Půjčka na rok

Půjčka na rok

Krátkodobá půjčka se může hodit před výplatou, když nás zlobí domácí spotřebič a nebo když musíme zaplatit kauci za nový pronájem. V mnoha případech tyto úvěry nic neřeší, protože po 30 dnech musíme celou částku vrátit, tudíž nám budou zase chybět. Každý, kdo čerpal tuto službu ví, že je to pravda. Zajímavou alternativou je půjčka na rok, která nás při měsíčním splácení příliš nezatíží a tudíž nám zbudou finanční prostředky na chod domácnosti.

Půjčka 10 000 na rok

Důchodci, matky na mateřské dovolené a nebo studenti si obvykle dlouhodobou výpůjčku dovolit nemohou, protože ji daný poskytovatel kvůli nízkým příjmům ihned zamítne. Pokud se ale jedná o částku do 10 000 korun neměl by to být žádný problém. Přece jenom měsíční splátka nepřesáhne hranici 1 000 korun, což není žádnou velkou zátěží ani pro matku na mateřské nebo pro invalidního důchodce.

půjčka bez registru
půjčka bez registru

Nebankovní půjčka na 1 rok až 300 000 korun

Potřebujete velký obnos v řádech sta tisíců, ale nechcete ho splácet několik let? Půjčte si 300 000 korun na 12 měsíců. Měsíční splátka bude sice vysoká, ale následné uhrazení celé sumy zabere pouze rok. Pozor, tento úvěr rozhodně není určen pro každého, ale jen pro toho, kdo disponuje dostatečně velkým a stabilním příjmem. Mohou to být podnikatelé, kteří použijí peníze na investiční příležitost a nebo manažer dobře placené firmy, který se hodlá rekonstruovat byt.

Opatrnost především

Pokud uvažujete o jakémkoli úvěru, či půjčce tak daný proces příliš neuspěchejte. Není na škodu se poradit s rodinou a nebo s přáteli. Nejdříve navštivte svou banku a až poté se případně poohlédněte po nějaké nebankovní půjčce. Nikdy nepodepisujte nic s čím nejste dostatečně seznámeni. Pokud je vám úvěrová smlouva nejasná nebojte se obrátit na nezávislé poradce, kteří vám jistě rádi a bezplatně poradí.

Výhody ročních půjček

  • možnost měsíčních splátek
  • žádné skryté poplatky
  • předčasné splacení zdarma
  • nižší zatížení

Nevýhody ročních půjček

  • půjčka pouze na bankovní účet
Nezávazná žádost až 300000 Kč ihned
Nezávazná žádost až 300000 Kč ihned
Půjčka na rok
5 (100%) 1 hlasů

 

 


Další články