Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka na rok

 

Krátkodobá půjčka se může hodit před výplatou, když nás zlobí domácí spotřebič a nebo když musíme zaplatit kauci za nový pronájem. V mnoha případech tyto úvěry nic neřeší, protože po 30 dnech musíme celou částku vrátit, tudíž nám budou zase chybět. Každý, kdo čerpal tuto službu ví, že je to pravda. Zajímavou alternativou je půjčka na rok, která nás při měsíčním splácení příliš nezatíží a tudíž nám zbudou finanční prostředky na chod domácnosti.

Půjčka 10 000 Kč na rok

Důchodci, matky na mateřské dovolené a nebo studenti si obvykle dlouhodobou výpůjčku dovolit nemohou, protože ji daný poskytovatel kvůli nízkým příjmům ihned zamítne. Pokud se ale jedná o částku do 10 000 korun není to žádný problém o peníze můžete zažádat přímo na creditka.cz. Přece jenom měsíční splátka nepřesáhne hranici 1 000 korun, což není žádnou velkou zátěží ani pro matku na mateřské nebo pro invalidního důchodce.

půjčka na rok

Nebankovní půjčka na rok až 300 000 korun

Potřebujete velký obnos v řádech sta tisíců, ale nechcete ho splácet několik let? Půjčte si 300 000 korun na 12 měsíců. Měsíční splátka bude sice vysoká, ale následné uhrazení celé sumy zabere pouze rok. Pozor, tento úvěr rozhodně není určen pro každého, ale jen pro toho, kdo disponuje dostatečně velkým a stabilním příjmem. Mohou to být podnikatelé, kteří použijí peníze na investiční příležitost a nebo manažer dobře placené firmy, který se hodlá rekonstruovat byt.

Půjčka na rok - Opatrnost především

Pokud uvažujete o jakémkoli úvěru, či půjčce tak daný proces příliš neuspěchejte. Není na škodu se poradit s rodinou a nebo s přáteli. Nejdříve navštivte svou banku a až poté se případně poohlédněte po nějaké nebankovní půjčce. Nikdy nepodepisujte nic s čím nejste dostatečně seznámeni. Pokud je vám úvěrová smlouva nejasná nebojte se obrátit na nezávislé poradce, kteří vám jistě rádi a bezplatně poradí. Zajímavé tipy ze světa financí naleznete na finančním portálu MicroCredit.

Výhody půjček na rok

  • možnost měsíčních splátek
  • žádné skryté poplatky
  • předčasné splacení zdarma
  • nižší zatížení

Nevýhody půjček na rok

  • půjčka pouze na bankovní účet
  • měsíční splátka může ohrozit chod domácnosti
  • problém při ztrátě zaměstnání

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2024 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.