Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka kredit

 

Financovat všechny potřebné výdaje z vlastních zdrojů dá v dnešní době plno práce, a ne vždy se to podaří. Někdy může nastat i situace, kdy se vyskytne nějaký větší zádrhel, na který běžný rozpočet či finanční rezervy nestačí. V takovém případě většinou nezbývá než sáhnout po úvěru. Potřebnou částku můžete financovat půjčkou i v případě, kdy nemáte úplně čisté svědomí ohledně předchozího splácení. Vhodně zvolená nebankovní půjčka kredit potřebná k zaplacení všech vašich výdajů.

Credit půjčka - Kdo a za jakých podmínek?

U naprosté většiny společností, které nabízí na českém trhu nebankovní půjčky, najdete téměř stejné obecné podmínky pro schválení úvěru. V každém případě musíte být starší 18 let a musíte mít plnou svéprávnost a odpovědnost za své jednání. V některých případech je zde i omezení horní věkové hranice, nejčastěji je to 65 let. Další povinnou položkou je pak trvalý pobyt na území České republiky, doprovázený českým občanstvím. Aby bylo kam vám půjčku vyplatit, musíte mít svůj vlastní bankovní účet u některé z mnoha českých bank. Poslední podmínkou pak bývá příjem, protože z něčeho splácet zkrátka musíte.

půjčka kredit

Výhodou nebankovních půjček je ale fakt, že téměř v žádném případě nehrozí, že by někdo nějak výrazněji zkoumal na co zapůjčené peníze chcete použít. Tato skutečnost dává všem klientům volnost a možnost okamžitého využití bezúčelové půjčky.

Rychlá Credit půjčka: Je libo pár stovek, nebo spíš tisíc?

Nebankovní půjčky obecně dělíme na dva typy. Prvním z nich, který je v posledních několika letech na vrcholu popularity, je takzvaná mikropůjčka. Jedná se o malý úvěr poskytovaný na dobu nepřesahující třicet dnů. Tomu odpovídá i výše úvěru, která nepřesahuje 4500 korun. Žádost o takovou půjčku lze snadno a rychle vyřídit pomocí online formuláře. Pověstným prstem tedy pro získání úvěru hnout musíte, ale žádná další iniciativa není potřebná.

Potom jsou tu ještě klasické dlouhodobější půjčky, na které se vyplatí vsadit, pokud potřebujete zaplatit větší částku peněz nebo potřebujete delší dobu splácení. Například společnost XXLCredit se chlubí, že zprostředkuje opravdu velkou XXL půjčku téměř komukoliv, a to až do výše 300 tisíc korun. Splácení poté probíhá v pravidelných měsíčních splátkách, a to v maximálním období 84 měsíců. Na splacení svého závazku tedy máte krásných sedm let.

Registry nezajímají každého

Registry dlužníků evidují lidi, kteří se dostali s jednou ze svých půjček či jiných plateb do období po splatnosti. Zdvihají tak varovný prst všem ostatním poskytovatelům, aby si dali na daného zájemce pozor. Protože však přihlížení k údajům v registrech není povinné, najdete i společnosti, které na záznamy nehledí a půjčí skoro každému, kdo u nich nemá dluh.

To otevírá dveře všem, kteří měli v minulosti nějaký problém, kvůli kterému mu pak přímo před nosem zavírá dveře banka či přísnější nebankovní společnosti. Credit půjčka bez registru tak může vytrhnout trn z paty i v těch nejkrajnějších případech. (AKTUALIZACE - nyní již všichni nebankovní poskytovatelé musí nahlížet do registru dlužníků).

Rychlé připsání "Creditu" na účet

Aby byl produkt konkurenceschopný, snaží se nebankovní společnosti nabízet svým klientům co největší pohodlí. K tomu patří i rychlé vyplácení schválených půjček. U naprosté většiny společností si na vypůjčené peníze nepočkáte déle, než jeden pracovní den. U některých můžete mít dokonce peníze už za pár minut poté, co je vaše půjčka schválena důkazem toho je MicroCredit.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.