Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka do výplaty

 

Zavrhujete tuto službu? Mnoho lidí ano, ale možná by jste neměli, protože nikdy nevíte, kdy se bude půjčka hodit právě vám. Nejedná se zde o sta tisíce, ale pouze o pár tisíc. Pokud jste dostatečně finančně zajištěni nemusíte mít strach. Na druhou stranu co je dnes jisté? Prakticky téměř nic, práci můžete ztratit ze dne na den a nedostali jste výplatu? Online půjčka do výplaty je zde 24 hodin denně sedm dní v týdnu.

Jsou všechny půjčky tak drahé?

V povědomí mnoha lidí, je, že půjčky jsou extrémně předražené a každý, co má s nimi něco do činění je zloduch. Půjčky od soukromých osob mohou být opravdu velmi nevýhodné, ale neznamená to, že každý úvěr není výhodný. Můžete si vybrat buď půjčku bankovní, která bývá zpravidla levnější a nebo nebankovní půjčku. Neznamená to, že nenarazíte na dobrou nebankovní společnost, desítky jich je opravdu férových a velmi často nabízejí i první půjčku zcela zdarma a při častém půjčování mnoho výhod.

půjčka do výplaty

Existují i alternativy úvěrů. O co jde? Například Zonky půjčka. Jedná se o novinku na českém trhu. Lidé půjčují lidem. Asi si říkáte co je to za blbost, ale není. Je to jednoduché zvolíte se zda chcete být investor nebo budete půjčku poptávat. Jako investor budete pomáhat lidem, aby mohl někdo na Zonky půjčku získat jednoduše řečeno složíte se na něj. Za to budete získávat zhodnocení svého kapitálu, když dotyčný půjčku splácí. Pokud budete hledat úvěr stačí se přihlásit do fronty a čekat zda budete vybráni. Lze získat půjčku s úrokem už 3,99%, což je velmi výhodné.

Půjčka do výplaty, která se vyplatí

Pokud se jedná o první půjčku do výplaty je dobré si vybrat takovou, která bude přesně sedět vaší peněžence. Jde o to, aby poplatek za půjčku nebyl příliš vysoký. Je dobré, když je u úvěru možnost prodloužení doby splatnosti, aby jste nebyli zbytečně ve stresu.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.