Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka před výplatou ihned na účet

 

Může se to přihodit každému z nás. Nečekané výdaje těsně před výplatou a najednou nemáte dostatečný finanční obnos, jak zajistit chod domácnosti. V takové situaci vám nezbývá příliš možností. V tom nejlepším případě se můžete obrátit na svoji rodinu či přátelé. Někdo si však tento "luxus" dovolit nemůže. Jenže kde hledat potřebnou finanční pomoc, když do výplaty zbývá ještě několik dnů? Rychlá půjčka před výplatou ihned na účet může být východiskem z vašeho problému s nedostatkem peněžních prostředků. Creditka se v tomto článku zaměří na krátkodobé úvěry.

Proč využít rychlou půjčku před výplatou?

Na trhu existuje celá řada poskytovatelů. Zavedené banky však mají starý a příliš pomalý administrativní systém plný tabulek, smluv a dalších podmínek. Vyřízení žádosti o půjčku trvá mnohdy několik týdnů a navíc není možné půjčit si menší obnos peněz. Z toho důvodu je ideální nebankovní půjčka do výplaty, která nabízí mnohem lepší podmínky pro klienty, kteří nutně potřebují jen několik tisícovek.

půjčka před výplatou ihned na účet

Půjčku před výplatou získáte z pohodlí domova

O půjčku můžete zažádat přímo z vašeho oblíbeného houpacího křesla. Nemusíte nikoho navštěvovat ani jednat s úředníky. Stačí otevřít webovou stránku www.creditka.cz, zadat požadavky a vyplnit potřebné informace. Během pár minut máte vše vyplněné a vyřízené.

Peníze během pár minut na účtě

Po schválení žádosti se peníze zasílají ihned na účet. Půjčky online jsou k dispozici okamžitě. Rychlost bezhotovostního převodu peněz závisí pouze na typu banky, u které máte účet.

Půjčka před výplatou: Vše máte ve svých rukách

Po celou dobu trvání půjčky máte vše ve svých rukách. Před podepsáním smlouvy se ujistěte, že podmínky jsou skutečně takové, jaké očekáváte. Také neopomeňte nízkou dubu splatnosti. Celá dlužná částka s případnými poplatky musí být uhrazena najednou v jedné platbě. Pokud už předem víte, že nejste schopní úvěr splatit včas ihned kontaktujte daného poskytovatele a vyjednejte s ním splátkový kalendář. Nikdy se nestavte k řešení těchto problémů zády, pouze si uškodíte.

Je krátkodobá půjčka vhodná pro každého?

Ačkoli u tuto půjčku mohou žádat zaměstnanci, důchodci, matky na mateřské dovolené a nebo studenti rozhodně není vhodná pro každého. Především ne pro ty, kteří už nějaké úvěry splácí a nebo disponují příliš nízkými příjmy. Také by to neměli být lidé, kteří se dostali do exekuce nebo insolvence.  

Kdo může žádat o půjčku před výplatou?

Žádost o půjčku provází jen pár povinností, které je potřeba splnit. O půjčku může zažádat osoba:

  • starší 18 let
  • disponující bankovním účtem vedeným na své jméno
  • s občanstvím České republiky
  • s trvalým pobytem na území České republiky
  • trvalým příjmem, který může doložit

Pokud splníte výše uvedené podmínky, v pořízení půjčky vám již nic nebrání.

Často kladené dotazy

Přestože je žádost o půjčku jednoduchá, objevují se časté dotazy. Na pár nejčastějších dotazů naleznete níže odpověď.

Na co si mohu půjčit

Při žádosti o půjčku se nikdo nebude ptát, za jakým účelem si peníze půjčujete. Můžete si půjčit na zaplacení dluhů, výbavu domácnosti či podnikatelský záměr.

Kolik si mohu půjčit

Máte dvě možnosti. První možnost nabízí finanční částku 500 Kč až 20000 Kč na 30 dnů. Větší finanční obnos je možné získat až do 300 000 Kč na 84 měsíců.

Jaké potřebuji doklady k vyřízení

Budete potřebovat platný doklad totožnosti (občanský průkaz), výpis z bankovního účtu za poslední 2 - 3 měsíce a potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání.

Za jak dlouho získám finanční obnos na účet

Nebankovní půjčka online je velmi rychlá. Peníze na svém účtu můžete mít po schválení již za 15 minut. Vše ovšem záleží na typu banky, kde máte účet.

Budou mé údaje někde zveřejněny

Osobní data jsou v naprostém bezpečí. Pravidelné aktualizace informačního systému zajišťují maximální bezpečnost. Všechny poskytnuté osobní informace slouží jen ke zprostředkování nebankovní půjčky. Nejsou nikde zveřejněny ani s nimi není jinak manipulováno. Nemusíte se tedy bát. Žádost o půjčku je 100% diskrétní. Pokud jste u nás neuspěli zkuste XXLCredit.cz.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.