Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka do výplaty

 

Zavrhujete tuto službu? Pokud ano možná by jste neměli, protože nikdy nevíte, kdy se bude půjčka hodit právě vám. Nejedná se zde o sta tisícové úvěry, ale pouze o pár tisíc. Pokud jste dostatečně finančně zajištěni nemusíte mít strach. Na druhou stranu co je dnes jisté? Prakticky téměř nic, práci můžete ztratit ze dne na den a nebo vám nezodpovědný zaměstnavatel nepošle peníze. Online půjčka do výplaty je zde 24 hodin denně sedm dní v týdnu.

Jsou všechny půjčky do výplaty tak drahé?

V povědomí mnoha lidí, je, že půjčky jsou extrémně předražené a každý, co má s nimi něco do činění je zloduch. Půjčky od soukromých osob mohou být opravdu velmi nevýhodné, ale neznamená to, že každý úvěr z vás sedře kůži. Můžete si vybrat buď půjčku bankovní, která bývá zpravidla levnější a nebo nebankovní půjčku. Neznamená to, že nenarazíte na dobrou nebankovní společnost, většina z nich je opravdu férová a velmi často poskytují i první půjčku zcela zdarma a při opakované zápůjčce mnoho výhod.

půjčka do výplaty

Úvěr do výplaty od Zonky

Existují i alternativy. O co jde? Například Zonky půjčka. Jedná se o novinku na českém trhu. Lidé půjčují lidem. Asi si říkáte co je to za blbost, ale není. Je to jednoduché, zvolíte si, zda chcete být investor nebo budete půjčku poptávat. Jako investor budete pomáhat lidem, aby mohl někdo na Zonky půjčku získat, jednoduše řečeno složíte se na něj s ostatními investory. Za to budete získávat zhodnocení svého kapitálu, ihned jakmile dotyčný začne půjčku splácet. Hledáte výhodný úvěr? Stačí se přihlásit do fronty a čekat zda budete vybráni. Lze získat půjčku s úrokem již od 3,99 % p.a., což rozhodně stojí za zmínku.

Půjčka do výplaty, která se vyplatí

Váháte při výběru té správné půjčky? Díky XXLCredit.cz už nemusíte. Podejte nezávaznou žádost ještě dnes a využijte výběru z více možností výhodných úvěrů.

Výhody půjček do výplaty

 • peníze obdržíte do 30 minut
 • nezatěžují vás žádné měsíční splátky
 • první půjčka je obvykle bez poplatků s 0 % úrokem
 • částku můžete použít na cokoli
 • minimum papírování

Nevýhody půjček do výplaty

 • nízká doba splatnosti - cca 30 dnů
 • vysoké úroky a RPSN
 • riziko pro klienty s nižšími příjmy
 • jste povinni doložit příjem

Podmínky získání půjčky do výplaty

Připravte si:

 • platný doklad totožnosti (nejlépe občanský průkaz)
 • může být vyžadován i druhý doklad totožnosti (pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, rodný list)
 • potvrzení o příjmu, to vám musí podepsat zaměstnavatel
 • výplatní pásky nebo výpis z bankovního účtu

Jak poznat podvodnou půjčku do výplaty?

Některé nabídky vypadají až moc dobře na to, aby byly pravdivé. V případě, že po vás někdo vyžaduje předběžný poplatek ve výši větší než 1 Kč jedná se zaručeně o podvod. Pozor na zpoplatněná telefonní čísla a nebo pochybné inzeráty na internetu.

Nepodařilo se mi půjčku do výplaty včas splatit, co teď?

Několik dnů po splatnosti a vy nevíte co dál. Vyplatí se hrát mrtvého brouka? Rozhodně ne! Zavolejte na zákaznickou linku a dohodněte se s operátorem. Buďto uhradíte celý dluh i s pokutou a nebo požádáte o splátkový kalendář, který ovšem může být také zpoplatněn. V něm najdete veškeré informace jako jsou data a přesná výše splátek. 

Časté dotazy na půjčky do výplaty

Může o půjčku žádat i student s trvalým příjmem?

Ano, může.

Jsem důchodce, ale nepodařilo se mi odeslat žádost, co mám dělat?

Všechny půjčky před výplatou nejsou určeny pro důchodce, to může být jedním z důvodů.

Jak poskytovatel pozná, že mu přišla platba právě ode mne?

Jednoduše, podle variabilního symbolu, který jste zadal/a k platbě.

Dá se u těchto úvěrů prodloužit splatnost?

Ano, dá, ale za příslušný poplatek.

Jak se dozvím, že mi byla půjčka schválena?

Budete telefonicky kontaktován/a.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.