Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka je velmi časté a skloňované téma. Jaká půjčka je nejvýhodnější? Na Českém trhu je několik druhů bankovních a nebankovních půjček. Pro každého klienta je nejlepší jiná půjčka. Každému klientovi totiž bude sedět jiná. Při výběru úvěru si dávejte pozor na úvěry od soukromých osob nebo půjčky z novin a reklamních sdělení, bývají velmi často předražené. Nejlepší je taková půjčka, která nám bude sedět a to hlavně naší peněžence. Není úvěr jako úvěr. Pokud potřebujete pár tisíc na větší nákup nebo na doplacení nájmu za byt využijte online půjčku před výplatou. Ta je velmi rychlá a převod peněz je otázka minut. U této půjčky se nemusí dokládat příjmy ani žádné zbytečnosti, což celý proces ještě zrychlí.

Půjčka

Dále je zde úvěr do větší výše například 10 000 Kč až 30 000 Kč. Tyto půjčky jsou nejčastěji využívané na nový nábytek nebo elektroniku, která se zrovna rozbila. Tato půjčka je nejčastěji vyplacena na účet a nebo v hotovosti na složenku. I u těchto středních půjček není potřeba dokládat příjem a velmi často jsou bez náhledu do registru dlužníků solus. Mezí další půjčky patří velká půjčka bez registru. Tato půjčka se pohybuje až do výše 300 00 Kč a více. Získat takový úvěr je už trochu obtížnější, protože je někdy potřeba doložit příjem na druhou stranu můžete získat velmi nízký úrok, který vád nezatíží a při dlouhé době splatnosti ani nebudete vědět, že něco splácíte. Půjčka vám také může pomoci při podnikání nebo, když jste student a potřebujete pár stovek na nové učebnice.

půjčka

Finanční potíže mohou v dnešní době postihnout opravdu každého. Co v této chvíli dělat? Můžete požádat rodinu nebo přátele, ale ne každý má takové štěstí. Mnoho lidí se stydí nebo se cítí trapně. Další možností je obrátit se na banku, ale banky si klienty velmi dobře prověřují a získat tam úvěr je velmi obtížné a zdlouhavé. Poslední možností je využít nebankovních společností. Není třeba se za své dluhy stydět, přes 1/3 občanů České republiky má úvěr. V mnoha případech je lepší využít pomoc odborníků, kteří vám poskytnou peníze ihned a vy je můžete ihned čerpat. Vždy je dobré si šetřit a myslet na horší časy. Finanční rezervu si může vytvořit opravdu každý, stačí si střádat jen malý obnos každý měsíc. Uvidíte, že za chvíli se to bude hodit.

Při vybírání úvěru buďte vždy velmi opatrní. Před podpisem jakékoli smlouvy (i na malou částku) si ji důkladně pročtěte a až poté se můžete rozhodnout, zda podepíšete nebo nikoli.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.