Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka úplně každému

 

Dnešní téma je půjčka úplně každému. Kde takový úvěr získat. Existuje vůbec půjčka, kterou by mohl získat úplně každý? Na co se u nebankovních produktů připravit.

Kdo má nárok na peníze

Je pochopitelné, že pokud chcete nebankovní půjčku musíte vždy splňovat alespoň nějaké požadavky, takže pojem půjčka úplně každému není přesný. Nemusíte zoufat. Jistě na ni dosáhnete i vy. Co nejčastěji musím doložit abych peníze získal co nejdříve? U částek do 10 000 Kč toho příliš potřebovat nebudete. Je důležité aby jste byl/a starší 18-ti let. V některých případech se snaží žádat o půjčku studenti, kterým je 18 let až za několik dní. Ti bohužel nemohou získat žádnou půjčku. Obvyklou jsou online půjčky poskytovány pouze občanům České republiky v některých případech i cizincům, ale musí mít alespoň trvalý pobyt.

půjčka úplně každému

Kdo žádá o úvěr nejčastěji? Jsou to především maminky na mateřské dovolené i ty mají nárok na půjčku. Co obvykle nevědí? Stále ve více případech nemají svůj vlastní bankovní účet, ale pouze dětské konto vedené na syna či dceru, což je bohužel překážkou. I mateřská dovolená se dá uvést jako příjmy.

Ztratil jsem občanku mohu dostat půjčku? Tuto otázku pokládá stále více žadatelů. Bohužel ani ti nemohou žádat dokud si neopatří Občanský Průkaz. Mezi další náležitosti patří emailová schránka a mobilní telefon. Na ně budete kontaktováni o stavu vaší žádosti.

I důchod nebo sociální dávky jsou příjmem. Půjčka úplně každému vám může být poskytnuta jen, když splníte tyto základní náležitosti, které má v dnešní době většina nebankovních poskytovatelů. Samozřejmě existují i výjimky jako je například rychlá půjčka na ruku, kde bankovní účet potřebný není. Také je možnost získání první půjčky zcela bezúročně. Negativní registr dlužníků SOLUS může být někde překážkou jinde lze získat finance i přesto, že jste v něm zapsáni. Při využívání úvěrových služeb buďte obzvlášť opatrní ať toho zbytečně nelitujete.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.