Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka na 24 měsíců

 

Malé půjčky nám pomohou překonat krátkodobě nepříznivou finanční situaci, například pokud se náš zaměstnavatel opozdil s výplatou. Naneštěstí nízká doba splatnosti dostane mnoho lidí do problémů, protože po 30 dnech musí vrátit celou dlužnou částku, proto je lepší se porozhlédnout po dlouhodobých úvěrech s předem stanovenou splátkou. Je půjčka na 24 měsíců skutečně tak výhodná?

Online půjčka na 24 měsíců s převodem na bankovní účet

Internetové půjčky poskytují jak banky tak i nebankovní společnosti. Čím dál více žadatelů o úvěr se obrací na mimobankovní instituce, protože zde mají větší šanci, že jim bude požadavek schválen. Samozřejmě vše má výhody i nevýhody. Na druhou stranu se musíte smířit s tím, že ve výsledku zaplatíte na poplatcích větší sumu a výsledné RPSN bude vyšší. Peníze budou převedeny na váš bankovní účet během pár desítek minut, aniž by jste byli povinni navštívit nějakou pobočku. Žádost můžete podat přímo přes naše stránky creditka.cz.

půjčka na 24 měsíců

Nebankovní půjčka na 24 měsíců ihned bez registru

Rozložením půjčky na 24 splátek docílíte toho, že se každý měsíc nebudete muset vydat ze všech peněz. Tyto úvěry jsou bezúčelové, tudíž nemusíte nikomu sdělovat proč o finanční pomoc žádáte. Obvykle není problémem ani negativní záznam v registru dlužníků, či nižší příjem. Klienty bývají zaměstnanci, důchodci, ale i matky na mateřské dovolené a nebo začínající podnikatelé. Rychlá půjčka na dva roky je schopna nastartovat vaše podnikání během několika dnů. Nakupte potřebný materiál, pronajměte si do dostatečně velkou provozovnu a nebo doplňte skladové zásoby.

Půjčka na dva roky a její výhody

  • úvěr vás tolik nezatíží
  • možnost půjčku kdykoli předčasně splatit
  • rychlé vyřízení online na XXLCredit.cz
  • půjčku mohou získat i klienti, kteří jsou v registru dlužníků
  • až 300 000 Kč na 2 roky

Půjčka na dva roky a její nevýhody

  • vyšší přeplatky než u malých půjček
  • nutnost doložit trvalý příjem výpisem z účtu a nebo pomocí výplatnic
  • vyšší úroková sazba a RPSN
  • půjčka je určena jen pro občany České republiky

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.