Půjčka na sociální dávky

Půjčka na sociální dávky

Nezaměstnanost v České republice klesá. Bez práce je asi 280 000 lidí, což představuje asi 3,7% lidí v produktivním věku. Možná by vás zajímalo jak je to s volnými místy, těch je zhruba 240 000. Tyto údaje se samozřejmě neustále mění a v době, kdy čtete tento článek už nemusí být aktuální. Uvedený počet nezaměstnaných jsou pouze ti, kteří jsou přihlášení na Úřadu práce, proto může být realita jiná. Většina lidé bez domova není nikde přihlášena a proto nejsou v tomto sčítání zahrnuty. Velké procento lidí je pouze přihlášeno na ÚP, aby mohli pobírat sociální dávky a přitom pracují “na černo” bez pracovní smlouvy.Je vůbec půjčka na sociální dávky v dnešní době možná?

Půjčka pro lidí na sociálních dávkách

Mezi sociální dávky můžeme zahrnout například přídavky na děti, příspěvek na bydlení, rodičovský příspěvek, příspěvek v pěstounské péči a nebo porodné. Půjčí mi v bance pokud pobírám pouze tyto příspěvky? Odpověď zní: nepůjčí. Bankovní společnosti jistě nebude stačit příjem, který pobíráte od státu. Období, kdy pobíráte tyto peníze by mělo být pouze výjimečné a nebo omezené.

půjčka do 10 tisíc
půjčka do 10 tisíc

Půjčka na sociální dávky bez registru

Kam se ještě můžeme obrátit? jsou to nebankovní společnosti? Ano i ne. Ty sice nabízejí půjčky na sociální dávky, ale ty jsou v drtivé většině případů zamítány. Ve formulářích lze uvést, že váš příjem pramení pouze ze sociálních dávek, proto doporučujeme žádat o menší sumy nepřesahující 5 000 Kč.

Online půjčka na sociální dávky

Poslední možností jsou “soukromí investoři”Ti vám většinou naslibují hory doly, ale ve výsledku zjistíte, že přeplatíte trojnásobek. Obvykle nemají žádné povolení od ČNB a nebo vystupují jako fyzické osoby. Buďte obezřetní a nenaleťte každému, kdo tvrdí, že vám pomůže ze složité finanční situace. Mohli by jste toho litovat nejen vy, ale i vaše rodina a blízcí. Nebude lepší si najít solidní zaměstnání a snažit se někam to dotáhnout?

Nezávazná žádost až 20000 Kč ihned
Nezávazná žádost až 20000 Kč ihned
Půjčka na sociální dávky
5 (100%) 2 hlasů

Další články