Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka před výplatou

 

Sjednaná půjčka před výplatou s nízkým úrokem a navíc rychle? Nebojte se toho, nebankovní půjčky dnes skutečně prožívají období prvotřídní obliby! A není vůbec divu, jsou skutečně revoluční, obejdou se bez papírování a celá transakce proběhne online, takže co více ještě chtít, že? Snad jen kávu a zákusek při čtvrthodince čekání na peníze, to si ale budete muset obstarat bohužel už sami.

Rychlá půjčka před výplatou prostě frčí

Peníze během čtvrt hodiny na účtu a už můžete vyrazit na nákup nebo zaplatit složenky, které prostě a jednoduše nepočkají. Navíc, pokud jste novým klientem, je tu pro vás skutečně zajímavá nabídka. Věřte tomu nebo ne, ale rychlá půjčka před výplatou může být úplně zadarmo! Pokud totiž dodržíte jednu malou podmínku, a to, že splatíte vše do posledního haléře k určenému datu, nebudou se vám účtovat žádné úroky ani jiné poplatky. Splatíte tedy jen a pouze jistinu celé půjčky. Že si takové online půjčky necháte líbit? Nic vám nebrání si jí obratem sjednat na XXLCredit.cz.

půjčka před výplatou

Jak půjčku před výplatou získat

Aby vám byl úvěr vyplacen nemusíte udělat nic jiného než vyplnit a odeslat nezávazný kontaktní formulář na naší webové stránce Creditka. Po zaslání žádosti budete zkontaktováni formou telefonního hovoru, kde vám bude sdělen další postup. Obvykle stačí zaslat kopii občanského průkazu na emailovou adresu, kterou obdržíte do vaší schránky. Další náležitostí je výpis z bankovního účtu, který nesmí být starší než 3 měsíce. Podle vybrané úvěrové společnosti vám budou obratem zaslány finance. Samozřejmě za předpokladu, že jste podepsal/a smlouvu.

Výhody půjček před výplatou

  • rychlé řešení před výplatou
  • až 85 % žádostí je vyhodnoceno kladně
  • peníze ihned k dispozici
  • minimum administrace
  • nemusíte nikam chodit

Nevýhody půjček před výplatou

  • malá doba splatnosti
  • předražené prodloužení 
  • vysoké poplatky
  • nízká částka k zapůjčení
  • RPSN

Pro koho je půjčka před výplatou určena

Už názvu této půjčky je patrné, že především zaměstnancům, kteří musí nutně uhradit nějaký výdaj, se kterým nepočítali. Neznamená to, že by byli nějak zvýhodněni od podnikatelů a nebo matek na mateřské dovolené. 

Nejčastější dotazy k půjčkám před výplatou

Nacházím se ve výpovědní lhůtě, je pro mě půjčka před výplatou vhodná?

Za těchto podmínek půjčku nedoporučujeme.

Podal jsem žádost, ale nikdo se mi do 24 hodin neozval, co mám dělat?

Obáváme se, že žádost byla zamítnuta.

Jsem zaměstnán na částečný úvazek mohu i přesto žádat?

Ano, můžete.

Kdy se dozvím výši přeplatku u půjčky?

Ihned jakmile bude váš požadavek vyhodnocen a schválen.

Půjčka před výplatou pro OSVČ?

Nebankovní půjčky nezapomínají ani na OSVČ. Nejste klasickým zaměstnancem? To vůbec nevadí, čekáte přeci na faktury, které dorazí mnohdy se zpožděním a rodinu jednoduše živit nějak musíte. A co dělat do doby, než se zadavatelé práce také uráčí zaplatit? Ano, půjčka před výplatou od MicroCredit je slušné a nenáročné řešení, které bude mít jistojistě velký úspěch. A když to bude poprvé bez úroků, není vůbec co řešit, že?

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.