Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka úplně každému

 

Dnešním tématem je půjčka úplně každému. Kde takový úvěr získat? Existuje vůbec půjčka, kterou by mohl získat úplně každý? Na co se u nebankovních produktů připravit.

Půjčka úplně každému, fikce nebo realita?

Je pochopitelné, že pokud chcete nebankovní půjčku musíte vždy splňovat alespoň nějaké požadavky, takže pojem půjčka úplně každému není přesný. Nemusíte zoufat. Jistě na ni dosáhnete i vy. Co nejčastěji musím doložit abych peníze získal co nejdříve? U částek do 10 000 Kč toho příliš potřebovat nebudete. Je důležité, aby jste byl/a starší 18 let. V některých případech se snaží žádat o půjčku studenti, kteří ještě nejsou zletilí. Ti bohužel nemohou obdržet žádný úvěr. Obvykle jsou online půjčky poskytovány pouze občanům České republiky a cizincům, kteří zde mají trvalý pobyt.

půjčka úplně každému

Nejčastější žadatelé o půjčku pro každého

Kdo žádá o úvěr nejčastěji? Jsou to především maminky na mateřské dovolené, i ty mají nárok na půjčku. Co často nevědí? Stále ve více případech nemají svůj vlastní bankovní účet, ale pouze dětské konto vedené na syna či dceru, což je bohužel překážkou. I mateřská dovolená se dá uvést jako příjem nebo důchod, či sociální dávky. 

Rychlá půjčka vám může být poskytnuta jen, když splníte tyto základní náležitosti, které má v dnešní době většina nebankovních poskytovatelů. Samozřejmě existují i výjimky jako je například rychlá půjčka na ruku, kde bankovní účet potřebný není. Také je možnost získání první půjčky zcela bezúročně. Negativní registr dlužníků SOLUS může být někde překážkou jinde lze získat finance i přesto, že jste v něm zapsáni. Při využívání úvěrových služeb buďte obzvlášť opatrní ať toho zbytečně nelitujete.

Ztráta občanského průkazu

Ztratil jsem občanku mohu dostat půjčku? Tuto otázku pokládá stále více žadatelů. Bohužel ani ti nemohou žádat dokud si neopatří Občanský Průkaz. Mezi další náležitosti patří emailová schránka a mobilní telefon. Na ně budete kontaktováni o stavu vaší žádosti.

Otázky a odpovědi k půjčkám úplně každému

Kde mohu o půjčku žádat?

Nezávaznou žádost lze podat na Creditka.cz.

Jaké podmínky musím splnit, aby mi byl úvěr schválen?

Věk mezi 18 - 65 lety, české občanství, mobilní telefon, bankovní účet a občanský průkaz.

Kdy mi budou převedeny peníze?

Ihned poté, co podepíšete úvěrovou smlouvu.

Dozvím se kolik přeplatím předem?

Samozřejmě, až poté, co vám budou sděleny veškeré bližší informace je na vás, zda s půjčkou budete souhlasit nebo ne.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.