Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka ihned na účet bez poplatku

 

Rychle si půjčit peníze, to bývá často problém. Banky na vyřízení mají obvykle pár dní. Když peníze potřebujete ihned, musíte se obrátit na jinou instituci. Banka má svá předepsaná pravidla, kterými se musí řídit. To nebankovní společnosti mají v tomto ohledu volnější pole působnosti a mají víc možností. Půjčka ihned na účet bez poplatku vyřeší naše trápení během pár minut.

Chci si půjčit bez poplatku

Většinou, když si chcete půjčit určitý obnos peněz, pak nechcete platit drahé poplatky. Z půjčky plynou úroky, a kdo by chtěl navíc platit ještě poplatky za vyřízení žádosti? Mnohé společnosti nabízejí vyřízení zdarma, je to běžná rutina. Podobně je na tom také společnost Creditka, která vyřizuje půjčky zcela zdarma, bez skrytých poplatků. Je tak ke svým zákazníkům opravdu férová.

půjčka ihned na účet bez poplatku

Mladá maminka Irena potřebovala peníze ihned. A samozřejmě bez poplatku. „Neměla jsem peníze na výdaje navíc, sama jsem potřebovala finanční hotovost, pračku jsem koupit musela a bývalý manžel mi alimenty chtěl poslat až se zpožděním. Nikdo se mě neptal, jestli mám peníze na jídlo pro sebe, na jídlo pro svou dceru. Musela jsem si nějakým způsobem poradit. Rodiče jsou oba v důchodu, ti mi pomoct nemohli“ vysvětluje Irena a houpe v náručí svou dceru.

Půjčka ihned na účet bez poplatku: Půjčit si je hračka

„Vybrala jsem si nebankovní společnost, jako matka na mateřské jsem neměla ani jinou možnost“ krčí rameny Irena a dál pokračuje „všechno bylo jednoduché a snadno. Vyplnila a odeslala jsem žádost pomocí formuláře na internetu a bylo to. Za pár minut jsem dostala kladnou odpověď a peníze byly na účtu velmi rychle“ dodává Irena.

„Vím, že když budu znovu potřebovat půjčit peníze, společnost Creditka bude ta, na kterou se obrátím. Člověk nikdy neví, kdy se zase dostane do problémů.Půjčka ihned na účet bez poplatku je totiž ta, která mi vyhovuje nejlépe. Všechno bylo snadné a rychlé“ uzavírá s úsměvem Irena.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.