Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka do 10 tisíc

 

Proč si lidé půjčují tak často? Jednou z odpovědí jsou nečekané výdaje, které nás zastihnou v době, kdy je čekáme nejmíň. Je výhodou, když si spoříme něco bokem, protože tyto finance můžeme použít na zmiňované náklady a nemusíme si nikde půjčovat. Nejčastěji nám schází peníze na zaplacení účtů za elektřinu, mobilní služby a nájemné. Občas to může být i nový spotřebič, který se rozbije pár dnů po záruce. Rychlá půjčka do 10 tisíc může ulevit napjatému rozpočtu během několika minut.

Výhody půjčky do 10 tisíc

Tato služba má několik výhod. Mezi tu nejvýraznější patří bezpochyby rychlost s jakou můžeme až 10 tisíc získat. Ve většině případech je částka převedena do 30 minut na účet žadatele. Pokud nedisponujete bankovním kontem je možné si vyzvednout hotovost přímo na pobočce a nebo dokonce v tabákové trafice Geco. Mnoho klientů také ocení jednoduchost celého procesu a to, že můžete celou záležitost vyřídit z pohodlí domova za použití mobilního telefonu. Každá první půjčka do 10 tisíc je zpravidla poskytována s nulovým úrokem bez navýšení. Jako stálý zákazník můžete čerpat z řady benefitů. Také bychom neměli zapomenout na to, že ji mohou získat i lidé, kteří se dostali do registru dlužníků.

půjčka do 10 tisíc

Nevýhody půjčky do 10 tisíc

Pokud se zaměříme na nevýhody malých půjček je to bezesporu úroková sazba  a výše RPSN. U úvěru 5 000 Kč se splatností 30 dnů se pohybuje standardní poplatek od 1 000 – 1 800 Kč, což není zrovna levná záležitost. Dalším problémem mohou být velké sankce v případě, že celou částku nezaplatíte včas. Dejte si pozor na dluhovou past, lidé, kteří mají více krátkodobých půjček se velmi často dostávají do problémů jako je exekuce nebo insolvence.

Pro koho je půjčka do 10 tisíc vhodná?

Malá půjčka do 10 tisíc je vhodná především pro zaměstnance, ale i pro občany, jejichž příjem není příliš vysoký. Velmi častými žadateli jsou lidé, kteří se nacházejí ve zkušební době 3 měsíců. Dále hlavně ženy na mateřské dovolené a důchodci. Žádost zdarma můžete podat i na XXLCredit.

Komu se půjčka do 10 tisíc nevyplatí

Rozhodně se nevyplatí lidem, kteří už nějakou půjčku mají a nebo klientům, kteří mají možnost výhodnější půjčky v bance. Pokud berete finanční závazky na lehkou váhu rozhodně si půjčku do 10 tisíc neberte, protože by jste toho mohli později litovat.

Doba splatnosti půjček do 10 tisíc

Téměř každá půjčka do 10 tisíc má dobu splatnosti pouze 30 dnů, což může být pro někoho výhoda pro někoho naopak. Úvěr si můžete samozřejmě i prodloužit, ale tyto poplatky bývají poměrně dost vysoké.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.