Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka před výplatou ihned na účet

 

Může se to stát každému z nás. Nečekané výdaje těsně před výplatou a najednou nemáte dostatečný finanční obnos, jak zajistit chod rodiny. V takovém případě vám nezbývá příliš možností. V tom nejlepším případě se můžete obrátit na svoji rodinu či přátelé. Někdo si však tento luxus dovolit nemůže. Jenže kde hledat potřebnou finanční hotovost, když do výplaty zbývá ještě pár dnů? rychlá půjčka před výplatou ihned na účet může být řešením vaše problému s nedostatkem financí.

Proč využít rychlou půjčku před výplatou?

Na trhu existuje celá řada půjček. Zavedené banky však mají starý a příliš pomalý administrativní systém plný tabulek, smluv a dalších podmínek. Vyřízení žádosti o půjčku trvá mnohdy několik týdnů a navíc není možné půjčit si minimální obnos peněz. Z toho důvodu je ideální rychlá půjčka bez doložení příjmů, která nabízí mnohem lepší podmínky pro klienty, než bankovní a nebankovní subjekty.

půjčka před výplatou ihned na účet

Půjčku získáte z pohodlí domova

O půjčku můžete zažádat z pohodlí domova. Nemusíte nikam chodit ani jednat s úředníky. Stačí otevřít webovou stránku, zadat požadavky a vyplnit potřebné informace. Během pár minut máte vše vyplněné a vyřízené.

Peníze během pár minut na účtu

Po schválení žádosti se peníze zasílají ihned na účet. Půjčky online jsou k dispozici ihned. Rychlost bezhotovostního převodu peněz závisí pouze na typu banky, u které máte účet.

Vše máte ve svých rukách

Po celou dobu trvání půjčky máte vše ve svých rukách. Neplatíte žádné poplatky, nemusíte ničím ručit a ani dokládat své příjmy či doklady. O půjčku je možné zažádat kdykoliv 24 hodin denně sedm dní v týdnu. V případě potřeby je k dispozici online podpora, která vám poradí.

Půjčka je vhodná pro každého

O půjčku může zažádat každý. Nebankovní půjčka pro problémové klienty se těžko hledá. V tomto případě však ne. Snadná půjčka před výplatou ihned na účet je vhodná pro maminky na mateřské dovolené, důchodce, studenty, pro osoby na sociálních dávkách či nezaměstnané. O peníze může zažádat každý, kdo potřebuje rychlou finanční injekci a nemáte se na koho jiného obrátit.

Kdo může žádat o půjčku

Žádost o půjčku provází jen pár povinností, které je potřeba splnit. O půjčku může zažádat osoba:

  • starší 18 let
  • disponující bankovním účtem vedený na jméno
  • s občanstvím České republiky
  • s trvalým pobytem na území České republiky

Pokud splníte výše uvedené podmínky, v pořízení půjčky vám již nic nebrání.

Často kladené dotazy

Přestože je žádost o půjčku jednoduchá, objevují se časté dotazy. Na pár nejčastějších dotazů naleznete níže odpověď.

Na co si mohu půjčit

Při žádosti o půjčku se nikdo nebude ptát, za jakým účelem si peníze půjčujete. Můžete si půjčit na zaplacení dluhů, výbavu domácnosti či podnikatelský záměr.

Kolik si mohu půjčit

Máte dvě možnosti. První možnost nabízí finanční částku 500 Kč až 4500 Kč na 30 dnů. Větší finanční obnos je možné získat až do 300 000 Kč na 72 měsíců.

Jaké potřebuji doklady k vyřízení

Nejsou potřeba žádné doklady. Veškerá ujednání se obejdou bez dokladů a potvrzení. Potřeba je jen občanský průkaz, který má každý u sebe a půjčka před výplatou ihned na účet může být vaše.

Za jak dlouho získám finanční obnos na účet

Nebankovní půjčka online je velmi rychlá. Peníze na svém účtu můžete mít po schválení již za 15 minut. Vše ovšem záleží na typu banky, kde máte účet.

Budou mé údaje někde zveřejněny

Osobní data jsou v naprostém bezpečí. Pravidelné aktualizace informačního systému zajišťují maximální bezpečnost. Všechny poskytnuté osobní informace slouží jen k poskytnutí nebankovní půjčky bez registru. Nejsou nikde zveřejněny ani s nimi není jinak manipulováno. Nemusíte se tedy bát. Žádost a vedení půjčky je 100% diskrétní.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.