Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka rychlá

 

Znáte ten pocit, kdy se najednou dostanete do velmi tíživé finanční situace, ze které zdánlivě není úniku? Rozbilo se vám auto, bez kterého se nemáte, jak dostat do práce? Potřebná oprava je nad vaše finanční možnosti? Nebo snad službu vypověděl sporák, bez kterého se prostě neobejdete? Ať tak či tak, pro všechny podobné případy je typické, že nesnesou moc velkého odkladu. Je potřeba je vyřešit co nejrychleji. Existuje takové řešení a může jím být rychlá půjčka?

Rychlá půjčka v bance?

Pokud půjdete do banky, nevyhnete se povinnému ověřovacímu kolečku. K žádosti o úvěr budete muset doložit potvrzení o svém zaměstnání, dále potvrzení o svých příjmech, poté bude vaše žádost zpracována a projde ověřením přes různé registry bankovních i nebankovních dluhů, a teprve když projdete podle představ přísných kritérií banky, bude vám přidělena potřebná částka. To ale může zabrat i několik dnů a vy si nemůžete dovolit čekat.

Rychlá půjčka do výplaty online

Pokud se jedná o menší výdaj, který nepřesahuje částku pět tisíc korun, může být nejvhodnější alternativou takzvaná půjčka do výplaty. To je úvěr, který se poskytuje obvykle od výše 500 do 5000 korun na krátkou dobu, typicky 30 dnů. Mikroúvěr je vyřizován kompletně přes internet, a pokud si vyberete dobrého poskytovatele, tak i bezstarostná. Skvělou volbou může být třeba stránka Creditka.cz, která se kromě jiného zaměřuje právě na malé rychlé půjčky online. Pokud zvolíte malou půjčku do výplaty, můžete si tu půjčit až 20000 korun na maximální dobu 30 dnů.

půjčka rychlá

Podmínky rychlých půjček

Je to jednodušší, než si možná myslíte. Většina společností má podobné podmínky, které se liší pouze v detailech. Své služby nabízí nejčastěji všem občanům České republiky, kterým už bylo 18 let, ale ještě nepřesáhli věkovou hranici 65 let. Zároveň musíte vlastnit mobilní telefon, bankovní účet, a pobírat alespoň nějaký stálý příjem. Není třeba si lámat hlavu s tím, zda jste zaměstnanci, živnostníci nebo zrovna pobíráte mateřskou dovolenou. Pokud tyto podmínky splňujete, bude vám půjčka rychle schválena a zároveň převedena na váš bankovní účet. Peníze by jste tak měli mít už během několika málo minut k dispozici.

Výhody rychlé půjčky

  • peníze do 24 hodin na účtě
  • první půjčka bývá poskytována s 0 % úrokem
  • potřeba minimum dokladů
  • peníze na zajímavé investice

Nevýhody rychlé půjčky

  • nebezpečí dluhové pasti
  • poplatky, pokud nedodržíte smlouvu
  • zaplatíte více než jste si vypůjčili

Rychlá nebankovní půjčka až 300 000 Kč!

Poohlížíte se po velké půjčce bez zástavy nemovitosti a nutnosti mít nějakého ručitele? Vyzkoušejte XXLCredit, který vám zprostředkuje až 300 000 Kč na cokoliv. Nemusíte se bát, že by po vás někdo chtěl peníze zpět už za měsíc. Větší úvěry se samozřejmě poskytují na delší dobu a to až 7 let. Nemusíte ani nikomu zdlouhavě vysvětlovat a dokládat, na co peníze hodláte použít. Účel půjčky závisí zcela na vás.  

Správná volba té nejvýhodnější rychlé půjčky

Pokud uvažujete nad tím, že by jste si půjčili peníze přes internet, musíte být obezřetní. Přestože novela zákona o spotřebitelských úvěrech klade zvýšené nároky na poskytovatele, stále se může najít mnoho neseriózních subjektů, kterým byste mohli snadno naletět. Vždy si tedy o konkrétní společnosti najděte co nejvíce referencí.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.