Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka rychlá

 

Znáte ten pocit, kdy se najednou dostanete do velmi tíživé finanční situace, ze které zdánlivě není úniku? Rozbilo se vám auto, bez kterého se nemáte, jak dostat do práce? Potřebná oprava je nad vaše finanční možnosti? Nebo snad službu vypověděl sporák, bez kterého se prostě neobejdete? Ať tak či tak, pro všechny podobné situace je typické, že nesnesou moc velkého odkladu. Je potřeba je vyřešit co nejrychleji. A takové řešení existuje. Půjčka rychlá a bez registru.

Po internetu může být půjčka rychlá

Pokud půjdete do banky, nevyhnete se povinnému ověřovacímu kolečku. K žádosti o úvěr budete muset doložit potvrzení o svém zaměstnání, dále potvrzení o svých příjmech, poté bude vaše žádost zpracována a projde ověřením přes různé registry bankovních i nebankovních dluhů, a teprve když projdete podle představ přísných kritérií banky, bude vám přidělena potřebná částka. To ale může zabrat i několik dnů a vy si nemůžete dovolit čekat.

půjčka rychlá

Zajímavou možností je zprostředkování půjčky přes internet. V online světě totiž vše funguje zrychleně, a půjčky nevyjímaje. Na síti se nachází spousta poskytovatelů, kteří vám mohou půjčit peníze snadno, rychle a bez zbytečných průtahů a ověřování.

Jde jen o menší výdaj?

Pokud se jedná o menší výdaj, který nepřesahuje částku pět tisíc korun, může být nejvhodnější alternativou takzvaná půjčka do výplaty. To je úvěr, který se poskytuje obvykle od výše 500 do 5000 korun na krátkou dobu, typicky 30 dnů. Mikroúvěr je půjčka rychlá, vyřizovaná kompletně přes internet, a pokud si vyberete dobrého poskytovatele, tak i bezstarostná.

Skvělou volbou může být třeba společnost Creditka, která se kromě jiného zaměřuje právě na malé rychlé půjčky přes internet. Pokud zvolíte malou půjčku do výplaty, můžete si tu půjčit až 4500 korun na maximální dobu 30 dnů.

Jaké jsou podmínky?

Je to jednodušší, než si možná myslíte. Většina společností má podobné podmínky, které se liší pouze v detailech. Creditka patří k těm, které jsou velmi benevolentní. Své služby nabízí všem občanům České republiky, kterým už bylo 18 let, ale ještě nepřesáhli věk 65 let, a kteří zároveň vlastní mobilní telefon, bankovní účet, a mají alespoň nějaký stálý příjem. Nemusíte si lámat hlavu s tím, zda zrovna jste ve zkušební či výpovědní lhůtě, hledáte si nové umístění na úřadu práce nebo zrovna pobíráte mateřskou dovolenou. Navíc, vaše dosavadní dluhy nebudou nijak ověřovány, společnost zajímá pouze vaše historie v jejích vlastních záznamech. Pokud tyto podmínky splňujete, bude vám půjčka rychle schválena a zároveň převedena na váš bankovní účet. Peníze byste tak měli mít už během několika málo minut k dispozici. ¨

A co když potřebujete víc?

Ani to není žádný problém. Najdou se i takové společnosti, které vám po internetu bez problémů půjčí i větší částky. Již zmíněná společnost Creditka nabízí také větší půjčku v rozmezí 5 až 300 tisíc korun. Nemusíte se bát, že by chtěl po vás někdo peníze zpět už za měsíc. Větší úvěry se samozřejmě poskytují na delší dobu. Výhodou je, že přestože je velká, je to stále půjčka rychlá.

Pro schválení takové větší půjčky platí úplně stejná pravidla, jako pro půjčku do výplaty.

U větších půjček je splatnost dle celkové výše úvěru nastavitelná až do 72 měsíců. Výhodou je, že ani u větší částky po vás nikdo nebude požadovat zástavu nemovitosti, a dokonce ani ručitele. Nemusíte ani nikomu zdlouhavě vysvětlovat a dokládat, na co peníze hodláte použít. Účel půjčky závisí zcela na vás.

Správná volba nade vše

Pokud uvažujete nad tím, že byste si půjčili peníze přes internet, musíte být obezřetní. Přestože novela zákona o spotřebitelských úvěrech klade zvýšené nároky na poskytovatele, stále se může najít mnoho neseriózních subjektů, kterým byste mohli snadno naletět. Vždy si tedy o konkrétní společnosti najděte co nejvíce referencí.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.