Stránka je zabezpečena pomocí SSL

PůjčkaSnadně recenze

 

Ať už se nám to líbí nebo ne peníze jsou součástí našich životů. Pokud bychom se chtěli oprostit od tohoto "stereotypu" museli bychom začít žít na samotě a být soběstační. Všechno něco stojí, potraviny, léky, bydlení, doprava, to je pouze malý výčet každodenních nákladů. Zřídka kdy se člověku podaří našetřit na dovolenou a podívat se do zahraničí. Je možné, aby nás dobře cílený úvěr odrazil ode dna? Samozřejmě tím nemyslíme, to, když ho použijeme na cestu kolem světa. Podá vám pomocnou ruku Půjčka Snadně, která bude předmětem dnešní recenze?

Široký výběr

Ať už zde žádáte o půjčku poprvé a nebo opakovaně lze si vybrat mezi menší půjčkou na drobné opravy elektrických spotřebičů a nebo až několik stovek tisíc na nový automobil nebo investici do pozemků.

Malá půjčka

  • 500 Kč až 20 000 Kč
  • sami si zvolíte datum splatnosti v rozmezí 1 - 30 dnů
  • peníze do 15 minut na účtě
  • velké procento schválených půjček
PůjčkaSnadně recenze

Jedná se o klasickou půjčku před výplatou, která se hodí na záležitosti, se kterými jste nepočítali, ale jste nuceni je ihned uhradit.

Velká půjčka

  • 20 000 Kč až 300 000 Kč
  • splacení formou měsíčních splátek (až 7 let)
  • peníze můžete použít na cokoli (není nutné dokládat žádné faktury)

Co musím splňovat, abych získal půjčku?

Základní předpoklady, které musíte splnit, aby jste si mohli podat žádost nejsou nikterak složité nebo náročné. Stačí být občanem České republiky, starší 18 let. Dále si připravte občanský průkaz, mobilní telefon a číslo bankovního účtu. K němu budete potřebovat výpis za poslední 3 měsíce. 

Kolik přeplatím?

Velmi dobrá otázka, PůjčkaSnadně nikde neuvádí výši úrokové sazby ani RPSN. Všechny tyto náležitosti vám budou sděleny po vypsání a odeslání nezávazné žádosti. Spojí se s vámi operátor, který vám vysvětlí vše potřebné. V případě zájmu vám bude zaslána smlouva. Tu si v klidu projděte a pokud budete se vším souhlasit podepište ji a následně obdržíte peníze.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

 

© 2019 Creditka.cz

 
Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.