Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka v pracovní neschopnosti

 

V první řadě bychom si měli ujasnit přesný význam pracovní neschopnosti, je to stav, kdy daná osoba není schopna vykonávat ze zdravotních důvodů danou práci ve svém  zaměstnání. Tomuto člověku náleží zvláštní práva, ale také nesmí v této době vykonávat žádnou činnost za kterou by získal příjem. Zaměstnanec má nárok na náhradu mzdy nebo platu v prvních 14-ti dnech dočasné pracovní neschopnosti pokud splňuje podmínky na nemocenské. Co dělat, když nemůže vykonávat svoji práci a dostaneme se do finanční tísně? Je možná nějaká půjčka v pracovní neschopnosti?

Bankovní půjčka v pracovní neschopnosti – půjčka na neschopence

Důvodem pracovní neschopnosti může být i rizikové těhotenství. Banky ke svým klientům přistupují individuálně, proto se nejdříve zeptejte na veškeré náležitosti u té své. V některých případech je půjčka bezproblémová jinde vám úvěr zamítnou ihned. Rozhodně se doporučujeme pojistit, aby jste v případě ztráty zaměstnání neměli žádné problémy se splácením.

půjčka v pracovní neschopnosti

Nebankovní půjčky na neschopence

Je známo, že nebankovní společnosti jsou ke svým klientům benevolentnější a to, co zamítnou v bance tady schválí. Jak to tedy je? Rychlá půjčka v pracovní neschopnosti zde možná je, protože existují společnosti u kterých není nutné žádné doložení příjmu dokonce ani nenahlížejí do registru dlužníků. Obvykle postačí Občanský průkaz, mobilní telefon a bankovní účet. Celý proces je velmi rychlý a jednoduchý. Na druhou stranu musíte počítat s tím, že přeplatíte mnohem vyšší částku než jinde. Aktualizace: Nyní již musí být vyžadována solventnost klienta.

Dlouhodobá pracovní neschopnost

S pracovní neschopností se za život setká asi každý. Ve většině případech se jedná pouze o pár dní na lůžku, ale co když nás postihne choroba, která nás vyřadí z provozu na více než rok? Jak dlouho trvá vyplácení nemocenské? Nevyhodí mě ze zaměstnání? Nemocenská je vyplácena od 15. dne pracovní neschopnosti a to do výše až 380-ti dní. Prvních 14 dnů získá nemocný náhradu od zaměstnavatele (mimo první 3 dny). V případě, že by pracovní neschopnost trvala déle může být uznána invalidita. S návratem do práce po delší době než 365 dnů je to stále stejné, zaměstnanec má stále nárok na své místo a danou pozici. Pracovník musí být i nadále schopný vykonávat přidělenou práci, tudíž může být vyslán na pracovně-lékařskou prohlídkou, která ověří jeho způsobilost k práci.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2018 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.