Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka pro každého

 

Jsou pro vás peníze důležité? Pro každého člověka jsou do jisté míry velmi významné. Finance nám mohou zajistit komfort, ale stále se najdou ti, kteří mají velké problémy si je udržet. Výzkumy ukazují, že až dvě třetiny Čechů utrácí výplatu téměř ihned poté, co je připsána na účet. Dokáže tyto potíže vyřešit půjčka pro každého nebo pouze všechno zhorší? Tímto tématem se bude zabývat Creditka. Pokud si nic neušetříme staví nás to později do těžkých situací. Zkuste si odkládat každý měsíc nějakou částku, i když to bude malý obnos financí. Tato rezerva vám později určitě pomůže.

Půjčka do výplaty pro každého

Máte smůlu na nezodpovědného zaměstnavatele, který se opět opozdil s výplatou a nebo jste jednoduše nevyšli s penězi? Jak si poradit? Je nejrychlejším východiskem půjčka před výplatou? Proč by nebyla, požadovanou částku obdržíme ihned a problém je vyřešen. Zpočátku se to tak jeví každému, budeme schopni úvěr za několik dní splatit i s úroky? To je ta otázka, kterou bychom si měli položit. Dokážete na ni s klidnou hlavou odpovědět "ano"? Za této situace není nutné váhat, ale pokud zní odpověď ne zjistíte, že jste své potíže pouze odsunuli o kousek dál, ale brzy vás dostihnou.

půjčka pro každého

Půjčka opravdu pro každého?

Existuje vůbec nějaká půjčka, která by byla skutečně poskytnuta každému, kdo o ni požádá? Taková služba bohužel neexistuje. Ať už se jedná o benevolentnější společnost vždy musíte splnit alespoň nějaké základní podmínky. Jaké to jsou? Pokud se budeme bavit o nebankovní půjčkách je dobré mít po ruce:

 • mobilní telefon
 • doklad totožnost (nejlépe občanský průkaz)
 • bankovní účet + výpisy za poslední 3 měsíce
 • podepsané potvrzení o příjmu
 • OSVČ daňové přiznání

Výhody půjček pro každého

 • snadná dostupnost a minimum nároků
 • peníze na účtě do 15 minut
 • úvěr vhodný i pro problémové klienty
 • částku můžete použít na cokoli

Nevýhody půjček pro každého

 • riziko předlužení
 • v některých případech pouze odložení problémů
 • poplatky
 • vyšší úroková sazba

Otázky k půjčce pro každého

Mám záznam v registru, mám nějakou šanci, že mi půjčí?

Každý poskytovatel posuzuje žádosti individuálně, ale tento záznam v registrech může negativně ovlivnit rozhodnutí.

Mám vlastní bankovní účet, ale jsem v mínusu, tudíž nemohu zaslat verifikační poplatek, co mám dělat?

Dohodněte se s operátorem na jiném řešení, obvykle stačí zaslat potvrzení, že se skutečně jedná o váš účet.

Mohu úvěr předčasně splatit?

Ano, jakýkoli spotřebitelský úvěr můžete z části nebo celý předčasně splatit.

Půjčku jsem splatil, ale nebyl jsem nijak kontaktován o tom, že byl můj závazek ukončen, co s tím?

Doporučujeme neprodleně kontaktovat poskytovatele služeb.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.