Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka s největším procentem schválení

 

Chystáte si vypůjčit nějaké peníze od banky, ale ta vás odmítla rychleji než jste čekali? Ačkoli se na první pohled může zdát, že získání půjčky je čím dál jednoduší, skutečnost je opačná, protože podmínky pro poskytování půjček se zpřísnily. Creditka vám poví jak se dostat k penězům a kde se dá najít půjčka s největším procentem schválení.

Základní podmínky pro získání půjčky v bance

Všechny banky mají velmi podobné podmínky a každý klient musí splňovat určitá kritéria, aby mu mohl být úvěr poskytnut. Samozřejmostí je věk minimálně 18 let. Bude nutné dokázat, že máte stálý příjem formou výpisu z bankovního účtu za poslední 3 měsíce a nebo pomocí výplatnic. OSVČ musí doložit daňové přiznání. Pokud jste zaměstnaný/á pouze na dobu určitou je pravděpodobné, že půjčku nedostanete. Problém nastává i v situaci, kdy jste ve zkušební době. Obtíže mají také lidé, kteří žádají o větší sumu, ale jejich životní náklady jsou příliš vysoké.

půjčka s největším procentem schválení

Základní podmínky pro získání nebankovní půjčky

Obecně se ví, že šance na schválení půjčky mimo banku není takový oříšek jako u bankovních institucí. K online nebankovní půjčce budete potřebovat mobilní telefon, připojení k internetu, email, platný doklad totožnosti a bankovní účet. Dříve, jste možná byli zvyklí na to, že není nutné předkládat žádný příjem, ale to je v roce 2024 minulostí.

Půjčka s největším procentem schválení, půjčí mi když jsem v registru?

Kamenem úrazů velmi často bývá špatná platební historie klienta. Co si budeme povídat, stačí opomenout zaplatit účet za telefon a problém je na světě. Dostanu půjčku, když jsem v registru? Jednoduše řečeno tím rozhodně snižujete šanci půjčku získat, ale neznamená to, že vaši žádost automaticky zamítnou. Chcete zvýšit pravděpodnost úspěchu? Vyzkoušejte XXLCredit.cz.

Kde mám největší šanci, že mi půjčí

Nejlepší vyhlídky máte u krátkodobých půjček mimo banku, jejichž hodnota nepřesahuje hranici 20 000 Kč. Samozřejmě hraje roli také výše vašich příjmů a výdajů.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2024 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.