchodní jednání, běžná konverzace mezi dvěma přáteli. Tak proč vlastně ne půjčky? K tomu není důvod, vývoj pokračuje směrem vpřed mílovými kroky a byla by škoda jednat při vyřizování krátkodobého úvěru pomocí papírů a razítek. Zdlouhavé, únavné, nudné, stojí to nervy a nikdo z toho nemá radost. Online půjčky jsou ale o něčem úplně jiném!

Půjčka bez registru je schválena prakticky obratem, bez zbytečných odkladů a vyřizování nepodstatných drobností nebo přímo absolutních nesmyslů všeho druhu. Nebankovní půjčka pro problémové klienty je dnes také úplně běžná. A kdo že to vlastně ten problémový klient je?

Vlastně kdokoliv, kdo zapomněl na nějakou splátku a dodal ji později. Ocitnout se v tomto seznamu můžete snadno také, tohle se stane někdy snad každému. Škraloup na pověsti už ale zůstal, takže klient je nyní veden oficiálně jako ten z problémovějších. To však u mnoha nebankovních společností vůbec nehraje roli, tudíž nemusíte mít žádný strach! Půjčit si menší sumu peněz bez mnohastránkového dotazníku a lustrování osobního života je přeci tak snadné.

Půjčka bez registru klidně i pět tisíc

Půjčit si peníze rychle, snadno, věcné jednání je zaručeno. Nebankovní půjčkaje prostě přesně taková! Žádné poplatky předem, nic podobného vážně nečekejte. Nemusíte ani žádat rodinu či přátele, aby vám půjčili peníze. Diskrétně, přes internet, pár kliknutí a vyřízeno – nikdo se nic nedozví, zvědavé oči a uši sousedů budou muset slídit dál, protože tohle se přes vaši domácnost nikam nedostane. A nebankovní společnost samozřejmě všechno spolehlivě utají!

Půjčky bez potvrzení příjmů? Bez problémů! Možná v bance se ptát budou, prověří si takzvanou bonitu a řeknou vám, že půjčit z nějakého důvodu prostě nemohou. U nebankovních půjček je to ale úplně jinak, nic se zdlouhavě neprověřuje, nemusíte u menších sum peněz (zpravidla do pěti tisíc korun) ani dokladovat příjem v nějaké výši.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.