Půjčka kredit

Půjčka kredit

Financovat všechny potřebné výdaje z vlastních zdrojů dá v dnešní době plno práce, a ne vždy se to podaří. Někdy může nastat i situace, kdy se vyskytne nějaký větší výdaj, na který běžný rozpočet či finanční rezervy nestačí. V takovém případě většinou nezbývá než sáhnout po úvěru. Potřebnou částku můžete financovat půjčkou i v případě, kdy nemáte úplně čisté svědomí ohledně předchozího splácení. Vhodně zvolená nebankovní půjčka kredit potřebný k zaplacení všech vašich výdajů.

Kdo a za jakých podmínek?

U naprosté většiny společností, které nabízí na českém trhu nebankovní půjčky, najdete téměř stejné obecné podmínky pro schválení úvěru. V každém případě musíte být starší 18 let a musíte mít plnou svéprávnost a odpovědnost za své jednání. V některých případech je zde i omezení horní věkové hranice, nejčastěji je to 65 let. Další povinnou položkou je pak trvalý pobyt na území České republiky, doprovázený českým občanstvím. Aby bylo kam vám půjčku vyplatit, musíte mít svůj vlastní bankovní účet u některé z mnoha českých bank. Poslední podmínkou pak bývá příjem, protože z něčeho splácet zkrátka musíte.

Výhodou nebankovních půjček je ale fakt, že téměř v žádném případě nehrozí, že by někdo nějak výrazněji zkoumal, kde vlastně peníze přiznané v kontaktním formuláři berete. Takže ať už pracujete celý život v jednom podniku na HPP, nebo jste právě ve zkušební době, nebo patříte mezi nešťastníky, kteří o práci přišli a jsou závislí jen na podpoře v nezaměstnanosti od státu, nebankovní půjčka kredit, který žádáte, většinou velmi ráda poskytne.

Je libo pár stovek, nebo spíš tisíc?

Nebankovní půjčky obecně dělíme na dva typy. Prvním z nich, který je v posledních několika letech na vrcholu popularity, je takzvaná mikropůjčka. Jedná se o malý úvěr poskytovaný na dobu nepřesahující třicet dnů. Tomu odpovídá i výše úvěru, která nepřesahuje 4500 korun. Žádost o takovou půjčku lze snadno a rychle vyřídit pomocí online formuláře. Pověstným prstem tedy pro získání úvěru hnout musíte, ale žádná další iniciativa není potřebná.

Potom jsou tu ještě klasické dlouhodobější půjčky, na které se vyplatí vsadit, pokud potřebujete zaplatit větší částku peněz nebo potřebujete delší dobu splácení. Například společnost XXLcredit se chlubí, že poskytne opravdu velkou XXL půjčku komukoliv, a to až do výše 300 tisíc korun. Splácení poté probíhá v pravidelných měsíčních splátkách, a to v maximálním období 72 měsíců. Na splacení svého závazku tedy máte krásných šest let.

Registry nezajímají každého

Registry dlužníků evidují lidi, kteří se dostali s jednou ze svých půjček či jiných plateb do období po splatnosti. Zdvihají tak varovný prst všem ostatním poskytovatelům, aby si dali na daného zájemce pozor. Protože však přihlížení k údajům v registrech není povinné, najdete i společnosti, které na záznamy nehledí a půjčí každému, kdo už nemá současně dluh u nich.

To otevírá dveře všem, kteří měli v minulosti nějaký problém, kvůli kterému mu pak přímo před nosem zavírá dveře banka či přísnější nebankovní společnosti. Kredit půjčka bez registru tak může vytrhnout trn z paty i v těch nejkrajnějších případech.

Rychlé připsání peněz na účet

Aby byl produkt konkurenceschopný, snaží se nebankovní společnosti nabízet svým klientům co největší pohodlí. K tomu patří i rychlé vyplácení schválených půjček. U naprosté většiny společností si na vypůjčené peníze nepočkáte déle, než jeden pracovní den. U některých můžete mít dokonce peníze už za pár minut poté, co je vaše půjčka schválena.

Půjčka kredit
4.8 (96%) 10 hlasů

Další články