Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka na OP

 

Určitě jste se už někdy doslechli o tom, jakým způsobem půjčují peníze banky. Vše je založené na bázi co největšího ověřování snad všeho, co se ověřovat dá. Musíte doložit, že jste zaměstnaní, musíte doložit, kolik si vyděláváte, a to vše nejlépe dvakrát a na oficiálních formulářích banky. Dál musíte projít ještě dalším ověřováním v bankovních i nebankovních registrech, no a nakonec, máte-li štěstí, je vám úvěr opravdu po dlouhém a vyčerpávajícím vyřizování schválen. Jde to ale i jinou cestou. Zapomeňte na papírování, existuje i půjčka na op, tedy občanský průkaz.

Občanka je vše, co potřebujete

Opravdu nemusíte dokládat nic víc než občanský průkaz. Žádná potvrzení o výši příjmu, žádná pracovní smlouva, zkrátka nepotřebujete nic víc než to, co má opravdu každý. Platný občanský průkaz. Samozřejmě, záleží na každé konkrétní společnosti, za jakých podmínek vám půjčí. Mezi ty, kterým půjčka na op nedělá žádný problém, je Microcredit.cz. Tady si můžete půjčit až čtyři a půl tisíce, a to na dobu až třiceti dnů. Jedná se tedy o ideální půjčku pro případy, kdy potřebujete náhle překlenout potíže s nečekaným výdajem. Tento typ půjček se také často nazývá půjčka do výplaty a mnozí klienti jí využívají přesně tímto způsobem, tedy jako prostředek, jak přečkat období, než přijdou peníze.

půjčka na op

Jaké jsou další podmínky pro získání?

Nic speciálního už dále splňovat nemusíte. Bohatě postačí, když splníte základní podmínky. Tou první je věk. Musí vám být mezi 18 a 65 lety. Další podmínkou je mít alespoň nějaký příjem. Nemusíte ho mít nijak ověřený, ale bez příjmu to zkrátka nejde. Podmínkou číslo tři je pak mít vlastní bankovní účet vedené na svoje jméno – ani půjčka na op se totiž nevyplácí na ruku. No a posledním kritériem, které musíte splnit, je občanství České republiky a samozřejmě také platný občanský průkaz.

Je to jednoduché, nemyslíte? Těmto kritériím vyhovuje skoro každý, proto je tak jednoduché tuto půjčku získat. Dalším plusem je, že nevadí ani to, že máte nějaký ten záznam v registru. Taková záležitost může potkat každého, stačí se jednou zpozdit s platbou za elektřinu a můžete být v registru a ani o tom nevědět. U bank je pak záznam v registru dlužníků téměř okamžitou stopkou pro jakoukoliv žádost o půjčku. Microcredit ale takhle striktní není, pro ně je důležité, abyste neměli žádný dluh přímo u jejich společnosti.

Peníze snadno a rychle

A jak je na tom tato společnost s rychlostí vyplácení půjček? Věřte, že pokud na peníze spěcháte, což je pro situace před výplatou typické, je pro vás mikropůjčka skvělou volbou. Po schválení vaší žádosti jsou totiž peníze ihned odesílány na váš účet, kam zpravidla dorazí do jedné hodiny. Záleží však na tom, jakou máte banku a v jaké denní době je vaše půjčka schválena. Později, než druhý pracovní den ale opravdu peníze nepřijdou, takže se nemusíte obávat. Půjčka na občanský průkaz je skutečně rychlá záležitost.

Výhodou je, že tato rychlá půjčka nepředstavuje pro dlužníka žádný dlouhodobý závazek. Je pouze na třicet dnů, ale splatit jí můžete klidně i dřív. Jakmile budete mít peníze, dluh včetně úroků vrátíte a tím je pro vás celá záležitost vyřešená. Jdete s čistým štítem dál.

Velkou výhodou je také absolutní diskrétnost. Jistě, mohli byste si půjčit třeba od známého nebo od nějakého člena vaší rodiny. Proč ale podstupovat to zdlouhavé vysvětlování, na co vlastně peníze potřebujete, když Microcredit vyřeší váš problém rychle a diskrétně? Nikdo tak nemusí vědět, že jste nevyšli s výplatou a museli jste si půjčit. Na maloměstě je to někdy hodně nepříjemné, když o vás každý ví úplně všechno, že?

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.