Půjčka s největším procentem schválení

Půjčka s největším procentem schválení

Chystáte si vypůjčit nějaké peníze od banky, ale ta vás odmítla rychleji než jste čekali? Ačkoli se na první pohled může zdát, že získání půjčky je čím dál jednoduší, skutečnost je opačná, protože podmínky pro poskytování půjček zpřísnily. Jak se tedy dostat k penězům a kde se dá najít půjčka s největším procentem schválení.

Základní podmínky pro získání půjčky v bance

Všechny banky mají velmi podobné podmínky a každý klient musí splňovat určitá kritéria, aby mu mohl být úvěr poskytnut. Samozřejmostí je věk minimálně 18 let. Bude nutné dokázat, že máte stálý příjem formou výpisu z bankovního účtu za poslední 3 měsíce a nebo pomocí výplatnic. OSVČ musí doložit daňové přiznání. Pokud jste zaměstnaný/á pouze na dobu určitou je pravděpodobné, že půjčku nedostanete. Problém nastává i v situaci, kdy jste ve zkušební době. Obtíže mají také lidé, kteří žádají o větší sumu, ale jejich životní náklady jsou příliš vysoké.

půjčka na účet ihned
půjčka na účet ihned

Základní podmínky pro získání nebankovní půjčky

Obecně se ví, že šance na schválení půjčky mimo banku není takový oříšek jako u bankovních institucí. K online nebankovní půjčce budete potřebovat mobilní telefon, připojení k internetu, email, platný doklad totožnosti a bankovní účet. Dříve, jste možná byli zvyklí na to, že není nutné předkládat žádný příjem, ale to je v roce 2018 minulostí.

Půjčka s největším procentem schválení, půjčí mi když jsem v registru?

Kamenem úrazů velmi často bývá špatná platební historie klienta. Co si budeme povídat, stačí opomenout zaplatit účet za telefon a problém je na světě. Dostanu půjčku, když jsem v registru? Jednoduše řečeno tím rozhodně snižujete šanci půjčku získat, ale neznamená to, že vaši žádost automaticky zamítnou.

Kde mám největší šanci, že mi půjčí

Nejlepší vyhlídky máte u krátkodobých půjček mimo banku, jejichž hodnota nepřesahuje hranici 20 000 Kč. Samozřejmě hraje roli také výše vašich příjmů a výdajů.

 

půjčka s největším procentem schválení
půjčka s největším procentem schválení
Půjčka s největším procentem schválení
5 (100%) 1 hlasů

 


Další články