Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka online

 

Úvěry zprostředkované přes internet jsou s námi už několik let. Stálí klienti mnoha finančních institucí je čerpají s oblibou čím dál častěji. Několik let nazpět byl každý zákazník nucen navštívit kamennou pobočku banky, aby mu byla poskytnuta jakákoli služba. S příchodem internetu se toho hodně změnilo ve všech sektorech. Nyní postačí k vyřízení žádosti o půjčku pouze počítač a nebo chytré mobilní zařízení s připojením na internet. Půjčka online se stala fenoménem pro každého, kdo potřeboval peníze ihned bez dlouhého čekání. Také odpadlo dlouhé papírování, úvěrové smlouvy jsou už mnohem srozumitelnější a kratší. Veškeré formuláře můžeme potvrdit pomocí online podpisu.  

Jak půjčku online vybrat a nespálit se

Ať už usilujete o bankovní půjčku nebo tu nebankovní nikdy podpis smlouvy neuspěchejte. Celá řada dlužníků později zjistí, že jejich nová půjčka je předražená a poté horko těžko shání nějakou tu konsolidaci. Jako první proveďte průzkum trhu na více webových stránkách a rovněž si pročtěte jednotlivé recenze půjček. Díky tomu získáte větší přehled a případný výběr úvěru pro vás nebude tak obtížný. 

Po výběru toho správného poskytovatele je nutné, aby jste nastavili parametry online půjčky. Požadovaná částka musí být rozložena tak, aby jste byli schopní úvěr bez sebemenších problémů splácet. Nechte si poradit a nevylučujte možnost pojištění proti ztrátě zaměstnání. Možná budete platit více, ale budete kryti v případě, že vás zaskočí propuštění nebo vážnější úraz. Nezapomeňte si zjistit výši RPSN a úrokové sazby. Za jakých podmínek je možné půjčku předčasně splatit? 

Půjčka online a její podmínky

Podmínky se samozřejmě liší společnost od společnosti, ale minimální nároky jsou:

 • věk alespoň 18 let
 • občanský průkaz + druhý doklad totožnosti
 • mobilní telefon
 • bankovní účet
 • výpis z bankovního účtu za poslední 2 - 3 měsíce
 • zaměstnanci musí doložit potvrzení o příjmu
 • OSVČ daňové přiznání
půjčka online

Výhody online půjčky

 • rychlost vyřízení
 • peníze k dispozici během několika minut
 • snadná správa půjčky
 • možnost předčasného splacení

Nevýhody online půjčky

 • u nebankovních půjček jsou to vysoké náklady
 • vyplacení obvyklé vyplacení pouze na bankovní účet
 • vysoké poplatky pokud nedodržíte smlouvu
 

Rizika spojená s půjčkou online

Rizika zde samozřejmě najdeme a nejsou malá. Nebezpečí předlužení hrozí obvykle těm, kteří mají několik finančních závazků, ale po odečtení všech výdajů jim už nezbývá na měsíční splátku. V krajních situacích nastává exekuce a poté dlužníci nemají jinou možnost než podat insolvenční návrh. Obdobná je dluhová past, kdy lidé splácí staré půjčky stále novými.

Časté otázky

Mohu o půjčku online zažádat kdykoli?

Ano, žádost můžete podat zdarma přímo na webu Creditka.

Jak dlouho trvá převod financí na můj účet?

Obvykle by to nemělo trvat více než 60 minut, ale doba se prodlužuje pokud poskytovatel půjčky nemá konto u stejné banky jako vy. Proto si to vždy dopředu ověřte.

Jsou tyto půjčky bez doložení příjmu?

Bohužel, vždy musí být ověřena bonita klienta, s čímž je doložení příjmu spojené.

Na co si mohu půjčit?

Většina online půjček je bezúčelových, tudíž zapůjčené peníze můžete použít na cokoli.

Všude moje žádosti zamítají a já nevím proč, poradíte mi?

Může to být z několika důvodů:

 • váš příjem je příliš nízký nebo nestabilní
 • nacházíte se v registru dlužníků
 • vysoké měsíční výdaje
 • splácíte více půjček
 • jste v exekuci nebo insolvenci

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2024 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.