Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka pro těhotné

 

Těhotenství je pro každou ženu něco, co muž nemůže nikdy pochopit. Už tím jak se začne zvětšovat bříško se začíná probouzet mateřský pud. Každá těhotná prožívá tento proces trochu jinak, ale je zázrak, když je výsledkem zdravé miminko. Nestačí mu pouze vybrat jméno, ale také ho finančně zabezpečit. Je půjčka pro těhotné bezpečná?

Půjčka pro těhotné do 10 000 korun

Pro každou maminku je velkou oporou partner, který by jí v této době měl být ještě více na blízku. Bohužel velmi často se stává, že mnoho žen zůstane po porodu bez přítele. V mnoha případech nemají jinou možnost než sáhnou po rychlé půjčce. V této chvíli musíte být opatrná. Vždy se snažte půjčovat si zodpovědně. Pokud žádáte o menší úvěr poprvé vyberte takového poskytovatele, který vám peníze zprostředkuje bez jakéhokoli přeplatku. Krátkodobé půjčky mohou být lákavé, ale pozor na nízkou dobu splatnosti, která může být ve výsledku problematická. Absence měsíčních splátek může finanční problém ještě prohloubit.

půjčka pro těhotné

Půjčka pro těhotné do 300 000 korun

Dlouhodobá půjčka jet stabilnější alternativou pro mnoho živitelek, protože vás měsíčně tolik nezatíží jako jednorázová půjčka. Doba splatnosti se pohybuje až do výše 84 měsíců, proto se nemusíte bát, že by jste neměla na splácení. Samozřejmě je na každé z nás, abychom posoudily, jaký úvěrový produkt je pro nás lepší.

Výbava pro dítě

Po narození dítěte budete potřebovat mnoho věcí, které nejsou zrovna levné. Máme na mysli: kočárek, postýlku, přebalovací pult, plenky, hračky atd. Pochopitelně je lepší když dokážete tyto náležitosti financovat z vlastních zdrojů a nebo si většiou vypůjčit od známých či zakoupit v bazaru.

Je půjčka v těhotenství riziková?

Bohužel musíme konstatovat, že půjčka v těhotenství je velmi riziková. Matky bývají velmi zoufalé a proto dělají rozhodnutí, které by jinak neudělaly. Apelujeme na vás, aby jste se snažili těžkou situaci řešit jinak než rychlou půjčkou.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2018 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.